تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2486 از 2599 اولاول ... 14861986238624362476248224832484248524862487248824892490249625362586 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,851 به 24,860 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

80 گیگ ماهانه سرعت دانلود 1.5 تا 1.7
    قطعی هفته ایی 5 دیقه شاید
    هزینه رو یادتون رفت

داره خودمونی میشه aalarma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

پس پرداخت ماهی 40

3. این کاربر از aalarma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

پس فعال نیست به احتمال بسیار زیاد، چون پینگ داخلی تهران تک رقمی هست، بگید واستون پروفایل فست فعال کنن و پینگ تون میاد زیر 7-6 و 8.8.8.8 هم میشه 40 حدودا

البته شاید هم پروفایل فست یا همون گیم فعاله، ولی چون سرعت خیلی بالایی ست شده، به خط فشار میاد و پینگ مقداری بالاتره، این واسه دوست من هم اتفاق افتاده بود که روی 18 مگ ست کردن بودن و پینگش شده بود 15، وقتی دوباره تیکت زد و 10 مگ کردن، پینگش برگشت به 6

شما زنگ بزنید پشتیبانی و بگید آیا پروفایل فست (که پروفایل گیم میگن تو ایران) رو سرویس من فعاله یا نه، اگه گفتن نه که بگید فعال کنن. و احتمالا یه ذره هم باید سرعت پایین تر ست کنند.
    Last edited by alottadamage; 15-09-2020 at 09:51.

5. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش میشه بگی چه متنی مینویسی دقیقا که واست انجام میدن؟
    چون من هر چی مینوسیم که این کارم انجام بدن،جواب میده که به واحد مربوطه ارجاع شد!
    بعد 2 روز یه نفر زنگ میزنه میگه مخابرات همچین امکانی نداره!!!
    پیرمون کردن با این پشتیبانیشون!!!
    والا مینویسم خط رو از Interleave به فست تبدیل کنید. از هر ده نفر 3 تاشون انجام میدن. ولی مشکل اینه که زودتر از 48 ساعت به حالت عادی برمیگرده. ظاهرا خودکار این اتفاق میوفته. بخاطر همین نمیارزه وقت بذارید.

خطتتون کشش داره؟ احتمالا لب مرز هستین به خاطر همین رو خطتتون پروفایل dlmo فعال کردن. با 2020 تماس بگیرید براشون توضیح بدید،باید انجام بدن اگه کاری نکردن از طریق 195 شکایت کنید درخواست تغییر پروفایل به fast و حذف dlmo بدید. فقط دقت کنید که شکایت 195 مشکلتون رو کاملا حل نمیکنه! احتمال داره بعد دقیقا یک ماه دوباره پروفایل عوض شه. فک کنم سرورشون هر ماه ریست میشه.
    اتفاقا خطم خیلی خیلی خوبه و اصلا مشکل کیفیت ندارم، بنظرم مشکل از همینه که اکانت ها خودکار هر چند شب یکبار ریست میشه به حالت دیفالت. چون تا الان20-30 بار درخواست دادم 7 تاش موفق بوده ولی تمام 7 تا حدود 48 ساعت به حالت دیفالت برگشت. من که دیگه بیخیال شدم با پینگ 120 بازی میکنم! روی حالت فست 78 - 88 بود

7. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

والا مینویسم خط رو از Interleave به فست تبدیل کنید. از هر ده نفر 3 تاشون انجام میدن. ولی مشکل اینه که زودتر از 48 ساعت به حالت عادی برمیگرده. ظاهرا خودکار این اتفاق میوفته. بخاطر همین نمیارزه وقت بذارید.

اتفاقا خطم خیلی خیلی خوبه و اصلا مشکل کیفیت ندارم، بنظرم مشکل از همینه که اکانت ها خودکار هر چند شب یکبار ریست میشه به حالت دیفالت. چون تا الان20-30 بار درخواست دادم 7 تاش موفق بوده ولی تمام 7 تا حدود 48 ساعت به حالت دیفالت برگشت. من که دیگه بیخیال شدم با پینگ 120 بازی میکنم! روی حالت فست 78 - 88 بود
    حالا من از ماه دوم که تمدید کردم بدون اینکه بهشون بگم هم تبدیل شد به Fast! هم دانلود و آپلودم 16 و 2 مگ شد و بدون تغییر مونده.

Mode: G.992.5_Annex_M
    Type: Fast
    Line Coding: Enable
    Status: Up
    Up Time: 252012
    Downstream Upstream
    SNR Margin (0.1dB): 65 87
    Attenuation (0.1dB): 185 105
    Output Power (dBm): 16.0 15.0
    Attainable Rate (Kbps): 20880 2531
    Rate (Kbps): 18383 2399
    D (interleave depth): 1 1
    Delay (msec): 0.10 0.24
    Last edited by Amir1234646; 16-09-2020 at 21:34.

9. 4 کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوستانی که فیبر نوری مخابرات و یا adsl اون رو دارن توجه داشته باشن که بسیاری از سایت هایی که در اینجا ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به عنوان دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ( تعرفه ی یک / چهارم داخلی ) آمده توسط مخابرات اعمال نمیشه و از شما به عنوان ترافیک بین الملل از حجم کلی تون کم میکنند ( لینک بالا توسط خود مخابرات به عنوان مرجع سایت های ایرانی با ترافیک داخلی معرفی شده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    برای اینکه مجبورشون کنید سیستمشون رو بروز کنند همگی در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت کنید تا لیستشون رو بروز کنند
    بنده از سایتی که در تاریخ خرداد 99 ثبت دامنه های داخلی شده اقدام به دانلود کردم که بعد از مراجعه به پنل خودم متوجه شدم که به صورت بین الملل و چهار برابری از حجم من کم کرده !
    صرفا جهت اطلاع رسانی
    Last edited by medinem; 17-09-2020 at 16:49.

11. 3 کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

دوستانی که فیبر نوری مخابرات و یا adsl اون رو دارن توجه داشته باشن که بسیاری از سایت هایی که در اینجا ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به عنوان دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ( تعرفه ی یک / چهارم داخلی ) آمده توسط مخابرات اعمال نمیشه و از شما به عنوان ترافیک بین الملل از حجم کلی تون کم میکنند ( لینک بالا توسط خود مخابرات به عنوان مرجع سایت های ایرانی با ترافیک داخلی معرفی شده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    برای اینکه مجبورشون کنید سیستمشون رو بروز کنند همگی در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت کنید تا لیستشون رو بروز کنند
    بنده از سایتی که در تاریخ خرداد 99 ثبت دامنه های داخلی شده اقدام به دانلود کردم که بعد از مراجعه به پنل خودم متوجه شدم که به صورت بین الملل و چهار برابری از حجم من کم کرده !
    صرفا جهت اطلاع رسانی
    البته گذشته از هر بحثی، یه نکته مهمی اینجا وجود داره و اونم همخوان بودن ip لینک شما با اونی که توی سایت ثبت شده هست.
    بعضی وقتا مدیر سایت تصمیم به تغییر سرور یا... میگیره و درسته که آدرس لینک عوض نمیشه ولی ip تغییر میکنه، و برای همین طول میکشه تا دوباره توی لیست بروز بشه و نیم بها حساب کنه...
    پس حتما به این نکته هم دقت کنید

Sent from my K00R using Tapatalk

13. این کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

البته گذشته از هر بحثی، یه نکته مهمی اینجا وجود داره و اونم همخوان بودن ip لینک شما با اونی که توی سایت ثبت شده هست.
    بعضی وقتا مدیر سایت تصمیم به تغییر سرور یا... میگیره و درسته که آدرس لینک عوض نمیشه ولی ip تغییر میکنه، و برای همین طول میکشه تا دوباره توی لیست بروز بشه و نیم بها حساب کنه...
    پس حتما به این نکته هم دقت کنید

Sent from my K00R using Tapatalk
    بنده ای پی مجموعه با چیزی که در سایت وزارت ثبت شده رو چک کردم و ای پی اون لینک هم چک کردم هر دو یکسان بودن و آی پی مورد نظر خرداد 99 ثبت شده بود
    مطمئن باشید خیلی از سایت های دیگه رو مخابرات به جای داخلی بین الملل حساب میکنه
    به پشتیبانی هم زنگ زدن
    انقدر براشون روتین بود که میدونستن مشکل از خودشون ه
    پیشنهاد دادن که از اون سایت دانلود نکنید !!!!

15. 2 کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بنده ای پی مجموعه با چیزی که در سایت وزارت ثبت شده رو چک کردم و ای پی اون لینک هم چک کردم هر دو یکسان بودن و آی پی مورد نظر خرداد 99 ثبت شده بود
    مطمئن باشید خیلی از سایت های دیگه رو مخابرات به جای داخلی بین الملل حساب میکنه
    به پشتیبانی هم زنگ زدن
    انقدر براشون روتین بود که میدونستن مشکل از خودشون ه
    پیشنهاد دادن که از اون سایت دانلود نکنید !!!!
    من به 195 شکایت کردم به جایی نرسید هفته پیش به بازرسی مخابرات هم شکایت کردم هنوز کاری نکردن

17. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من به 195 شکایت کردم به جایی نرسید هفته پیش به بازرسی مخابرات هم شکایت کردم هنوز کاری نکردن

19. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •