تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2083 از 2599 اولاول ... 108315831983203320732079208020812082208320842085208620872093213321832583 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,821 به 20,830 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

متاسفانه پینگ اصلا مناسب نیست

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    از برنامه DNS Jumper استفاده کنید
    معجزه نمی کنه ولی کم هم بی تاثیر نیست.

2. این کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

درخواست جمع اوري سرويس دادم و ۲۰۲۰ جمع شدن سرويس تاييد کرده بعدش درخواست اپراتور مقصد (شاتل) مبني بر انجام رانژه به مركز مخابراتي ارسال شده ولي مركز مخابراتي درجواب به شاتل اعلام کرده كه سرويس دیگری رو اين خط داير است (علي رغم گفته خود مخابرات)
    درخواست شاتل تا حالا 4 بار رفته و برگشت خورده طبق گفته شاتل هم تمامی زیرساخت ارایه سرویس رو خط من محیا هست!
    ممنون میشم اگر کسی چنین تجربه ای داشته یه راهنمایی کنه ( تو195 ثبت شکایت کردم ولی هنوز خبری نشده!)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

از توی همون پنل مخابرات هم میتونی سرویست رو عوض کنی. من طرح تابستانه داشتم از همون پنل تغییرش دادم به 8مگ ماهی 360 گیگ. کمتر از یه ساعت هم عوض شد.
    خیلی راحته نه زنگ زدن میخواد نه مراجعه حضوری.
    تغییر سرویس رو بزن، بعد پیش پرداخت رو انتخاب کن بعدش سرعت 16 مگ رو بزن. سرویس یک ماهه رو انتخاب کن بعدش وارد صفحه بانک میشی و هزینه شو پرداخت میکنی و تمام.
    سلام
    بهتر حضوری اقدام کنید. سرویس منزل پدر من نامحدود بود به حجمی تغییر داد و هزینه اش را هم اینترنتی پرداخت کرد. بعد دو ماه روی قبض تلفن هزینه دو ماه اینترنت غیر حجمی اومد. رفتم مخابرات گفتن تو سیستم ما تغییر نکرده ما هم کاری نمیتوتیم بکنیم. گفت شکایت کنید شاید اون پولی که اینترنتی پرداخت کردید بهتون برکردونن. خخخخخ منم که حوصله ندارم گفتم ارزش نداره هی برم و بیام گفت میتونم الان براتون تغییر بدم منم گفتم تغییر بده.
    اینترنت غیر حجمی خودمم گفتم جمع کنید سریع انجام داد و گفت به سلامت بعد ۵ روز دیدم هنوز جمع نکردن رفتم مخابرات گفتم بابا این چه وضعش هست گفت سیاست مخابرات عدم جمع آوریه!! گفتم یعنی جی خانم من نخوام باید پیش کی برم؟ گفت هزینه براتون نمیاد! حالا باید منتظر قبض جدید باشم ببینم راست میگفت یا نه. این مخابرات هم برای خودش داستانیه هم پول زورکی میگیره و هم به زور میخواد خطت رانژه بماند.

- - - Updated - - -

از توی همون پنل مخابرات هم میتونی سرویست رو عوض کنی. من طرح تابستانه داشتم از همون پنل تغییرش دادم به 8مگ ماهی 360 گیگ. کمتر از یه ساعت هم عوض شد.
    تغییر سرویس رو بزن، بعد پیش پرداخت رو انتخاب کن بعدش سرعت 16 مگ رو بزن. سرویس یک ماهه رو انتخاب کن بعدش وارد صفحه بانک میشی و هزینه شو پرداخت میکنی و تمام.
    سلام
    بهتر حضوری اقدام کنید. سرویس منزل پدر من نامحدود بود به حجمی تغییر داد و هزینه اش را هم اینترنتی پرداخت کرد. بعد دو ماه روی قبض تلفن هزینه دو ماه اینترنت غیر حجمی اومد. رفتم مخابرات گفتن تو سیستم ما تغییر نکرده ما هم کاری نمیتوتیم بکنیم. گفت شکایت کنید شاید اون پولی که اینترنتی پرداخت کردید بهتون برگردونن. خخخخخ منم که حوصله ندارم گفتم ارزش نداره هی برم و بیام گفت میتونم الان براتون تغییر بدم منم گفتم تغییر بده.
    اینترنت غیر حجمی خودمم گفتم جمع کنید سریع انجام داد و گفت به سلامت بعد ۵ روز دیدم هنوز جمع نکردن رفتم مخابرات گفتم بابا این چه وضعش هست گفت سیاست مخابرات عدم جمع آوریه!! گفتم یعنی چی خانم من نخوام باید پیش کی برم؟ گفت هزینه براتون نمیاد! حالا باید منتظر قبض جدید باشم ببینم راست میگفت یا نه. این مخابرات هم برای خودش داستانیه هم پول زورکی میگیره و هم به زور میخواد خطت
    رانژه بماند.
    Last edited by yasermoh; 17-05-2018 at 14:31.

5. 3 کاربر از yasermoh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اونهایی که پس پرداخت هستند پنلشون هیچ دسترسی ای نداره، جستجوی سرویس رو که میزنم میگه هیچ موردی یافت نشد

سلام
    بهتر حضوری اقدام کنید. سرویس منزل پدر من نامحدود بود به حجمی تغییر داد و هزینه اش را هم اینترنتی پرداخت کرد. بعد دو ماه روی قبض تلفن هزینه دو ماه اینترنت غیر حجمی اومد. رفتم مخابرات گفتن تو سیستم ما تغییر نکرده ما هم کاری نمیتوتیم بکنیم. گفت شکایت کنید شاید اون پولی که اینترنتی پرداخت کردید بهتون برکردونن. خخخخخ منم که حوصله ندارم گفتم ارزش نداره هی برم و بیام گفت میتونم الان براتون تغییر بدم منم گفتم تغییر بده.
    اینترنت غیر حجمی خودمم گفتم جمع کنید سریع انجام داد و گفت به سلامت بعد ۵ روز دیدم هنوز جمع نکردن رفتم مخابرات گفتم بابا این چه وضعش هست گفت سیاست مخابرات عدم جمع آوریه!! گفتم یعنی جی خانم من نخوام باید پیش کی برم؟ گفت هزینه براتون نمیاد! حالا باید منتظر قبض جدید باشم ببینم راست میگفت یا نه. این مخابرات هم برای خودش داستانیه هم پول زورکی میگیره و هم به زور میخواد خطت رانژه بماند.
    گویا بنده ناچار هستم که حضوری برم، البته رفتن من که فایده نداره و صاحب خط هم در دسترس نیست. مگر اینکه شماره ای از ایشون پیدا کنم و تماس بگیرم و بگم من از این بعد قبض رو پرداخت نمیکنم! شاید بخاطر همین هم که شده بیاد و امضا کنه. شایدم اگه پیدا شد بتونم ازش وکالت نامه بگیرم اگر خودش هم نیاد. فعلا برنامه اینه قبض رو پرداخت نکنم و خودم یه خط جدید به اسم خودم بگیرم!

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    من سرویسم یک مگ هست سرعت دانلود خوبه ولی آپلود خیلی کمه چرا سرعت آپلودم 1 مگ نیست؟؟....مرسی...
    تصویر:
    سلام. مخابرات سرعت آپلود رو یک چهارم دانلود در نظر میگیره. منم زمانی که 1 مگ داشتم سرعت آپلودم حدود 270 کیلوبیت بود.

8. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

درخواست جمع اوري سرويس دادم و ۲۰۲۰ جمع شدن سرويس تاييد کرده بعدش درخواست اپراتور مقصد (شاتل) مبني بر انجام رانژه به مركز مخابراتي ارسال شده ولي مركز مخابراتي درجواب به شاتل اعلام کرده كه سرويس دیگری رو اين خط داير است (علي رغم گفته خود مخابرات)
    درخواست شاتل تا حالا 4 بار رفته و برگشت خورده طبق گفته شاتل هم تمامی زیرساخت ارایه سرویس رو خط من محیا هست!
    ممنون میشم اگر کسی چنین تجربه ای داشته یه راهنمایی کنه ( تو195 ثبت شکایت کردم ولی هنوز خبری نشده!)
    کسی ایده ای داره؟
    مخابرات میگه سرویس شما جمع شده شاتل میگه مخابرات درخواست رو رد میکنه میگه سرویس شما رانژه شرکت دیگه ای هست در صورتی من که هیچ جا ثبت نام نکردم (به غیر از همین شاتل)

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    خط تلفن خونه‌ی من به اسم همسر سابق صاحب خونه ام هست و به علت اختلافاتی که با هم دارن ایشون در دسترس نیست. چند سال پیش که میخواستم ثبت نام اولیه کنم خیلی دردسر کشیدم و نهایت چون صاحب خونم خودش کارمند دولت هست با 2020 تماس گرفتو با زبون بازی! کارای راه اندازی رو انجام داد. الان پلن 2 مگ 8 گیگِ پس پرداخت که از اول بوده رو دارم. الان میخوام 16 مگ پیش پرداخت بگیرم، میخوام ببینم وقتی با 2020 برای تغییر پلن تماس میگیرم چه سوالاتی ازم میکنن؟ میخوام خودم رو صاحب خط عنوان کنم که دیگه به مشکلات دفعه قبلی بر نخورم. چه مشخصاتی از ایشون رو دم دست داشته باشم؟ کد ملی، تاریخ تولد، نام پدر...؟
    (خط چون فیبر هست فعلا تنها گزینه مخابرات هست)
    ممنون
    زنگ زدم 2020 در عرض یک ساعت درست شد! فقط هم اسمو پرسید
    قبض بعدی هم قاطی نکننو هزینه رو رو اون حساب نکنن دیگه حله

11. این کاربر از Ashkan R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اینا دارن چی کار میکنن پی سی ورلد هم با فیلترشکن سریعتر باز میشه

داره خودمونی میشه hamed2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اینترنت مخابرات ترکیده برای شما هم اینطوری شده؟

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اینا دارن چی کار میکنن پی سی ورلد هم با فیلترشکن سریعتر باز میشه
    سرورهای پی سی ورلد توی آلمان قرارد داره. اینا هم با کم کردن پهنای باند بین الملل از یک طرف و بستن پورت خیلی از vpn ها از طرف دیگه باعث کند شدن خیلی از سایت هایی شدن که از هاست ها و سرورهای خارجی استفاده می کنن.
    این نیز بگذرد نگران نباشید. نمیتونه دائمی بمونه
    Last edited by whitewolf; 20-05-2018 at 19:20.

15. این کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •