تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1903 از 2599 اولاول ... 90314031803185318931899190019011902190319041905190619071913195320032403 ... آخرآخر
نمايش نتايج 19,021 به 19,030 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با سلام
    دوست گرامی الان حساب کردم نامحدود مخابرات اگر سیستم روشن بمونه 24 ساعته میتونه در یک ماه 144 گیگ دانلود کنه با قیمتی حدود 50 تومن تومن
    شما ایا بسته یا ارائه دهنده خدماتی پیدا میکنید که 144 گیگ برای یک ماه با قیمت 50 تومن بده ؟
    من دارم کارهای یک مغازه و کلی مشتری رو با همین نامحدود 512مخابرات انجام میدم
    اگر کوچکترین موردی پیش بیاد قطعا شکایت میکنم چه به نتیجه برسه چه نرسه تلاش خودمو میکنم
    من نگفتم شما با اين قيمت ميتوني چيز ديگه بگيري
    گفتم چون مخابرات ديده كسايي كه صبح تا شب ميزارن دانلود شبكه رو خراب ميكنند يا به عبارتي براش صرف نداره
    اومده اينكار رو كرده
    شما بايد به فكر جايگزين باشي نه اينكه همين قيمت پيدا كني اما بهترين حالت نزديك به اين رو
    شكايت هم به جايي نميرسه چون اگه قرار باشه جمع بشه مال يك تعداد اننگشت شمار رو نميتونن جمع كنند همه با هم انجام ميشه
    يا خيلي هم لطف كنند ميگن اوكي با همين مصرف منصفانه كنار بيا

2. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ehsankh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. اگر حدس و گمان دوستان درست باشه و مخابرات یک‌طرفه قراردادش رو نقض کرده باشه، باید از مراجع قانونی پیگیر بود. محدودکردن اینترنت نامحدود به هر اسم و عنوانی (اعم از طرح منصفانه و این قبیل بازی با کلمات) فقط همون نقض قرارداد هست. هیچ معنایی نداره «منصفانه»کردن مصرف برای کاربر اینترنت نامحدود. اصلا یک نفر به فرض می‌خواد 24/7 دانلود کنه، با اینترنت نامحدود باید این امکان در اختیارش باشه. اینها متاسفانه با کلمات بازی می‌کنند و بی‌سروصدا سعی می‌کنند آدم‌ها رو توجیه کنند. نباید زیر بار این توجیه‌ها رفت. هیچ محدودیتی برای سرویس «نامحدود» معنی نداره. لطفا تنبلی نکنید. تماس با 2020 و سامانه ثبت تیکت رو فراموش کنید چون پاسخ‌ها همه تکراری و مبهم هست؛ اول به سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (همون سایت 195) برید و طرح شکایت کنید. اگر جواب نداد موضوع رو در سازمان بازرسی کل کشور مطرح کنید - در سایت این سازمان امکان شکایت الکترونیکی وجود داره. به دلیل عدم شفافیت و پاسخگویی مناسب مخابرات و کم‌فروشی باید ازشون شکایت کرد. باز هم تاکید می‌کنم، تا زمانی که ما شهروندان پیگیر حقوقمون نباشیم و از همین مراجع قانونی نیم‌بند هم برای پیگیری خواسته‌هامون استفاده نکنیم، هر دستگاه و سازمانی هم به خودش اجازه میده حقوقمون رو پایمال کنه و خیالش راحت باشه که کسی برای پیگیری وقت نمیگذاره. حل‌شدن این قضیه به خود ما بستگی داره. مخابرات باید متوجه بشه که مشتری‌هاش حواسشون به حقوقشون هست. مطمئن باشید اگر مسئله در مراجع بالاتر، با تعداد شکایت‌های بیشتر، پیگیری بشه به هر صورت به این شرکت فشار خواهد اومد. راستی سال نوی همگی مبارک، امیدوارم سالی که نکوست از بهارش پیداست نشیم! براتون آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.

4. 4 کاربر از ehsankh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه karbar200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام سال همگی مبارک
    در کل نباید مخابرات این کار را یکطرفعه انجام بده

من 1 مگ نا محدود داشتم که 24 ساعته روشن بود حدود ماهی 280 گیگ دانلود می کردم که ماهی 50 برام آب می خورد ولی الان 4 ماه هست که حجمی کمپین طرح تابستانه 2مگ تا 16 مگ گرفتم که حجم هر ماه 2گیگ هست و شبانه 2 تا 6 نامحدود رایگان هست که تو شبانه روزی 24 گیگ دانلود می کنم که در ماه میشه 700 گیگ این طرح برام خیلی خوب شده هم اینکه هزینه اینترنت کم شده و هم دیگه مجبور نیستم 24 ساعته سیستم روشن باشه و پول برق بدم
    درسته 2 گیگ در ماه کمه ولی میتونید حجم 100 گیگ بخرید که بصرفه تر از نامحدود 1مگ برام شده است.
    خدا کنه برا عید طرح جدید بدن که شما هم بتونید از این ویژگی استفاده کنید.

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

دوستان سلام سال نو و عید نوروز برهمگی مبارک
    تو این که مخابرات قرار داد رو یکطرفه نقض کرده شکی نیست چون قرار داد ها یکساله است و ثانیا یوزر ها که زمان قرار دادشون یکی نیست اینا فقط میتونن اینو بگن که ما قبلا تو قرار دادمون این
    سقف حجم بوده و فقط اون رو اجرا نمیکردیم و الان میخوایم اینکار رو بکنیم،اعتراض و شکایت هم اگرچه فایده ای نداره ولی باز باید انجامش داد
    در مورد کمپین ها اینا یه زمانی اومدن به اصطلاح اینترنت خوب با طعم تابستان!! رو ارائه کردن همون موقع هم چه مسائلی برای کاربران درست شد سر اینکه مثلا از یک شروع میشه یا از دو
    و اینکه مودم باید خاموش و روشن بشه یا نه در اون بازه زمانی و حجم خیلی ها رو به این بهانه خوردن کسانی که اینترنت مخابرات دارن و تو این تاپیک هستن خودشون همه مسائل رو شاهد بودن
    الانم که این صد دانه نمیدونم چی چی شون!!! حجم شبانه محدود3 (سه)گیگابایتی داره(مسخره نیست واقعا سه گیگابایت!!!!!!) بسته های حجم شون هم در بهترین حالت بالای گیگی هزار در میاد
    خوب من یکی واقعا موندم با این شرایط چه باید کرد مخصوصا که مرکز تلفن من سلمان فارسی هست که شرکت ها یا سرویس نمیدن یا اگر هم میدن محدودیت پورت دارن و مثلا باید یک سال منتظر باشی حالا تازه پورت خالی بشه یانه الانم در حال حاضر فقط های وب،پارس و فن آوا سرویس میدن های وب رو که من تازه از دستش در رفتم،فن آوا قبلا مشترکش بودم کیفیت جالبی نداره و قیمت ها هم نسبت به جاهای دیگه گرونه،پارس هم که هم سرویس ها گرونه هم همه تو تاپیکش دارن مینالن از حجم خوری شدید و بعضی مشکلات دیگه اش...
    تا یادم نرفته بگم که ایرانسل هم 4gاش تو خونه ما یه خط یا نهایت دو خط آنتن داره در بهترین شرایط بشه ساعتی یه گیگ یا یه کم بیشتر دانلود کرد
    Last edited by mehryar1973; 21-03-2017 at 16:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان سلام سال نو و عید نوروز برهمگی مبارک
    تو این که مخابرات قرار داد رو یکطرفه نقض کرده شکی نیست چون قرار داد ها یکساله است و ثانیا یوزر ها که زمان قرار دادشون یکی نیست اینا فقط میتونن اینو بگن که ما قبلا تو قرار دادمون این
    سقف حجم بوده و فقط اون رو اجرا نمیکردیم و الان میخوایم اینکار رو بکنیم،اعتراض و شکایت هم اگرچه فایده ای نداره ولی باز باید انجامش داد
    در مورد کمپین ها اینا یه زمانی اومدن به اصطلاح اینترنت خوب با طعم تابستان!! رو ارائه کردن همون موقع هم چه مسائلی برای کاربران درست شد سر اینکه مثلا از یک شروع میشه یا از دو
    و اینکه مودم باید خاموش و روشن بشه یا نه در اون بازه زمانی و حجم خیلی ها رو به این بهانه خوردن کسانی که اینترنت مخابرات دارن و تو این تاپیک هستن خودشون همه مسائل رو شاهد بودن
    الانم که این صد دانه نمیدونم چی چی شون!!! حجم شبانه محدود3 (سه)گیگابایتی داره(مسخره نیست واقعا سه گیگابایت!!!!!!) بسته های حجم شون هم در بهترین حالت بالای گیگی هزار در میاد
    خوب من یکی واقعا موندم با این شرایط چه باید کرد مخصوصا که مرکز تلفن من سلمان فارسی هست که شرکت ها یا سرویس نمیدن یا اگر هم میدن محدودیت پورت دارن و مثلا باید یک سال منتظر باشی حالا تازه پورت خالی بشه یانه الانم در حال حاضر فقط های وب،پارس و فن آوا سرویس میدن های وب رو که من تازه از دستش در رفتم،فن آوا قبلا مشترکش بودم کیفیت جالبی نداره و قیمت ها هم نسبت به جاهای دیگه گرونه،پارس هم که هم سرویس ها گرونه هم همه تو تاپیکش دارن مینالن از حجم خوری شدید و بعضی مشکلات دیگه اش...
    تا یادم نرفته بگم که ایرانسل هم 4gاش تو خونه ما یه خط یا نهایت دو خط آنتن داره در بهترین شرایط بشه ساعتی یه گیگ یا یه کم بیشتر دانلود کرد
    عجب ....
    با این وضع افتضاح چی کار کنیم حالا ؟؟؟
    نه راه پس داریم و نه راه پیش
    چون دقیقا شرایط من هم همینه و مخابرات سلمان فارسی هستم
    و چون خط فیبر نوری هست
    از هیچ جا هم نمی تونم اینترنت بگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان
    مثل اینکه اعتراض من به 195 جواب داد
    و اون ها زنگ زدن به مخابرات و سرعتم رو درست کردن
    اون هایی که هنوز مشکل سرعت دارن به سامانه 195.ir شکایت بزنید
    بعد اونها بهتون زنگ می زنن و مشحصات سرویس اینترنتتون رو می پرسن
    بعد هم زنگ می زنن مخابرات و مشکلتون رو حل می کنن

آخر فروم باز Abolfazl3007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

کوچکترین اختلالی ایجاد کنن برا نامحدود ها در جا شکایت میکنم و پیگیری تمام میکنم ، بیکار هم که هستم خدا رو شکر !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من صبح با 2020 تماس گرفتم و گفتند که امروز یا فردا حداکثر درست میشه و من پرسیدم که این طرح منصفانه هستش و در جواب گفت که همچین طرحی برای یوزرهای نامحدود نداریم

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

منم امروز برای سومین بار زنگ زدم بهشون دقیقاً همین موارد بالا رو گفتن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوباره همین چند دیقه پیش با 2020 تماس گرفتم و حدود 5 دیقه صحبت کردم و در جواب با اصرار گفتند که همچین طرحی نداریم و بخشنامه هم نشده همچین چیزی و گفتند که این مشکل تو 90 درصد سرویس های حجمی و نامحدود اتفاق افتاده و نهایتا تا فردا درست میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •