تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: صدای خش خش گوش

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض صدای خش خش گوش

درود

حدود 1 ماهی میشه که وقتی گوش سمت چپم رو دست میزنم از داخل گوشم صدای خش خش میاد,انگار دارن دو تا کاغذ رو به هم میمالن !

این مشکل رو زمانی دارم که به گوشم دست میزنم و یا به عبارتی دستکاریش میکنم,و جالب اینجاست که اگه گوشم رو یکم این ور اون ور بدم اون صدا قطع میشه !!!

یه مدت قطع شد این وضعیت و مجددا شروع شد,اما در رابطه با شنواییم مشکلی ندارم.

تنها چیزی که من رو اذیت میکنه این صدا هست...

یادم هم نمیاد اب رفته باشه تو گوشم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنن

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بهتره به یک پزشک داخلی مراجعه کنید تا درون گوش شما دیده شود . شاید جرم داشته باشد و یا ذرات ریز مواد خارجی باعث این مساله شده باشند . . البته بررسی پرده گوش هم در همین معاینه انجام می شود که بسیار مهم می باشد .

3. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

این حرکت موثره:
    با دو انگشت شصت و سبابه بینیتونو بگیرید، در حالیکه دهانتون بسته ست (لب ها روی هم) لپ هاتون پر باد بشه
    ---
    امیدوارم منظورمو رسونده باشم...
    +
    آدامس جویدن هم اثر خوبی داره

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

خداروشکر یکی پیدا شد مشکل من رو داشته باشه ! ...

منم دقیقا همینطور هستم اما وقتی این مشکل برای من به وجود اومدن که بیش از حد با هدفون اهنگ گوش میدادم ...
    دقیقا مثل شما ولی من وقتی صداهای تیز میشنوم مثل صدای بشقاب و ... که بهم میخوره یا بعضی از صداهای نازک این مشکل پیدا
    میشه و دقیقا گوشم خرخر یا همون خش خش میکنه ! ... شنوایی هم فرقی نکرده ...
    برای من بیشتر گوش سمت راستم هست ولی کمی گوش سمت چپم هم همین مشکل رو داره ! ...

دکتر رفتم گفت (عصب شنوایی حساس شده !) ... ولی بازم کاری نتونست بکنه که این مشکل برطرف بشه ولی وقتی از هدفون کمتر
    استفاده میکنم بهتر میشه مقداری ! .... نمیدونم شما به نتیجه ی درستی رسیدید؟!

** دوست عزیز این کارهایی که شما گفتید رو انجام دادم ولی این مشکل موقتی نیست برای من الان 2 سالی هست که منم
    همین مشکل رو دارم !!!

6. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من الان 10 ساله گوشام وزوز دارن .شاید از خیلی وقت پیشم اینطوری بوده و حساس نشده بودم.اما ماله من وزوزه نه خش خش و وقتی تو سکوت دقت میکنم کلافم میکنه.10 سال پیشم دکتر رفتیم مشکلی نبود

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

ببین موضوع این نیست که سالم باشه یا نباشه موضوع اینه که الان من و امثال من و شما که همچین مشکل هایی رو دارن
    مشکل براشون ایجاد میشه و اذیت میشن ...
    الان من تو یه مهمونی که صداهای تیز و نازک باشه و ... یا کسی یه مقدار صداش نازک هست بلند حرف میزنه نمیتونم تحمل بکنم...

البته بعضی وقت ها کم میشه بعضی وقت ها حساس تر بعضی وقت ها هم کلا خوب میشه مثلا الان 2هفته ای هست که این
    مشکل رو ندارم ولی باز دوباره پیش میاد ! ...

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خب تقصیر خودمونه دیگه . من خراکم انفجاره و از صداش خیلی خوشم میاد و میبرم تو دره ها میترکونم و همین آشیب گوشامو بیتر میکنه .10 سال پیشم تو 4 شنبه سوری نامردی نارنجک زده کنارم و از اون موقع وز وزمیکنن گوشام
    شمام یعنی اصلا نمیتونی یکم به گوشات استراحت بدی و هندزفری و از این چیزا نکنی تو گوشت؟

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

سلام

مدتی نتونستم به تاپیک سر بزنم,در کل ممنون از دوستانی که نظر دادند .

در مورد اهنگ و صدای بلند من تا حدودی مطمئن شدم که مشکل من از این موضوع تاثیر نمیگیره,چون من هم تا حدودی موزیک رو با صدای بلند گوش میدم و این کار تقریبا هر روز تکرار میشه !

اما در مورد مشکلم خدارو شکر دیگه مشکلی ندارم و خود به خود حل شد اما مشکلی که خود به خود حل بشه احتمالش هست که خود به خود هم بروز پیدا کنه اما فعلا صبر میکنم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام من چهارشنبه سوری پارسال اخرین چهارشنبه ۹۶ یک بچه ......ای ترقه بهم پرت کرد کنارگوشم ترکید ولان یک ساله که وقتی اهنگ گوش میدم به صداهای خاص واکنش نشون میده وخش خش میکنه کمی بهترشده ولی خوب نشده الان چکارکنم که گوشم خوب بشه این مشکل فقط روگوش راستمه وشنواییم هیچ تقیری نکرده
    Last edited by mohamad soheil; 04-05-2019 at 17:03.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

بعضی وقت ها وز وز گوش جنبه روانشناختی داره اگه از پزشک فیژیولوژیکی نتیجه نمیگیرین به روانپزشک مراجعه کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •