تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2419 از 2599 اولاول ... 14191919231923692409241524162417241824192420242124222423242924692519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,181 به 24,190 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

9 سال پیش خواستم adsl بگیرم ولی تو سایت هر isp رفتم پیش شماره ما تحت پوشش نبود رفتم مخابرات پرس و جو کردم گفت این منطقه اولین نقطه ایران هستش که سیستم مخابراتی GPON که فیبر نوری هست اجرایی شده و شما فقط و فقط میتونی از خود مخابرات ADSL بگیری منم یه اون موقع 512 نامحدود گرفتم و تا دوسال پیش که سرعت ها رفت بالا و طرح غزال و طرح فلان... حالا بعد از 9 سال رفتم مخابرات (2 ماه قبل عید) بهشون میگم اومدم واسه تانوما ثبت نام کنم برگشته میگه تو این منطقه ارائه نمیشه!! گفتم شما 9 سال پیش گفتین این منطقه فیبر نوری هست و فلان الان چطوریه که ارائه نمیشه؟ گفت نمیشه دیگه ما چیکار کنیم کاری از ما برنمیاد هروقت ارائه دادن ما به شما خبر میدیم تازه VDSL هم نمیدن!

2. این کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

خط شما بسیار با کیفیت هست
    دانلود رونزدیک 16.5 مگ بستن (16383kbps) و نویز دانلود 14.8 هست
    اپلود رو نزدیک 2.5 مگ بستن (2411kbps) و نویز آپلود 6.7 هست

در مجموع اگر زمانی پرش و قعطی زیاد خط داشتین بهتره اپلودتون رو کمی کاهش بدین تا نویز اپلودتون بالاتر بیاد. اگر پرشی ندارین که هیچ.

اگر می خوای 2 مگ کامل رو موقع دانلود بشما بده باید با پشتیبانی صحبت کنید تا ریت دانلود رو چیزی در حدود 17.5 تا 18 مگ ببندن . ولی توصیه من بشما اینه اگر همه چیز خوبه زیاد دستکاری نکنید چون پشتیبانی با سواد و کار بلد کم گیر میاد مثل تخم مرغ شانسی قدیمه.
    نه دستکاری نمیکنم یه وقت میزنن همینم خراب میکنن

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    این بدون vpn تست زدم

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

اینو با vpn تست زدم همین الان

4. 4 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان این وضعیت خط منه لطف میفرمایید بگید : بده ؟ خوبه ؟ چقذر کشش دارد ؟
    سپاس

6. این کاربر از peagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوستان این وضعیت خط منه لطف میفرمایید بگید : بده ؟ خوبه ؟ چقذر کشش دارد ؟
    سپاس
    خط شما کیفیت خوبی نداره حداکثر 6 مگ می کشه (6.964) که همون رو برای شما بستن( 6.031). نویز شما هم در اپلود ( 5.8) و هم در دانلود (6.1) لب مرز حداقلی هست یعنی بیشتر از این خط شما کشش نداره . برای این خط بهتره از این isp خط 4 مگ خریداری بشه تا ثبات بیشتری داشته باشه و نویز کمی بالاتر بیاد.
    Last edited by dvb55; 07-04-2020 at 09:40.

8. 2 کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

من از سرور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در لیست سایتهای داخلی و مصرف اینترنت داخلی فهرست شده دانلود کردم و الان که در پنل می بینم و در قسمت ریز مصرف از دیشب که از این سایت و سرور دنلود کردم برای من مصرف خارجی حساب شده؛ به کجا باید شکایت کرد و گفت و آیا رسیدگی میشه؟ این در تلافی اون حجم 100 گیگابایت به اصطلاح رایگان بود و باید الان با کلاهبرداری از مشتری کم بشه؟ .

10. 4 کاربر از Nostophobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    آیا در سرویس های پیش پرداخت ماهیانه حجم باقی مانده به ماه بعد منتقل میشه؟

12. 2 کاربر از ma3743 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

من از سرور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در لیست سایتهای داخلی و مصرف اینترنت داخلی فهرست شده دانلود کردم و الان که در پنل می بینم و در قسمت ریز مصرف از دیشب که از این سایت و سرور دنلود کردم برای من مصرف خارجی حساب شده؛ به کجا باید شکایت کرد و گفت و آیا رسیدگی میشه؟ این در تلافی اون حجم 100 گیگابایت به اصطلاح رایگان بود و باید الان با کلاهبرداری از مشتری کم بشه؟ .
    متاسفانه صدامون به هیچ جا نمیرسه
    خیلی وقته اینجوریه

14. 4 کاربر از behnambazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

این قضیه افزایش سرعت همه به 16مگ هم الکی بود؟

16. این کاربر از [ Ehsan ] بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

متاسفانه صدامون به هیچ جا نمیرسه
    خیلی وقته اینجوریه
    به 195 زنگ زدم و مشکل رو گفتم و یک تیکت برای رسیدگی ثبت کرده و باید منتظر اس ام اس دوم باشم تا جواب بدن. من قبلا از اون سرور و سایت و سایتهای داخلی گرفتم و داخلی هم حساب می شده؛ ولی انگار جدیدا اینطور نیست و دیگه نمیشه به اون لیست بلند بالای سایتها و سرورهای داخلی که سازمان تنظیم مقررات تهیه کرده اعتماد کرد و حتما قبل از دنلود از هر سایت داخلی باز با خاموش و روشن کردن مودم قبل و بعد از دنلود و کنترل قسمت ریز مصرف دید آیا مصرف داخلی حساب شده یا خارجی. صد در صد از من تنها نیست و از میلیونها نفر که مشترک مخابرات و آی اس پی های دیگر هستند این دزدیها و کش رفتن از حجم و ترافیک مشتری ها به تلافی اون حجم های مثلا هدیه تلافی میشه. مثل قضیه افزایش حقوق به کارمند و کارگر هست و از اون طرف گرانی خدمات و کالاها. نه تنها چیزی نمی گیریم بلکه بدهکار هم میشیم.
    با این وضع که عمدی سر کاربر و مشتری رو کلاه میزارن یا سهوی و بخاطر مشکلات فنی این اشتباه وارد پاچه مشتری میشه می خوان اینترنت ADSL رو بزارن کنار برن سر وقت VDSL و چیزهای فراتر از اون! شما تو مخابرات همین سرویس‌های قدیمی با سرعت و حجم کم رو درست به مشتری بدید بیشتر از اون پیش کشتون باشه.

18. این کاربر از Nostophobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

این قضیه افزایش سرعت همه به 16مگ هم الکی بود؟
    من که چیزی ندیدم. هیچ افزایش سرعتی هم برای من اتفاق نیفتاد. بعضی مواقع کندی سرعت هم دارم که باید منتظر باشم یا یکبار مودم رو روشن و خاموش کنم یا دنلود را متوقف کنم و بعد دوباره شروع کنم. افزایش سرعت یک حرفی بود که اون وزیر بی سواد زد و معلوم نیست عملی بشه یا نه. افزایش سرعت بدون دادن حجم کافی نیست. سرعت زیاد می دن که حجمت تموم بشه و بری حجم بخری. در حالیکه حجم مهمتره و بعد سرعت زیاد. که هر دو رو بعید می دونم بدن. یک حجم 100 گیگ به همه دادن که اونم دارن با دزدی پس می گیرن.

20. 2 کاربر از Nostophobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •