تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2421 از 2599 اولاول ... 14211921232123712411241724182419242024212422242324242425243124712521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,201 به 24,210 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

نظر دوستان چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به 195 زنگ زدم و مشکل رو گفتم و یک تیکت برای رسیدگی ثبت کرده و باید منتظر اس ام اس دوم باشم تا جواب بدن. من قبلا از اون سرور و سایت و سایتهای داخلی گرفتم و داخلی هم حساب می شده؛ ولی انگار جدیدا اینطور نیست و دیگه نمیشه به اون لیست بلند بالای سایتها و سرورهای داخلی که سازمان تنظیم مقررات تهیه کرده اعتماد کرد و حتما قبل از دنلود از هر سایت داخلی باز با خاموش و روشن کردن مودم قبل و بعد از دنلود و کنترل قسمت ریز مصرف دید آیا مصرف داخلی حساب شده یا خارجی. صد در صد از من تنها نیست و از میلیونها نفر که مشترک مخابرات و آی اس پی های دیگر هستند این دزدیها و کش رفتن از حجم و ترافیک مشتری ها به تلافی اون حجم های مثلا هدیه تلافی میشه. مثل قضیه افزایش حقوق به کارمند و کارگر هست و از اون طرف گرانی خدمات و کالاها. نه تنها چیزی نمی گیریم بلکه بدهکار هم میشیم.
    با این وضع که عمدی سر کاربر و مشتری رو کلاه میزارن یا سهوی و بخاطر مشکلات فنی این اشتباه وارد پاچه مشتری میشه می خوان اینترنت ADSL رو بزارن کنار برن سر وقت VDSL و چیزهای فراتر از اون! شما تو مخابرات همین سرویس‌های قدیمی با سرعت و حجم کم رو درست به مشتری بدید بیشتر از اون پیش کشتون باشه.
    من از اذر ماه درگیرم با مخابرات سر این داستان 3 بار شکایت کردم پشتیبانی مخابرات هی میگه شما زنگ بزن ما حجم برمیگردونیم براتون
    مشکل اینه که مخابرات نمیخواد این لیستو به روز کنه

3. 2 کاربر از behnambazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

Snr خیلی داغونه ولی شانسی که آوردی Attenuation پایین داری همین باعث شده احتمالا خیلی قطعی ارتباط نداشته باشی اگر Att خیلی بالا داشتی اونوقت snr خطت قشنگ ضعف خودشو نشون میداد.

سرعت اسمی که خریدی 8 هست؟

داره خودمونی میشه kingzegon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

7

دوستان سلام من سرویس 16 مگ مخابرات دارم و سرعت آپلودم افتضاح پایینه در حدی که یدونه عکس به حجم 70 کیلوبایت میخوام آپلود کنم هم نمیتونم !!!
    سرویس رو به 8 مگ کاهش دادم بازم همونطوریه و هیچ فرقی نکرد

تا حالا 10 بار زنگ زدم 2020 تیکت ثبت کردم تنها کاری که میکنن فرداش زنگ میزنن میگن مشکل شما برطرف شد !!

من چیکار باید بکنم به نظر شما ؟؟

6. این کاربر از kingzegon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شرایط واگذاری سرویس VDSL مخابرات که احتمالا مودم ها هم دو مدل مودم یوتل هست(zisa چینی)

شرایط واگذاری سرویس VDSL مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران بر اساس تقاضاهای دریافت شده، و با توجه به فراوانی تعداد متقاضیان در هر محله، به مرور نسبت به تجهیز شبکه و توسعه امکانات برای واگذاری اقدام می­کند و به محض فراهم شدن تجهیزات و امکان ارتقای تکنولوژی از طریق این پنل کاربری و دیگر کانال ­های اطلاع رسانی موضوع اطلاع رسانی خواهد شد. ارتقای فناوری منوط به ثبت ­نام قطعی پس از آماده شدن امکانات و با پرداخت هزینه مودم VDSL بصورت نقدی و یا تعهد پرداخت قسط ماهیانه هزینه آن از طریق قبض تلفن به شرح جدول ذیل خواهد بود.
    نوع مودم فروش نقدی (تومان) قسط ماهیانه فروش قسطی شش ماه (تومان) قسط ماهیانه فروش قسطی یک ساله (تومان)
    مودم نوع یک 350,000 65,000 35,000
    مودم نوع دو 550,000 100,000 55,000

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان سلام من سرویس 16 مگ مخابرات دارم و سرعت آپلودم افتضاح پایینه در حدی که یدونه عکس به حجم 70 کیلوبایت میخوام آپلود کنم هم نمیتونم !!!

تا حالا 10 بار زنگ زدم 2020 تیکت ثبت کردم تنها کاری که میکنن فرداش زنگ میزنن میگن مشکل شما برطرف شد !!

شما که سرعت آپلودت بالا هست برای من هم آپلود روی ۱ مگ هست. اگه میتونی خرج کنvdslبگیر که آپلود بره بالای ۳۰ مگابیت

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شما که سرعت آپلودت بالا هست برای من هم آپلود روی ۱ مگ هست. اگه میتونی خرج کنvdslبگیر که آپلود بره بالای ۳۰ مگابیت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان منم مشکل vdsl دارم البته بخاطر اینکه معلوم نیست چه مودمی و با چه قیمتی میخوان تو پاچه ما بکنن.
    برای خودم به vdsl نیاز دارم چون مصرف حجمم بالاست حدود ۲۰۰ گیگ به بالا و به صرفه تره.
    نظر شما چیه ؟!

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
    مودم ایرانی چینی یوتل میخوان بندازن به ملت در دو مدل ۳۵۰ و ۵۵۰ تومنی.جدول سرویس vdsl هم گذاشتن ماهی ۱۰۰ به بالا باید هزینه کنید.

11. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

مودم ایرانی چینی یوتل میخوان بندازن به ملت در دو مدل ۳۵۰ و ۵۵۰ تومنی.جدول سرویس vdsl هم گذاشتن ماهی ۱۰۰ به بالا باید هزینه کنید.

نمیشه مودمشون رو نخری؟بگی خودم مودم دارم شاتل هم همینجوره؟

13. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اینترنت شما مال مخابرات هست ؟ کدوم شهر ؟
    چون دیدم دانلود رو گذاشتن رو 18 مگ ، یکم تعجب کردم ..
    من مخابرات گرفتم جدیدا سرویس 16 مگ رو ، دانلود رو دقیقا رو 16 مگ گذاشتن ، درخواست دادم حداقل روی 17 یا 18 بذارن میگن نمیشه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •