تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2246 از 2599 اولاول ... 12461746214621962236224222432244224522462247224822492250225622962346 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,451 به 22,460 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

2. 2 کاربر از newsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دقیقا همینطوره
    به من سرویس سرشار 3 ماهه فروختن که شبانش از روزانش جداست (2 تا 11 صبح) ولی شبانه رو هم از روزانه کم می کنه! و در حالی که من روزانه حداکثر 120 گیگ مصرف داشتم(با bwmeter دقیق محاسبه کردم) کل 300 گیگم صفر شده و مجبورم در 20 روز باقی مونده حجم اضافی بخرم! تو صفحه قبل توضیح دادم

در حالی که من 70 درصد مصرفم شبانه بوده همونطور که می بینید حجم دایره مربوط به شبانه مقدار جزیی ازش کم شده که اونم مربوط به چند روز خرید اول هست بعدش رو همون عدد ثابت موند و همه حجم از روزانه کم شد.
    حالا معلوم نیست سیستمشون عقب موندست و ایراد داره و توانایی تفکیک مصرف شبانه و روزانه رو نداره یا هدفشون کلاهبرداری هست و از قصد این کارو می کنن
    قسمت ریز مصرف که دیگه خیلی فاجعست. فقط یه مصرف کلی میزنه اونم تو بازه های زمانی که خودشون دلشون می خواد. نه شبانه روزانه و نه مصرف به تفکیک تاریخ رو نمیشه فهمید
    Last edited by Mana5; 25-04-2019 at 09:43.

4. این کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من همیشه تو سالهایی که ای دی اس ال داشتم به صورت حسی! مقدار حجم رو مدیریت میکردم، یعنی نیازی نبود همش به سایت آی اس پی سر بزنم ببینم چقدر مصرف کردم، هفته ای، ده روزی یک بار سر میزدم و تقریبا مصرفم با اون چیزی که فک میکردم یکی بود. ولی امروز که رفتم تو سایت از دیدن باقی مونده حجم تعجب کردم! خیلی کمتر از چیزی که باید میبود بود. با نت لیمیتر تست کردم دیدم که حسم درسته. 16 فروردین که از سفر برگشتم (مودم خاموش بود تا قبلش) تا الان که 20 روز میشه حدود 130 گیگ حجم اضافه کم کرده. وایرلس من هم فقط موبایل بهش وصله که اصلا کار خاصی با موبایل انجام نمیدم.

6. 2 کاربر از Ashkan R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه گزارش مصرفم من بذارم

عکس اول مربوط به برنامه networx هست و مصرف اینترنت من رو از 14 مارس که میشه 23 اسفند تا امروز نشون میده که همونطور که می بینید در این حدود 40 روز مصرفم مجموع شبانه و روزانه 180 گیگ بوده. حالا میگیم 20 گیگ هم مصرف موبایل و سایر وسایل بوده میشه حدود 200 گیگ.

حالا ببینیم پنل مخابرات مصرف من رو در همین بازه زمانی چقدر نشون میده:

پنل مخابرات مصرف من رو حدد 378 گیگ نشون میده یعنی دو برابر مصرف واقعیم و تازه داخل و خارجی رو هم مثلا جدا حساب کرده خیر سرش!
    اگه این حجم دزدی نیست پس چیه!؟
    تازه مصرف من بیشترش مال شب ها بوده که چون سرویس سرشار دارم باید از 600 گیگ حجم شبانه کم کنه ولی همرو از 300 گیگ روزانه کم کرده و طبق همین محاسبه چرت و پرت از پریروز حجم من تموم شده و سرعتم رو به 128 کیلوبیت کاهش داده و مجبور شدم برای 20 روز باقی مونده از سرویس سه ماهم خدا تومن حجم اضافه بخرم
    از زرنگیای مخابرات اینه که اگر رنگین نت داشته باشید نمی تونید وسط دوره سرویس تغییر سرویس بدید یا سرویس جدید بخرید و باید تا اخر دوره سرویس بسوزید و بسازید و فرت و فرت حجم بخرید!!!
    Last edited by Mana5; 25-04-2019 at 17:30.

8. 3 کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    بابت حجم خوری آشکار مخابرات شکایت کردم بعد از درخواست تجدید نظر این جوابو دادن که انگار یه ربات جواب داده نه آدم. حالا باید چه کرد؟ لطفا کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

وضعیت اعلام شده: پایان تعامل با منطقه
    متن نظر: پيرو مذاكره تلفني با جنابعالي و طي بررسي بعمل آمده از ناك منطقه و اداره كل فناوري اطلاعات حجم ترافيك مصرف سرويس adsl تلفن ؟؟؟؟؟؟؟؟ از تاريخ 1/1/98 لغايت 25/1/98 به مقدار 97.41GB مي باشد و سايت اپارات با ip ادرس مقصد 185.147.176.0/22 جزء حجم داخلي محسوب مي گردد و تفكيك داخلي و بين الملل مبتني بر ليست ip هاي اعلام شده از سازمان تنظيم مقررات مي باشد و مبناي حجم مصرف طبق محاسبه و اطلاعات ارسال شده AAA انجام گرديده است.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    بابت حجم خوری آشکار مخابرات شکایت کردم بعد از درخواست تجدید نظر این جوابو دادن که انگار یه ربات جواب داده نه آدم. حالا باید چه کرد؟ لطفا کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

وضعیت اعلام شده: پایان تعامل با منطقه
    متن نظر: پيرو مذاكره تلفني با جنابعالي و طي بررسي بعمل آمده از ناك منطقه و اداره كل فناوري اطلاعات حجم ترافيك مصرف سرويس adsl تلفن ؟؟؟؟؟؟؟؟ از تاريخ 1/1/98 لغايت 25/1/98 به مقدار 97.41GB مي باشد و سايت اپارات با ip ادرس مقصد 185.147.176.0/22 جزء حجم داخلي محسوب مي گردد و تفكيك داخلي و بين الملل مبتني بر ليست ip هاي اعلام شده از سازمان تنظيم مقررات مي باشد و مبناي حجم مصرف طبق محاسبه و اطلاعات ارسال شده AAA انجام گرديده است.

متاسفانه سایت آپارات و یکسری سایتهای دیگه مثل شاتلند، علی رغم در لیست داخلی بودن و اعلام خود مخابرات مدتی هست که ترافیک خارجی محسوب میشن. پاییز رو یادمه این مشکل نبود و اپارات ترافیک داخلی حساب میشد ولی ظاهرا الان خارجی محسوب میکنن و یک سری سایتهای نمایش محتوا که روی دیتاسنتر اسیاتک هستند داخلی حساب میشن مثل دیدستان و ...

11. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

متاسفانه سایت آپارات و یکسری سایتهای دیگه مثل شاتلند، علی رغم در لیست داخلی بودن و اعلام خود مخابرات مدتی هست که ترافیک خارجی محسوب میشن. پاییز رو یادمه این مشکل نبود و اپارات ترافیک داخلی حساب میشد ولی ظاهرا الان خارجی محسوب میکنن و یک سری سایتهای نمایش محتوا که روی دیتاسنتر اسیاتک هستند داخلی حساب میشن مثل دیدستان و ...
    متاسفانه که بله خیلی خیلی تاسف باره ولی الان چ کنیم؟! سال 97 حجمم همیشه اضافه میومد ولی سال 98 حتی با وجود صدفه جویی حجم نیمه ی ماه تموم میشه
    یعنی باید وایستیم حجم دزدی مخابراتو تماشا کنیم!!!

13. 2 کاربر از newsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کسی از دوستان هست که حجم ساعت های خاص براش محاسبه بشه؟ من فقط همون چند روز اول حساب شد و دیگه همش از حجم اصلی کم شد. تازه من سرشار هستم که 2 تا 11ه. چون ممکنه بتونن حجم خوری معمولی رو کتمان کنن ولی این یکی دیگه اثباتش خیلی راحته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

نه برای منم فقط روز اول شبانه اش حساب شد.
    امروز شکایت کردم به 195 شما هم شکایت کنید.

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

دزدی نیست و دقیقا حجم درستی رو اعلام کردن
    برخلاف بقیه شرکت ها که نسبت حجم داخلی رو 2 یا 3 برابر حساب میکنن مخابرات نسبت 4 برابری محسوب میکنه
    یعنی هر مقدار حجم داشته باشید یک چهارمش میشه بین الملل
    موقع خرید هم ذکر شده این مسئله

اینکه این کاری که انجام میدن ( اعلام کردن ظرفیت داخلی به جای بین الملل ) زمان فروش شاید بشه گفت درست نباشه و غیر اخلاقیه
    ولی نمیشه گفت دزدی هست !
    از زمان شروع طرح حجمی شدن نت و تفکیک حجم داخلی و بین الملل بارها به این موضوع اشاره شده که ترافیک بین الملل رو مبنا قرار بدید و حواستون حجم باشه که اشتباه نکنید
    اینکه شما از قبل تحقیق نکردید یا اطلاع نداشتید دلیلی بر دزد بودن شرکت نیست !
    اگرچه معتقدم کارشون درست نیست و غیر اخلاقیه ( باید حجم مشخص بشه )

قبلش تحقیق میکردید یا چنتا سوال میپرسیدید قطعا این مشکل پیش نمی اومد
    یعنی مثلا 2 مگ یک ماه 160 گیگ نوشته توی سرویس ها
    160 گیگ داخلیه و بین المللش میشه = 160 تقسیم بر 4 = 40 گیگ ؟؟؟

17. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

1. amin belon

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •