تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2104 از 2599 اولاول ... 11041604200420542094210021012102210321042105210621072108211421542204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,031 به 21,040 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

سلام،من سرعتم 512 هست تا چند روز قبل سرعت دانلودم 124 بود ولی الان رسیده به 40-50 :| میخوام کلا قطعش کنم با این که نامحدوده خیلی رفته رومخ.چه شرکتی توصیه میکنید ؟

داره خودمونی میشه milad1993xx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام من دیروز درخواست تخلیه دادم امروز هم شکایت ثبت کردم تو 195 ولی فقط اکانتمو پاک کردن و تو سایت زده سرویس قطع شده ولی هنوز چراغ رانژه روشنه(دیگه ای پی نمیده ) :/ میخواستم ببینم عادیه؟ چقدر طول میکشه؟ چون از پارس آنلاین در خواست سرویس کرم دیروز برگشت خورده گفتن خط پره
    Last edited by milad1993xx; 17-07-2018 at 15:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بله برای منم هنینقده تو پنلم دقت کنی یکی از عکسها دقیقا همینه

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk
    من تو پنل قسمت تغییر سرویس طرح نسیم رو نمی بینم

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

معرفی جشنواره فروش

طرح نسیم

سرویسهای

ADSL , VDSL , FTTH

کلیه مشترکین موجود ( مشترکینی که در حال حاضر دارای یکی از سرویسهای مخابرات هستند) می توانند با ثبت نام سرویس موجود خود و یا ارتقا سرعت آن از مزایای سرویسی که سرعت آن دو برابر سرویس ثبت نام شده ( در صورت خریدسرویس سه ماهه ) بهره مند شوند و یا از مزایای سرویسی که سرعت آن چهار برابر سرویس ثبت نام شده ( در صورت خرید سرویس ۶ یا ۱۲ ماهه) بهره مند شوند ومشترکین غیر فعال ( مشترکینی که زمان سرویس پیش پرداخت آنها اتمام یافته وسرویس آنها جمع آوری نشده است) و مشترکین جدبد( متقاضیانی که در حاضر مشترک هیچیک از سروبسهای اینترنت مخابرات نمی باشند ) نیز می توانند با ثبت نام این سرویسها از مزایای آن بهره مند شوند

نکته : مشترکین موجود مجاز به ثبت نام سرویسهایی با سرعت کمتر از سرویس موجود خود نمی باشند

مثال: فرض کنید مشترک سرویس یک مگ را ثبت نام می نماید این مشترک با پرداخت مبلغ ماهیانه ۲۰ هزار تومان بجای سرعت ۱M ازسرعت ۴M بهره مند می شود وبجای بهره مندی ازحجم ماهیانه ۲۵ گیگ بین الملل از ۶۰ گیگ بین الملل بهره مند می شوند در واقع مشترک با پرداخت تعرفه سرویس ۱M از خدمات سرویس ۴M استفاده می کند

مشترکین غیر فعال وجدید چنانچه مایل نباشند از سرویسهای فوق استفاده نمایند برای آنها در طرح نسیم سرویسهای دیگری به شرح ذیل در نظر گرفته شده است این مشترکین با ثبت نام سرویسهای سه ماهه ، شش ماهه و دوازده ماهه به ترتیب از ۱ ، ۲ و ۴ ماه رایگان پس از اتمام قرار داد خود بهره مند شوند به عبارت دیگر ۳ ماه بخر ۴ ماه ببر، ۶ ماه بخر۸ ماه ببر ،۱۲ ماه بخر ۱۶ ماه ببر

مثال : مشترک جدید یا غیر فعال با ثبت نام سرویس ۱M دوازده ماهه به مدت ۱۲ ماه ازخدمات این سرویس بهره مند خواهد شد و پس از آن به مدت چهار ماه بصورت رایگان از خدمات این سرویس بهره مند خواهد شد

سرویسهای طرح نسیم هم برای مشترکین پری پید و هم پست پید قابل ثبت نام خواهد بود ومدت زمان استفاده از طرح نسیم به مدت ۶ ماه وتا تاریخ ۹۷/۹/۳۰ می باشد

مشترکینی که نسبت به ثبت نام سرویسهای فوق اقدام نمایند تا پایان مدت قرار داد ( ۳،۶،۱۲ماهه) از مزایای آن استفاده می نمایند و پس از آن مشترک از خدمات سرویس پایه بهره مند خواهد شد

تمام نقاط فروش اعم از دفاتر خدمات ارتباطی ، امور مشترکینها ، بازاریابان و نفرات ۲۰۲۰ دقت نمایند که سرویسهای طرح نسیم ( دریافت خدمات سرویسهای با سرعت ۲ یا ۴ برابر )فقط برای مشترکین شهرستانها می باشد که پهنای باند خود را از طریق بستر فیبر نوری دریافت می نمایند قابل ارائه می باشد

و اگر در خصوص دریافت سرعت ۲ یا ۴ برابر مطمئن نیستید ابتدا با تماس با نقاط فنی مطمئن شوید وسپس ثبت نام نمایید

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk

شما کارمند مخابرات هستید؟ این لیست بالا رو از کجا آوردید من هر چی میگردم تو هیچ سایتی نیست جز اینجا

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

شما کارمند مخابرات هستید؟ این لیست بالا رو از کجا آوردید من هر چی میگردم تو هیچ سایتی نیست جز اینجا
    با 2020 و یا عوامل فروش تماس برقرار کنید. این طرح الان در بیشتر استان ها دایره و به گفته ی دوستان چون بعضی طرح هایش برای برخی مشترکین امکان فعالسازی نداره در پنل بعضی دوستان وجود نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم از اینترنت مخابرات استفاده کنید واقعا به درد نخوره

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

من خطم فیبرنوریه مجبورم از مخابرات بگیرم ، این طرح 2 مگ و 40 گیگش چطوریه کسی استفاده کرده ؟؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

من خطم فیبرنوریه مجبورم از مخابرات بگیرم ، این طرح 2 مگ و 40 گیگش چطوریه کسی استفاده کرده ؟؟
    من از طرح 2 مگ 160 گیگ داخلی (40 گ بین الملل) در استان هرمزگان استفاده میکنم. خطم روی 8 مگابیت بسته شده. سرعتم خوبه اما کیفیت میتونست بهر باشه.
    البته پیشنهاد میدم طرح جدید نسیم رو بخرید که سرعت دو برابر طرح خریداری شده رو بهتون میده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=175ms TTL=116
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=171ms TTL=116
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=171ms TTL=116
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=172ms TTL=116

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=168ms TTL=50
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=166ms TTL=50
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=168ms TTL=50
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=165ms TTL=50

9. 2 کاربر از SAeedBaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    آیا امکانش هست مثلا من یک میلیون تومن اینترنت مخابرات رو شارژ و مصرف کنم و دو ماه بعد رو قبض بیاد و پرداخت کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستانی که بازی های آنلاین میزنند و مشکل داشتند متن زیر رو بخونند

بعد 2 ماه چند روزی هست دیگ مشکلی توی بازی های انلاین نیست

بازی رینبو برای پی سی ، بازی های Xbox - ps4 و گوشی خود به خود مشکلش حل شده ولی بازی هایی مثل PUBG و gta v باید مراحل زیر رو برید تا Cache بازی پاک بشه و بازی بدون مشکل اجرا بشه.

توی استیم خودتون برید روی بازی راست کلیک کنید properties رو بزنید local file و سپس verifiy intergrity رو بزنید ( حدودا 10 دقیقه طول میکشه حداکثرم 20 دقیقه )

بعدش برید داخل بازی و مشکل بر طرف شده

توی Gta v اگه با ارور Connection lost - unknown network error مواجه شدید مراحل زیر رو برید

روی cmd راست کلیک کنید و Run as administrator بزنید و دستور زیر رو بنویسید.

netsh interface ipv4 show subinterface

کارت های شبکه رو مشاهده میکنید مثلا Wi-fi - Ethernet و... از هر کدوم که استفاده میکنید توی متن زیر جایگزین کنید.

netsh interface ipv4 set subinterface “Esm network shoma” mtu=1450 store=persistent

جای esm network shoma اسم اون شبکه ای که وصلید رو بزنید برای مشاهده اسم شبکه Control panel برید سپس به Network and Sharing Center برید و سمت راست رو به روی Connections اسم شبکه شما رو زده !

سپس کامپیوتر رو ریستارت کرده و تموم
    Last edited by amirg2d; 24-07-2018 at 00:07.

12. 2 کاربر از amirg2d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •