تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2532 از 2599 اولاول ... 1532203224322482252225282529253025312532253325342535253625422582 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,311 به 25,320 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا من میخوام قبض تلفن را بدم‌ ۳ روزه صفحه مخابرات اصلا لود نمیشه و گاها خطا نبود دسترسی قبض میده، خاک برسرشون وای بحال اینترنتشون

2. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ویرایش. حذف شود لطفا
    Last edited by misam5526; 05-05-2021 at 16:40.

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من سرویس ۸ مگ داشتم روی ۸ هم بسته بودن اما سرعت دانلودم روی ۶ بود تیکت گذاشتم و خواستم سرعت روی ۱۰ ببندند تا این ۲ مگ افت جبران بشه برداشتن روی ۱۶ بستن با کیفیت عالی بستگی به اون طرف هم داره که پشت سیستمه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

من سرویس ۸ مگ داشتم روی ۸ هم بسته بودن اما سرعت دانلودم روی ۶ بود تیکت گذاشتم و خواستم سرعت روی ۱۰ ببندند تا این ۲ مگ افت جبران بشه برداشتن روی ۱۶ بستن با کیفیت عالی بستگی به اون طرف هم داره که پشت سیستمه
    مهندس کیفیت خطت چجوری هست عکس میشه ازش بدی ؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    حضوری برید، به 195 هم شکایت کنید، یکی دو هفته ای طول میکشه...
    سه روز بیشتر شد توی 195 هم شکایت زدم. بعدش دوباره زنگ زدم مرکز مخابرات همون موقع جمع اوری رو زد. نمیدونم توی سیستم میبینن شکایت 195 هم داشتیم یا نه. کلا یک هفته طول کشید. فقط باید پیگیر شد.
    ---------------
    دوستان کسی تجربه تغییر به کابل مسی رو داشته؟ چقدر طول میکشه؟

شاتل درخواست دادم رانژه بخاطر فیبر نوری رد شد ولی مخابرات میگه کابل مسی هستید و vdsl هم نمیتونید بگیرید! . این جعبه جلوی درب منزل که از نوع فیبر نوری نیست. نمیدونم مخابرات تا کافو وضعیتش چجوره اما خود کافو احتمالا اونو هست چون چندین ساله این مشکل رو دارم.
    میخوام حضوری برم یا vdsl بگیرم یا به کابل مسی تغییر بدن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سه روز بیشتر شد توی 195 هم شکایت زدم. بعدش دوباره زنگ زدم مرکز مخابرات همون موقع جمع اوری رو زد. نمیدونم توی سیستم میبینن شکایت 195 هم داشتیم یا نه. کلا یک هفته طول کشید. فقط باید پیگیر شد.
    ---------------
    دوستان کسی تجربه تغییر به کابل مسی رو داشته؟ چقدر طول میکشه؟

شاتل درخواست دادم رانژه بخاطر فیبر نوری رد شد ولی مخابرات میگه کابل مسی هستید و vdsl هم نمیتونید بگیرید! . این جعبه جلوی درب منزل که از نوع فیبر نوری نیست. نمیدونم مخابرات تا کافو وضعیتش چجوره اما خود کافو احتمالا اونو هست چون چندین ساله این مشکل رو دارم.
    میخوام حضوری برم یا vdsl بگیرم یا به کابل مسی تغییر بدن.
    Vdsl بگیر اینکه میگن رو فیبره یعنی یه dslam نزدیکتون هست که تا اون دیتا با فیبر نوری بعد مسی هست عین بقیه خطوط تلفن که اگر کابل برگردون کنی مسی فاصلت احتمالا بیشتر میشه و سرعتت میاد پایین چرا از مخابرات جمع اوری کردی ؟

8. این کاربر از start202 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

Vdsl بگیر اینکه میگن رو فیبره یعنی یه dslam نزدیکتون هست که تا اون دیتا با فیبر نوری بعد مسی هست عین بقیه خطوط تلفن که اگر کابل برگردون کنی مسی فاصلت احتمالا بیشتر میشه و سرعتت میاد پایین چرا از مخابرات جمع اوری کردی ؟
    دو تا خط داریم یکیش هنوز مخابرات هست. چون پینگ افتضاح شده بود و سر هر مشکل هم پشتیبانی کلی اذیت میکنه خط خودم رو جمع اوری کردم شاتل گفت فیبر هم باشه میتونیم اینترنت بدیم بعدش که به رانژه رسید گفت خطتون فیبره ، یا باید خط رو به مسی برگردونید یا اگه ما روی فیبر بدیم 50-50 هست که موفق باشه vdsl هم نمیتونیم بدیم. دو تا شرکت دیگه هم درخواست تو سایت دادم تماس گرفتن گفتند فیبر هستید. به 2020 زنگ زدم برخلاف isp های دیگه گفت توی سیستم زده کابل مسی و vdsl نمیونید بگیرید. به مرکز مخابرات هم زنگ زدم گفت vdsl نمیتونیم بدیم اونموقع هنوز جمع اوری نکرده بودم. شاید باید حضوری برم حتما. نمیدونم مشکل چیه.
    ولی با توجه به اینکه همون 5-6 سال پیش هم بهم میگفتن سیستم اونو شده و الان هم max rate خط تا 25 هست، یعنی مسلما کافو باید فیبر باشه. اما تناقض 2020 رو متوجه نمیشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

دو تا خط داریم یکیش هنوز مخابرات هست. چون پینگ افتضاح شده بود و سر هر مشکل هم پشتیبانی کلی اذیت میکنه خط خودم رو جمع اوری کردم شاتل گفت فیبر هم باشه میتونیم اینترنت بدیم بعدش که به رانژه رسید گفت خطتون فیبره ، یا باید خط رو به مسی برگردونید یا اگه ما روی فیبر بدیم 50-50 هست که موفق باشه vdsl هم نمیتونیم بدیم. دو تا شرکت دیگه هم درخواست تو سایت دادم تماس گرفتن گفتند فیبر هستید. به 2020 زنگ زدم برخلاف isp های دیگه گفت توی سیستم زده کابل مسی و vdsl نمیونید بگیرید. به مرکز مخابرات هم زنگ زدم گفت vdsl نمیتونیم بدیم اونموقع هنوز جمع اوری نکرده بودم. شاید باید حضوری برم حتما. نمیدونم مشکل چیه.
    ولی با توجه به اینکه همون 5-6 سال پیش هم بهم میگفتن سیستم اونو شده و الان هم max rate خط تا 25 هست، یعنی مسلما کافو باید فیبر باشه. اما تناقض 2020 رو متوجه نمیشم.
    آسیا رو ببین چجوریه ج میده یا نه

11. این کاربر از start202 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مهندس کیفیت خطت چجوری هست عکس میشه ازش بدی ؟
    این هم عکس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •