تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2092 از 2599 اولاول ... 109215921992204220822088208920902091209220932094209520962102214221922592 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,911 به 20,920 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

والا برای من که کل 700 گیگ بین الملله، تو صفحات قبلی هم خیلی ها گفتند که حجم بین الملل بدون ضریب 4 براشون داره محاسبه میشه
    منم تهران هستم
    ۷۰۰ گیگ بین المللی هست فعلا همش و خیلی عالی هست تقریبا مفت

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    شما دوستان چه جوری متوجه میشین که همه 700 گیگ تون واسه بین الملل هست؟

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خب آدم تا حدودی مقدار دانلودی که کرده دستشه، و اگه بخواید دقیق تر هم بدونید برنامه هایی مثل netlimiter هستن که گزارش مصرفتون رو میدن. برای مثال این نمودار مصرف من تو 15 روز گذشته هست، که مجموع دانلود و آپلود 288 گیگه (که همش هم از سایتای خارجی بوده). خب اولا اگه سقف حجم 175 بود که تا الان تموم شده بود! از طرف دیگه وقتی این حجم رو از 700 کم میکنی همون حجمی به دست میاد که تو "حجم باقی مانده" سایت میزنه

3. 2 کاربر از Ashkan R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سرویس من بعد از سه ماه که دائما وصل بود و بدون تمدید داشتم استفاده میکردم، دیشب قطع شد. با اینکه هنوز 93 گیگ از حجمم مونده بود.
    مثل اینکه سیستمشون داره درست میشه
    منم امروز زمانم تموم میشه، ببینم فردا وصله یا نه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

یه بار مودمو خاموش روشن کنید بعد برید تو پنل قسمت حجم باقیمانده ببینید چه عددی رو نشون میده
    بعد یه فایل به فرض 100 مگی از سرور خارجی دانلود کنید بعد دوباره مودم رو خاموش روشن کنید و وارد پنل بشید ببینید نسبت به قبل حجم باقی مانده چه تغییری کرده
    اگه بین الملل حساب کنه 400 مگ باید کم شده باشه ولی من امتحان کردم 100 مگ کم میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب آدم تا حدودی مقدار دانلودی که کرده دستشه، و اگه بخواید دقیق تر هم بدونید برنامه هایی مثل netlimiter هستن که گزارش مصرفتون رو میدن. برای مثال این نمودار مصرف من تو 15 روز گذشته هست، که مجموع دانلود و آپلود 288 گیگه (که همش هم از سایتای خارجی بوده). خب اولا اگه سقف حجم 175 بود که تا الان تموم شده بود! از طرف دیگه وقتی این حجم رو از 700 کم میکنی همون حجمی به دست میاد که تو "حجم باقی مانده" سایت میزنه

جالبه
    البته به نظر من پنل هر استان ممکنه با استان دیگه فرق داشته باشه و در نتیجه ممکنه نرم افزار به کار رفته توی یه پنل بتونه مصرف داخلی رو حساب کنه و پنل یه استان دیگه نتونه
    من فکر می کنم که پنل تهران می تونه
    حالا ازمایش منی کنم نتیجه رو میگم.

یه بار مودمو خاموش روشن کنید بعد برید تو پنل قسمت حجم باقیمانده ببینید چه عددی رو نشون میده
    بعد یه فایل به فرض 100 مگی از سرور خارجی دانلود کنید بعد دوباره مودم رو خاموش روشن کنید و وارد پنل بشید ببینید نسبت به قبل حجم باقی مانده چه تغییری کرده
    اگه بین الملل حساب کنه 400 مگ باید کم شده باشه ولی من امتحان کردم 100 مگ کم میشه
    اخه پنل ما پنل استان تهرانه و متاسفانه حجم مصرف شده رو با 2 روز تاخیر نشون میده
    و با این ازمایش باید 2 روز صبر کنی تا نتیجه رو ببینی
    با این حال این کارو می کنم نتیجه رو میگم

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

جالبه
    البته به نظر من پنل هر استان ممکنه با استان دیگه فرق داشته باشه و در نتیجه ممکنه نرم افزار به کار رفته توی یه پنل بتونه مصرف داخلی رو حساب کنه و پنل یه استان دیگه نتونه
    تا جایی که یادم میاد شما پس پرداخت بودی، فک کنم مخابرات تهران هر کدوم از این عوامل روش تاثیر گذار باشه. شاید فقط پیش پرداخت ها کلش بین الملل حساب میشه (البته نه لزوما چیزی باشه که مخابرات از قصد انجام داده باشه، شاید باگ سیستشمون برای پیش پرداخت هاست فقط)

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

جالبه

اخه پنل ما پنل استان تهرانه و متاسفانه حجم مصرف شده رو با 2 روز تاخیر نشون میده
    و با این ازمایش باید 2 روز صبر کنی تا نتیجه رو ببینی
    با این حال این کارو می کنم نتیجه رو میگم
    منم مال استان تهرانو میگم. منظورم گزارش مصرف نبود اونو با 2 روز تاخیر نشون میده و کاریش نمیشه کرد
    ولی حجم باقی مونده رو هر دفعه مودم رو خاموش روشن کنید اپدیت میشه
    از قسمت سرویسها/جزییات/حجم باقی مانده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

دوستانم من الان از آسیا تک و های وب دارم هر دو مشکل نویز زاید خط دارم که بخاطر فاصله از مرکز مخابراتی هست و اصلا درست نمیشه

میخواستم بدونم برم سراغ مخابرات؟ یعنی برم ممکنه بهتر بشه؟ یا میشه کاری کنم یکی از خطهام فیبر بشه؟ یا شدنی نیست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خب امروز دیگه امکان استفاده از سرویس تا تموم شدن حجم مشخص شده کنسل شد. اینترنتم قطع شده بود و پنل مخابرات باز میشد، زنگ زدم گفتن زمانش تموم شده، گفتم قبلا تا وقتی حجم بود میشد استفاده کرد گفتش که این مشکل رو برطرف کردن دیگه زمان منقضی شدن سرویس اینترنت قطع میشه.
    دیگه یادم رفت بپرسم که ترافیک داخلی و خارجی هم تفکیک میشه یا نه، قبلا که تفکیک نمیشد برا من کلشو خارجی حساب میکرد.
    حالا باید ببینیم چی میشه. اگه اینم تفکیک کنن که باید رفت یه شرکت دیگه، صرف نداره.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تا جایی که یادم میاد شما پس پرداخت بودی، فک کنم مخابرات تهران هر کدوم از این عوامل روش تاثیر گذار باشه. شاید فقط پیش پرداخت ها کلش بین الملل حساب میشه (البته نه لزوما چیزی باشه که مخابرات از قصد انجام داده باشه، شاید باگ سیستشمون برای پیش پرداخت هاست فقط)

بله پس پرداختم
    به نظر منم باید باگ باشه
    ولی خدایی خوب باگیه خوش به حالتون
    منم دارم ازمایش می کنم تا حالا کسی بین پس پرداختی های تهران ازمایش نکرده که ببینم سیستم واسه اینا میتونه ترافیک رو جدا کنه یا نه. فعلا که 2 روز باید همینجوری بشینیم تا نتایج بیاد (آزمایش ادراره انگار )

منم مال استان تهرانو میگم. منظورم گزارش مصرف نبود اونو با 2 روز تاخیر نشون میده و کاریش نمیشه کرد
    ولی حجم باقی مونده رو هر دفعه مودم رو خاموش روشن کنید اپدیت میشه
    از قسمت سرویسها/جزییات/حجم باقی مانده
    من پس پرداختم قسمت حجم باقی مانده رو یه خط تیره گذاشته
    تنها راه دیدن حجم باقی مونده توی پس پرداهت ها کم کردن مقدار مصرف شده از کل 175 گیگه

12. 2 کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •