تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2492 از 2599 اولاول ... 14921992239224422482248824892490249124922493249424952496250225422592 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,911 به 24,920 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان احساس نمیکنید مخابرات زیادی حجم مصرف میکنه ؟ من دو سه روز یکبار دارم 3 گیگ شارژمیکنم ولی هیچ کار خاصی نمیکنم و همش حجم تمام میشه . هرچی آپدیت اتوماتیکه خاموش کردم و بیشتر تو سایت های داخلی میچرخم . وای فای هم رمزشو عوض کردم و امنیتش خیلی بالاس ولی بی فایدس .
    نه مخابرات مصرف زیادی نداره فقط ترافیک داخلی خارجی رو درست رعایت نمیکنه . البته این روزها این مصرفی که شما میگید چندان زیاد و غیر عادی نیست روزانه چند ساعت چرخیدن در اینستاگرام میشه همون. در هر حال شما برنامه class wire یا برنامه های مشابه مانیتورینگ مصرف رو نصب کنید متوجه میشید مصرفتون دقیقا بابت چی هست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

2. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟
    این سامانه زیاد گزارش دقیقی نمیده. احتمالا برای دانلود حجم وقتی قرمز میزنه منظور اینه که حجم ماهانه کافی نیست برای همه.
    کاربران این پارامترها رو میفرستند که خیلی زیاد خطا داره. اگه فاصله تون از مرکز تلفن منطقه زیاد نیست، مخابرات و کلا همه شرکت ها معمولا کیفیت خوبی دارن. (به شرطی که سیم کشی داخل مشکلی نداشته باشه)
    بدی مخابرات اینه که پشتیبانی بسیار ضعیفی داره و برای هر کاری باید حضوری برید

5. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز مدل های جدید TP-Link اینجوریه از سمت خودشون Annex-M فعال نیست و شما خودتون دستی تو مودم انتخاب کردید ولی وقتی که نتونه وصل شه به همون A وصل میشه ولی میزنه M من از مودم های قدیمیش دارم وقتی میزارم رو M دیگه کلا وصل نمیشه چون از سمت خودشون رو A ست شده و مودم های قدیمی اگه به Annex انتخابی وصل نشه کلا کانکت نمیشن , من 5 6 ماه پیش یه اپراتور بود دسترسی داشت برام عوض کرد بعدش خطو تخلیه کردم و دوباره برگشتم ولی بعد اون با 20 تا اپراتور حرف زدم هیچ کدوم یا بلد نبودن عوض کنن یا دسترسی نداشتند!
    نه، قبل از تماس با پشتیبانی روی هر مدی بجز annex m وصل میشد اما بعدش که برام ست کرد فقط روی annex m وصل میشه و فقط همین مد توی مودم فعاله.
    با سه تا مودم tplink هم تست کردم همینطوری بود. خط هم فیبر هست برای همین نویزش حداقله. ولی نمیدونم چرا سرعت بالاتر نرفت...

7. این کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

نه، قبل از تماس با پشتیبانی روی هر مدی بجز annex m وصل میشد اما بعدش که برام ست کرد فقط روی annex m وصل میشه و فقط همین مد توی مودم فعاله.
    با سه تا مودم tplink هم تست کردم همینطوری بود. خط هم فیبر هست برای همین نویزش حداقله. ولی نمیدونم چرا سرعت بالاتر نرفت...
    منم همین مشکل دارم و مجبور شدم بگم برش گردونن روی انکس a
    البته مشکل من خیلی جدی تر و طولانی تر هست
    فکر میکنم قبلا هم اینجا پست گذاشتم
    داستان اینجوریه که 23 ماه پیش سرویس 16 مگ من دایر شد و سرعت دانلود ست نشده بود که تقریبا با ماکزیمم سرعت دانلود قابل دسترس حدود 24.5 مگ خطم داشت کار میکرد حدود 2 تا سه هفته بعد من متوجه شدم که سرعت آپلودم اصلا نزدیک به حتی تعهدشونم نیست،یعنی برابر مقررات سازمان تنظیم باید 2 مگابیت بهم بدن ولی نمیدن،اون موقع و الان 1240-1290 بسته بودن،من زنگ زدم 2020 (که ای کاش زنگ نمیزدم) و گفتم چرا اینجوریه من سرعت آپلود برای کارم لازم دارم که جالبه اصلا درکی از ANNEX M نداشتن (و هنوزم خیلی نمیفهمن چیه)،طرف اولین کاری که کرد این بود که سریعا دانلود منو روی 18380 بست و از اون طرف چون هیچی از ANNEX M نمیدونست نتونست هیچ کاری انجام بده
    از اینجای داستان به بعد من درگیر شکایت از مخابرات شدم و در نهایت کمیته حفاظت از حقوق مصرف کننده سازمان تنظیم هم به نفع بنده حکم داد،ولی مخابرات همچنان یک بخشی از حکم که در مورد پرداخت SLA بوده رو اجرایی کرده و نمیتونه اون قسمت تنظیم سرعت آپلود روی 2 مگابیت اجرا کنه،من در این مدت با تقریبا نصف سازمان تنظیم و کارشناساشون در منطقه شمال و ستاد مرکزی و هر کسی که فکر کنید صحبت کردم ولی عملا کاری ازشون ساخته نیست و حتی نمیتونن پیگیر اجرای حکمشون بشن(یعنی دقیقا برای چی افراد اون اداره کل دارن حقوق میگیرند من نمیفهمم)،حتی این وسط تونستم با مدیر عامل منطقه تهران حضوری صحبت کنم و گفتم طرف برگشته به من میگه که برو هر کار میخوای بکن ما حکم اجرا نمیکنیم برو 10 بار دیگه شکایت ثبت کن ما نمیدیم حقتو....که معاون بازرسیشونم سریع عذر خواهی کردن(سریع بعدشم زنگ زدن از بارسی عذر خواهی کردن) و قول مساعد دادن که اونم در نهایت با پیگیری خودم باعث شد دقیقا مثل این دوستمون ANNEX M فعال بشه ولی ولی ماکزیمم سرعت آپلودم نزدیک 1400 برسه
    در نهایت به مخابرات گفتم هفتگی ازشون شکایت ثبت میکنم و تا هر جایی که لازم باشه پیگیری میکنم،جالبه این وسط به هر کدوم از شکایت هام یه جوابی دادن که یکیش این بود چون تجهیزات GPON هست نمیتونن ANNEX M فعال کنند ولی همون موقع با پیگیری خودم فعال بود،یه بار اومدن 24 ساعت خطمو قطع کردن،دیشب سرعتمو آوردن روی 16380 تا مثلا Fast Path فعال کنند....خلاصه داستان زیاده.... پرونده رو هم فرستادم بازرسی وزارت ارتباطات تا ببینم چقدر میخوان به این رفتاراشون ادامه بدن البته از بازرسی خود مخابرات ایران هم تماس گرفتن که من قشنگ گزارش کاملی از رفتار ها و جوابای ضد و نقیض مخابرات تهران بهشون دادم و گفتن پرینت کردن تمام شکایتامو انگار میخوان به معاون کل بازرسی نشون بدن....من پیشنهاد دادم یا به جاش بهم سرعت دانلود بدن یا بهم VDSL بدن یا حتی حاضرم از هزینه ای که ازم میگیرن کم کنن ولی عملا فکر میکنم یکی از دو گزینه اول اجرا کنند
    توی این مدت من متوجه شدم همسایه خودمون دقیقا سرعت 16 داره و اونم همین مشکل آپلود داره،ولی مثلا دوستم که مال یه مرکز مخابرات دیگه ولی از همین منطقه 4 هست سرعت آپلودش قشنگ با ANNEX M 2200 بسته شده بود،اوایل شکم رفت به منطقه 4 ولی الان خیلی مطمئن نیستم
    تو مخابرات اکثرا سطح علمی کارشناساشون پایینه من تنها کسی که دیدم واقعا دانش داشت بچه های OMC منطقه بودن که حداقل طرف کاملا فهمید من چی دارم بهش میگم و چی میخوام
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ما مشکلمون مثل همه ،من بهتون پیام خصوصی میدم

در ضمن از شاید یک ماه پیش منم مشکل قطع شدن ناگهانی سرویس،غیر فعال شدن Fast Path ، میزان بسیار زیاد ارور،کاهش سرعت به 8 مگابیت و عجیبترین چیزهای ممکن در طول این 10 سال اشتراکم از مخابرات مشاهده کردم که اول گفتم شاید چون روی خطم خیلی تغییرات دادن اینجوری شده ولی از پست های دوستان متوجه شدم ظاهرا بخاطر بحران کرونا و فشار روی اینترنت این اتفاقات مشترکه بین همه
    Last edited by farid_givehchin; 03-11-2020 at 11:15.

9. 3 کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

دوست عزیز مدل های جدید TP-Link اینجوریه از سمت خودشون Annex-M فعال نیست و شما خودتون دستی تو مودم انتخاب کردید ولی وقتی که نتونه وصل شه به همون A وصل میشه ولی میزنه M من از مودم های قدیمیش دارم وقتی میزارم رو M دیگه کلا وصل نمیشه چون از سمت خودشون رو A ست شده و مودم های قدیمی اگه به Annex انتخابی وصل نشه کلا کانکت نمیشن , من 5 6 ماه پیش یه اپراتور بود دسترسی داشت برام عوض کرد بعدش خطو تخلیه کردم و دوباره برگشتم ولی بعد اون با 20 تا اپراتور حرف زدم هیچ کدوم یا بلد نبودن عوض کنن یا دسترسی نداشتند!
    من دقیقا همین مشکل دارم و فکر نمیکنم به مودم ارتباطی داشته باشه چون مودم من ایسوس هست،در ضمن روی همین خط با مودم های دی لینک 2730،تی پی لینک 8951، آی پی لینک و فکر کنم زایسل هم تست گرفتم
    زمانی که روی ANNEX M گذاشته بودن میزان آپلودم از حدود 1240-1290 رفت نزدیک 1400 ولی دقیقا فقط با ANNEX M کار میکرد و با هیچ کدوم دیگه کار نمیکرد و بهم دقیقا نشون میداد که ANNEX M اومده بالا
    میزان نرخ قابل دسترسم از همین حدود 1290 رفته بود همون نزدیک 1400-1380،گاها شده نرخی که دارم میگیرم از نرخ قابل دسترسم بیشتر بوده که باعث CRC Error زیاد میشه و دلیلشم فعال بودن SRA هست
    Last edited by farid_givehchin; 04-11-2020 at 13:36.

11. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه OldOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من حدود 60 هزارتومن تو پنل اعتبار مالی دارم
    چطور اینو میتونم برداشت کنم؟
    دارم جمع آوری میکنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من حدود 60 هزارتومن تو پنل اعتبار مالی دارم
    چطور اینو میتونم برداشت کنم؟
    دارم جمع آوری میکنم
    پیشنهاد می کنم خودتو اذیت نکن. ترافیک بگیر و یه چیزی دانلود کن. همون پیگیری 60 تومن پول هزینه تلفن باید بدی.

14. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr.dengo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اقا يه سوال چطوري با پشتيباني مخابرات ارتباط بگيرم الان بالاي 5 باره تو تايم هاي مختلف زنگ ميزنم همش ميگه 5 دقيقه پشت خط بمانيد تهشم كسي جواب نميده چيه جريان واسه همه همينه ؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا يه سوال چطوري با پشتيباني مخابرات ارتباط بگيرم الان بالاي 5 باره تو تايم هاي مختلف زنگ ميزنم همش ميگه 5 دقيقه پشت خط بمانيد تهشم كسي جواب نميده چيه جريان واسه همه همينه ؟!
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    صبر کن بعد از اون بعد دقیقه هم، اگر کسی جواب نده خودش قطع میکنه، کارت رو میتونی پشتیبانی آنلاین هم تیکت کنی بهشون پیگیری کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •