تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: ==== مچ نبودن قطعات ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

در آغاز فعالیت KM63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    فعلاً روی زمین

پيش فرض ==== مچ نبودن قطعات ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

با سلامی گرم خدمت شما دوستان
    چند ماه پیش یه سیستم برام بستن با مشخصات زیر
    cpu :Intel(R) cor(TM) i 7 930 @ 2.80GHz
    Main : Asus Rampage II Extreme
    Ram : 2 * KingMax 2g DDR3-1333
    VGA : ATI Radeon 5870-PM2Dig

این سیستم رو به اصطلاح برا کار گرافیک ، بدون اطلاعم بستن و میدونم برا کار گرافیک هم خوب نیست. اصلاً اینتل و گرافیک؟
    توی برنامه های فتوشاپ ، ادیوس ، افترافکت ، ایلاستریتور و ازین دسته برنامه ها نسبت به اونچیزی که از Core i7 شنیدم افتضاح عمل میکنه. به عبارتی از یه Duall Core هم عقب میمونه . مثلاً خیلی وقتا توی ویندوز اکسپلورر برا نشون دادن یه فایل Tiff یا Jpg 50 مگی 15 دقیقه هنگ میکنه و کلی مشکلات دیگه که اگه لازمه توضیحشون بدم مثل صفحه آبی(یا مرگ که بعداز چند ثانیه ری استارت میشه) و ... .
    در کل خیلی تعطیله
    تا اینجا میدونم مشکل از رم سیستم هست. کدوم قطعات رو با چه مارک و مدلی عوض کنم تا مشکل حل بشه؟ با هر هزینه ای
    مر30

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

یه سری تست رو تو ویندوز باید بگیری تا از سالم بودن قطعات و تنظیمات cmos مطمئن بشی بعد تصمیم به عوض کردن قطعات بگیر اگه خواستی pm بده بگم چی کار کنی

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این سیستم رو به اصطلاح برا کار گرافیک ، بدون اطلاعم بستن و میدونم برا کار گرافیک هم خوب نیست. اصلاً اینتل و گرافیک؟
    توی برنامه های فتوشاپ ، ادیوس ، افترافکت ، ایلاستریتور و ازین دسته برنامه ها نسبت به اونچیزی که از Core i7 شنیدم افتضاح عمل میکنه. به عبارتی از یه Duall Core هم عقب میمونه . مثلاً خیلی وقتا توی ویندوز اکسپلورر برا نشون دادن یه فایل Tiff یا Jpg 50 مگی 15 دقیقه هنگ میکنه و کلی مشکلات دیگه که اگه لازمه توضیحشون بدم مثل صفحه آبی(یا مرگ که بعداز چند ثانیه ری استارت میشه) و ... .
    در کل خیلی تعطیله
    تا اینجا میدونم مشکل از رم سیستم هست. کدوم قطعات رو با چه مارک و مدلی عوض کنم تا مشکل حل بشه؟ با هر هزینه ای
    مر30
    سلام. شما اول مطمئن بشین که مشکلتون نرم افزاری نیست.. مثلد نسخه ی ویندوزتون کاملأ سالم باشه ، سیستم ویروسی نباشه ، نرم افزار ها درست کار کنند و درایو ها هم نصب باشند .
    سیستمتون برای کار گرافیکی کالد مناسب هست . شما کار گرافیکی دو بعدی انجام می دین که نباز خاصی به کارت گرافیک حرفه ای نداره . البته 5870 رو هم نمی شه دست کم گرفت!!
    شما مدل هارد و پاورتون رو بگین؟

4. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما مشکل صفحه ی آبی دارید اول مطمئن بشید که این مشکل از قطعات دیگر یا مشکل نرم افزاری نیست بعد برید سراغ عوض کردن قطعه
    برای اینکه مطلق بخواین کار گرافیکی بکنید بهتره از کارتهای quardo و fire pro استفاده کنید که قدرت رندر گیریشون تو کارای گرافیکی بهتره ولی این کاارت ها برای بازی باز زیاد مناسب نیست
    ولی حالا نمیدونم درسته یا غلطه ولی من از سیستم هایی که بستم به این تیجه رسیدم که رم kingmax با بعضی مین ها سازگارنیست
    که من چندبار به مشکل شما برخورد کردم که رم روی مین چه asus و چه giga گذاشتم همین kingmax مشکل بلو اسکرین و افت سرعت رو داشتم که وقتی روی یه مین دیگه امتحان کردم درست بود فکر کنم یا این نوع مین ها سازگارنیست
    چون یه رم دیگه با یه برند دیگه کذاشتم درست شد و مشکلی نداشت در ضمن اون رم kingmax هم سالم بود و مشکلی تو تنظیمات فرکانس یا تایمینگ هم نداشت من نظرم اینه حالا شاید درست باشه شایدم غلط باشه

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

در کل خیلی تعطیله
    مر30
    طبق تجربه ای که دارم علت کند بودن همچین سیستمی یا از هارد هست یا مشکلات نرم افزاری در سیستم عامل
    البته منظور از ایراد هارد استفاده از هاردهای سری blue و green از برند وسترن هست که اصولا برای آرشیو ساخته شدند نه برای نصب سیستم عامل

7. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

منم حدسم اینه که مشکل از هارد یا ویندوز هست!

با ویندوز 64 بیتی امتحان کن! I7 برای افتر افکت و ادیوس عملکرد خیلی خوبی داره.

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

منم حدسم اینه که مشکل از هارد یا ویندوز هست!

با ویندوز 64 بیتی امتحان کن! I7 برای افتر افکت و ادیوس عملکرد خیلی خوبی داره.

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

دلیل های زیادی است.
    برای هنگ کردن بهتر بود مدل پاور و هارد را ذکر میکردید.
    در ضمن رم را حتما عوض کنید و بالای 1600 تست کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •