تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2172 از 2599 اولاول ... 11721672207221222162216821692170217121722173217421752176218222222272 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,711 به 21,720 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سرعت طرح غزال من محدود شده به 2 مگ. (8 مگ بود) این چه وضعیه آخه...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام.
    نکته جالب اینکه یه تبلیغ تلویزیونی شیک هم داره مخابرات برای طرح غزال نشون میده.
    حالا نکه الان مشتری های فعلی رو خیلی خوب سرویس میدن و ما هم راضی از خدماتشون هستیم.
    بازم دارن مشتری جمع میکنند.
    واقعا خیلی عملکردشون جالبه.....

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

از دیشب سرعت خطم اومده پایین، یعنی اصلا دیتا نمیاد. حتی پنل خود مخابرات باز نمیشه. دوبار هم سعی کردم تماس بگیرم هر دفعه گفت باید نیم ساعت تو صف باشم که چون وقت نداشتم بی‌خیال شدم.
    مشکل بنظرتون از تغییرات جدیده یا کس دیگه‌ای هم این مشکل براش پیش اومده؟

Sent from my MI 4 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

از دیشب سرعت خطم اومده پایین، یعنی اصلا دیتا نمیاد. حتی پنل خود مخابرات باز نمیشه. دوبار هم سعی کردم تماس بگیرم هر دفعه گفت باید نیم ساعت تو صف باشم که چون وقت نداشتم بی‌خیال شدم.
    مشکل بنظرتون از تغییرات جدیده یا کس دیگه‌ای هم این مشکل براش پیش اومده؟

Sent from my MI 4 using Tapatalk
    سرعت خط منم اومده پایین..
    220 kB دانلودم بود الان شده 60 تا..

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز دوباره با 2020 بابت اینکه سرعتم از 16 مگ به 4 مگ رسیده، تماس گرفتم. اپراتور بالاخره برای بار اول یک جواب درست و حسابی به من داد. گفت واقعیت قضیه اینه که دارن تمام اطلاعات رو به سرور جدید منتقل می کنن. به همین خاطر هنوز سرویس شما رو 4 مگ می شناسه. به همین خاطر تا کامل اطلاعات منتقل نشه، سرعت 16 مگ شما اعمال نمی شه. گفت تا یکی دو روز آینده انتقال کامل می شه. امیدوارم بیشتر از این طول نکشه.

6. 3 کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان کسی هست که توی پنل جدید براش نوشته شده باشه عدم احراز هویت؟!
    حالا خوبه چند ساله مشتری اینترنت مخابرات هستم، ولی از وقتی رفته توی پنل جدید میگه هویت نداری! وارد صفحه هم شدم و همه چیز رو پُر کردم، ولی هنوز قرمز هست. برای تمدید اینترنت که زمان زیادی مونده و باید 20 دی برم سراغش، ولی برای امتحان زدم ببینم چی میشه و گفت چون بی هویت هستی نمیتونی سرویس جدید بگیری!

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان من بندرعباس هستم در مورد سرعت اینه که من اینترنت 2 مگ با سرعت 4 برابر دارم خطم رو 4 مگ بسته بودن و سرعتم 400 بود زنگ زدم 2020 و گفتم سرعت 8 مگ رو نمیگیرم نگاه کردن خطم رو روی 8 مگ گذاشت و الان مشکل خاصی ندارم و سرعتم 8 مگ هست . فقط یه بار سرعتم 4 مگ بود که دیدم دوباره خطمو بردن رو 4 مگ دوباره زنگ زدم 2020 بردن رو 8 و فعلا که حله
    Last edited by zadis; 19-12-2018 at 12:34.

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

دوستان کسی هست که توی پنل جدید براش نوشته شده باشه عدم احراز هویت؟!
    حالا خوبه چند ساله مشتری اینترنت مخابرات هستم، ولی از وقتی رفته توی پنل جدید میگه هویت نداری! وارد صفحه هم شدم و همه چیز رو پُر کردم، ولی هنوز قرمز هست. برای تمدید اینترنت که زمان زیادی مونده و باید 20 دی برم سراغش، ولی برای امتحان زدم ببینم چی میشه و گفت چون بی هویت هستی نمیتونی سرویس جدید بگیری!
    همه ما اونو داشتیم ، بری قسمت اطلاعات فیلد ها رو ( با اون دکمه پایین ) هی بزنی و پر کنی حل میشه
    Last edited by Meysam Raz; 19-12-2018 at 14:59.

10. این کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

مخابرات اینترنت خوبیه، به شرطی که بتونید تمدیدش کنید
    باید التماس کنی آقا بیا پول منو بگیر!
    من که هنوز به جایی نرسیدم، پشتیبانی کلا تعطیله
    بعضی وقتا زنگ میزنم طرف با یه لحن با اعتماد به نفسی میگه پنل عوض شده و شما باید برید تو پنل جدید خرید بزنید، میخوام یعنی داد بزنم

حالا من که مشکلم فراتر از احراز هویت و این داستاناس، ولی حداقل انجام بدم که بهانه کمتر بدم دستشون
    باید از قسمت "حساب کاربری>مشخصات فردی" انجام بدم دیگه؟ بعد آنی باید اوکی بشه؟ من هرچی میزنم میگه "مشخصات فردی شما مورد تأیید نیست. لطفاً مشخصات فردی را در فرم زیر دقیقاً مطابق با مدارک هویتی خود بنویسید."
    بعد من صاحب خطم یه نفر دیگه هست، مشخصات خودمو بزنم جواب میده یا باید مشخصات صاحب خط رو بزنم؟
    کسی بوده مشخصات خودش رو زده باشه و فقط مشخصات صاحب خط رو تو قسمت "نام مالک خط" زده باشه و تایید شده باشه؟
    کارت ملی خودم و قبض رو هم آپلود کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان من بندرعباس هستم در مورد سرعت اینه که من اینترنت 2 مگ با سرعت 4 برابر دارم خطم رو 4 مگ بسته بودن و سرعتم 400 بود زنگ زدم 2020 و گفتم سرعت 8 مگ رو نمیگیرم نگاه کردن خطم رو روی 8 مگ گذاشت و الان مشکل خاصی ندارم و سرعتم 8 مگ هست . فقط یه بار سرعتم 4 مگ بود که دیدم دوباره خطمو بردن رو 4 مگ دوباره زنگ زدم 2020 بردن رو 8 و فعلا که حله
    داش down steam رو چنده برا تو من چهار مگ چهار برابری داشم هرچی زنگ زدم سرعتم از چهار بالاتر نرفت الان هم عوض کردم رو دو مگ چهار برابری باز رو 4مگ قفله چکارش کنم مشکل از خطه نمی‌کشه یعنی؟ دان استریمم هم رو10مگه با snr20

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •