تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2264 از 2598 اولاول ... 12641764216422142254226022612262226322642265226622672268227423142364 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,631 به 22,640 از 25971

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها مخابرات الان نت نامحدود 512 من رو به مورد زیر 2 مگ استاندار 160 گیگ تغییر داده.منظورش همون 40 گیگ ترافیک بین الملل هست ؟ (اون طرح 10 گیگ فروردین رو هم خودشون تغییر داده بودند ولی نامحدود مونده بود)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

[

سلام بچه ها مخابرات الان نت نامحدود 512 من رو به مورد زیر 2 مگ استاندار 160 گیگ تغییر داده.منظورش همون 40 گیگ ترافیک بین الملل هست ؟ (اون طرح 10 گیگ فروردین رو هم خودشون تغییر داده بودند ولی نامحدود مونده بود)

مال منم همین شده ولی سرعت من 2 مگ نشده با اینکه مودم رو هم restart کردم. آدم از کار اینا سر در نمیاره.

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مال ما هم همین طوره هزینه اش مثل قبله حدوده 25 هست یا خیر - چرا یک طرفه هر کاری میکنن -

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام..میشه نحوه کار رو یکم ابندایی تر توضیح بدین.
    بیشتر روتر ها که پورت WAN دارن قابلیت کانکت کردن V-P-N هم دارن. اونم فقط پروتکل pptp مدل های خیلی گرون امکان اتصال اوپن V P N هم دارن که برای این کار اصلا نیاز نیست.
    شما از مودمی که روش اینترنت مخابرات داری یک کابل به پورت WAN این روتر میزنی و داخل تنظیماتش اطلاعات pptp رو وارد میکنی.
    در نهایت روی وایفایتون این سرویس که اینترنت رو نیم بها میکنه فعال میشه.
    روی دیوایس نهایی که گوشی یا هر چیزی هست میتونید V P N خارجی هم بزنید که بدون چیزتر اینترنت نیم بها داشته باشید.

5. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از تو سایت خوندم 40 گیگ بین الملل ماهانه 25 هزار تومن پس پرداخت -
    به ازای هر گیگا بایت آستانه FUP (ترافیک بین الملل) امکان استفاده از چهار گیگا بایت ترافیک داخلی میسر است .

7. این کاربر از jomong666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مال منم همین شده ولی سرعت من 2 مگ نشده با اینکه مودم رو هم restart کردم. آدم از کار اینا سر در نمیاره.
    سرعت منم 2 مگ نشده همون 512 هست

مال ما هم همین طوره هزینه اش مثل قبله حدوده 25 هست یا خیر - چرا یک طرفه هر کاری میکنن -
    تو سایتشون که نوشته 25 تومان هست.

9. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه victor021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام من طرح پس پرداخت 8 مگ 360 گیگ داشتم،الان مثلا تغییرش دادن ولی بازم همین طرحه،منتها سرعتم محدود شده چرا،سرعت دانلود اومده رو 16 کیلوبایت،چه باید کرد؟
    Last edited by victor021; 22-05-2019 at 02:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

این پیغام برای من هم اومده با اینکه پیش پرداختم و نامحدود هم ندارم

امروز از ساعت 9 صبح سروییس جدید خریدم تا ساعن 10 شب بیست بار به 2020 زنگ زدم و آخرش هم تهدید کردم که شماره اپراتور رو به بازرسی مخابرات ایران گزارش میکنم تا بالاخره سرویس رو فعال کردن.
    گندشو درآوردن دیگهجالبه که تا سرویس نخریده بودم جای 8 مگ لااقل 128 داشتم. به محض اینکه سرویس 8 مگ خریدم همون 128 کی هم قطع شد تا ده شب!!! اپراتورهای 2020 هم که یکی از یکی جاکش تر
    هرکدوم گوشی رو برمیداشتن میگفتن سرویس رزروتون رو فعال کردیم پنج دقیقه دیگه مدم رو روشن خاموش کن وصل میشه
    نمیشد
    آخرش اپراتوری که ساعت 22 جواب داد رک و راست بهش گفتم شماره اپراتورت اینه. یادداشت کردم. قطع کنی بگی پنج دقیقه دیگه فعال میشه و نشد میرم سایت بازرسی مخابرات ایران شکایت میکنم و شماره اپراتورتو هم میدم. گفت چرا حالا اینقدر عصبی ؟ گفتم تو هم از نه صبح تا الان 20 بار با 2020 تماس گرفته باشی سرکارت گذاشته باشن بدتر ازین میکنی
    خلاصه که گیر کردیم از دست این مخابرات. آخرش میرم آنتن میزارم سرویس وایرلس شرکتها یا پ 2 پ رو میگیرم راحت بشم. آشغالن این احمقها
    Last edited by afshkh; 22-05-2019 at 02:53.

12. این کاربر از afshkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بعد از 25 دقیقه انتظار تونستم با پشتیبانی مخابرات حرف بزنم، این سرویسی که تبدیل کردن ماهانه 40 گیگ بین الملل داره و سرعتش قراره 2 مگابیت باشه (که طرف ضرب و تقسیم هم نمیتونه بکنه هی به من میگه شما الان 2 مگ داری! ای خدا) که باید به پشتیبانی بگم که چرا همین 2 مگ رو هم نمیدین که زنگ زدم گفت زنگ میزنن.

حالا به نظر شما به چه سرویسی تغییر بدیم خوبه؟ من تو نظرم بود طرح افزایش سرعت رو بگیرم (8 مگ اسمی و 16 مگ تحویلی (که اینم یه جوک جالبیه برا خودش) ولی نمیدونم خوبه یا نه و ظرفیت خط ام هم نمیدونم چقدره یادم رفته کدوم گزینه تو صفحه مودم بود باید پیداش کنم.

14. 2 کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

به به تبریک به دارندگان سرویس های نامحدود قدیمی هنوز سرعتی که خطتون رو بسته شده همونه که قبلش بوده فقط محدودیت حجمی اعمال شده و بالای ۵۰ درصد کسایی که این سرویس ها رو دارن نمی‌دونم اصلا چه سرویسی دارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •