تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2413 از 2599 اولاول ... 14131913231323632403240924102411241224132414241524162417242324632513 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,121 به 24,130 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خوب اگه تا کافو رو فیبر کنن به نظرت راحت تر نمیشه تا خونه رو هم فیبر کنن؟!!
    بعضی از مراکز رو خودشون خیلی وقته فیبر کردن ولی هزینه سیم‌کشی تا خونه رو باید مشترک بده.

2. این کاربر از mhm233 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

بعضی از مراکز رو خودشون خیلی وقته فیبر کردن ولی هزینه سیم‌کشی تا خونه رو باید مشترک بده.
    نمیفهمم چرا بعضی اسرار دارن به فیبر تو منزل, مگه اینجا حجم رایگانه یا netflix و amazon داریم؟
    یه مودم vdsl راحت بزنین پریز 100مگ سرعت برای دانلود دارین, بدون دردسر و هزینه سیم کشی فیبر در منزل

4. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

همیشه اولویت اولتون فیبر باشه خط مسی هر کاریش بکنی مشکل نویز خواهد داشت و خیلی مواقع کاری از دست شما هم بر نمیاد برای حل مشکل...

نمونه:

این یه خط vdsl من هست که من از snrش لاگ گرفتم و این noise spike ای که میبینید باعث پکت لاس میشه یا اگر اینقدر حاد باشه کلا نت قطع میشه...
    لاگ رو اگر کامل ببینید این spike ها خیلی توش هست حالا شما فکر کنید وسط گیم بخورید به یه spike ...
    البته اگر از سمت dslam آپشن g.inp یا retransmission رو فعال کنن تا حدودی وضع بهتر میشه (تا حدودی نه اینکه دیگه اصلا چیزی حس نشه)ولی فعل من ندیدم جایی فعالش کنن حتی کلی پی گیری هم که کردم آخر اون کسی که دسترسی داشت گفت من نمیتونم از بالا باید بیاد کانفیگ کنن...
    +
    آدم بخواد پول مودم vdsl بده یه بار هزینه کنه فیبر بگیره بهتره...

6. 4 کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

همیشه اولویت اولتون فیبر باشه خط مسی هر کاریش بکنی مشکل نویز خواهد داشت و خیلی مواقع کاری از دست شما هم بر نمیاد برای حل مشکل...

نمونه:

این یه خط vdsl من هست که من از snrش لاگ گرفتم و این noise spike ای که میبینید باعث پکت لاس میشه یا اگر اینقدر حاد باشه کلا نت قطع میشه...
    لاگ رو اگر کامل ببینید این spike ها خیلی توش هست حالا شما فکر کنید وسط گیم بخورید به یه spike ...
    البته اگر از سمت dslam آپشن g.inp یا retransmission رو فعال کنن تا حدودی وضع بهتر میشه (تا حدودی نه اینکه دیگه اصلا چیزی حس نشه)ولی فعل من ندیدم جایی فعالش کنن حتی کلی پی گیری هم که کردم آخر اون کسی که دسترسی داشت گفت من نمیتونم از بالا باید بیاد کانفیگ کنن...
    +

8. 2 کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود. دوستان کسی سایت دانلود فیلم که مخابرات نیم بها حسابش کنه سراغ داره؟ اخیرا حتی سایت‌هایی که نامشون در لیست خود مخابرات هست هم ترافیکش بین الملل حساب میکنه مثل دوستیها یا uptv یا دیجی مویز اینها همه داخلی ثبت شده هستند اما دانلود که میکنی کامل ازت کم میشه!

10. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

درود. دوستان کسی سایت دانلود فیلم که مخابرات نیم بها حسابش کنه سراغ داره؟ اخیرا حتی سایت‌هایی که نامشون در لیست خود مخابرات هست هم ترافیکش بین الملل حساب میکنه مثل دوستیها یا uptv یا دیجی مویز اینها همه داخلی ثبت شده هستند اما دانلود که میکنی کامل ازت کم میشه!
    ایرانسل بگیر تعضی سایت ها مجانی حساب میکنه

12. این کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ارسال تکراری
    Last edited by arsinn; 01-04-2020 at 22:01.

14. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

نمیفهمم چرا بعضی اسرار دارن به فیبر تو منزل, مگه اینجا حجم رایگانه یا netflix و amazon داریم؟
    یه مودم vdsl راحت بزنین پریز 100مگ سرعت برای دانلود دارین, بدون دردسر و هزینه سیم کشی فیبر در منزل
    عزیز کیفیت مهم گیمیگ با فیبر قابل مقایسه نیس همه که به فکر دان نیستن.در ضمن 100 گیگ بازی اومد هر چند وقت یه بار هم 10 گیگ اپدیت خوب هر چه سریعتر بشه بهتره.نمیشه که یک ماه دان کرد بعد دوباره بری اپدیت رو دان کنی و همنطور ادمه داره اصن به بازی نمی رسی!

16. 2 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

نمونه:

+
    خوب من هم همین رو می گم اگر اینا vdsl کنن و هزینه اولیه تا کابینت رو متحمل شن و فیبر کن دیگه خیلی راحت تر می شه کامل فیبر کرد چند نفر رو رازی می کنی بعد فیبر می کشن.راستی برای شما پینگ تفاوتی با adsl داره؟اپ و دان چقدره؟

18. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

نمونه:

+
    195 شکایت کنید
    بعدشم باید پیگیییییییییییییییییییییی ر باشید ولی احتمال زیاد به نتیجه میرسید

20. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •