تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2509 از 2599 اولاول ... 1509200924092459249925052506250725082509251025112512251325192559 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,081 به 25,090 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان. سایت پنل مخابرات برای شما بالا میاد؟
    برای من کلا نت بین الملل قطع شده

داره خودمونی میشه Farbod3113's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Beyond the horizon

پيش فرض

سلام دوستان. سایت پنل مخابرات برای شما بالا میاد؟
    اینترنت مخابرات کلا قطع شده. سایت adsl.tci.ir هم بالا نمیاد. ۲۰۲۰ هم زنگ میزنم میگه کلیه اپراتورها مشغولند برید تو سایت تیکت ثبت کنید.
    احتمالا یه اشکالی چیزی پیش اومده.

3. 2 کاربر از Farbod3113 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اینترنت مخابرات کلا قطع شده. سایت adsl.tci.ir هم بالا نمیاد. ۲۰۲۰ هم زنگ میزنم میگه کلیه اپراتورها مشغولند برید تو سایت تیکت ثبت کنید.
    احتمالا یه اشکالی چیزی پیش اومده.
    دقیقا برای منم همینطور شده

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

خب فعلا درست شد. باید ببینیم آیا واقعا مشکلی پیش اومده بود یا داشتن تو سیستماشون تغییری ایجاد میکردن.

فک کنم داشتن شبکه ملی تست میکردن چون قبل اینکه اینترنت قطع شه کامل ملی شده بود مثل آبان

6. این کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

امروز وقتی اینترنت قطع شده بود، تلفن ثابت هم مشکل داشت. به موبایل میخواستم زنگ بزنم همین که 0936 رو میگرفتم بوق اشغال میزد. با موبایل هم نمیشد به ثابت (خط خونه) زنگ زد.

8. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام.
    سرویس من 16 بهمن تموم میشه (3 ماهه 1 مگابیت استاندارد غیر حجمی پس پرداخت.)
    بعد تموم شدن سرویس چی میشه؟ حجم اینترنت دیگه تمدید نمیشه ؟ یا کلا اینترنت قطع میشه ؟ چجوریه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام.
    سرویس من 16 بهمن تموم میشه (3 ماهه 1 مگابیت استاندارد غیر حجمی پس پرداخت.)
    بعد تموم شدن سرویس چی میشه؟ حجم اینترنت دیگه تمدید نمیشه ؟ یا کلا اینترنت قطع میشه ؟ چجوریه؟
    بعد تموم شدن اینترنت قطع میشه تا سرویس جدید بگیری
    که می تونی 1 روز زودتر بری تو پنل مخابرات و تغییر سرویس بزنی
    یا اینکه صبر کنی تموم بشه و زنگ بزنی 2020 برات سرویس جدید فعال کنن

11. این کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

امروز وقتی اینترنت قطع شده بود، تلفن ثابت هم مشکل داشت. به موبایل میخواستم زنگ بزنم همین که 0936 رو میگرفتم بوق اشغال میزد. با موبایل هم نمیشد به ثابت (خط خونه) زنگ زد.
    سلام بله مشکل شما تایید می شه. منم مشکل مشابهی داشتم حضوری به مخابرات محل رفتم گفتند که برای سرویس دهی به مشکل برخوردند و احتمالا سرعت بالاتر از 8 نمی تونند ساپورت کنند و به دلیل شرایط زیر ساختی و ارزش پایین ریال توانایی خرید نت بین الملل ندارند و به زودی برخی سرویس ها هم قطع خواهد شد. من خودم درخواست جمع آوری سرویس زدم. با اینکه به نظرم الان مخابرات از همه بهتر بود ولی به دلیل کارم نمی تونم قطعی نت داشته باشم. توصیه می کنم دوستان از ISP دیگه ای استفاده کنند. (احتمال داره به زودی مخابرات واقعا خصوصی بشه و سرویس ها بدون اطلاع تا 25% افزایش قیمت داشته باشه.) یه لیست جدید هم از قیمت های جدید و پیشنهادی اینجا می ذارم براتون. فردا چک کنید متوجه داستان می شید.

13. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام بله مشکل شما تایید می شه. منم مشکل مشابهی داشتم حضوری به مخابرات محل رفتم گفتند که برای سرویس دهی به مشکل برخوردند و احتمالا سرعت بالاتر از 8 نمی تونند ساپورت کنند و به دلیل شرایط زیر ساختی و ارزش پایین ریال توانایی خرید نت بین الملل ندارند و به زودی برخی سرویس ها هم قطع خواهد شد. من خودم درخواست جمع آوری سرویس زدم. با اینکه به نظرم الان مخابرات از همه بهتر بود ولی به دلیل کارم نمی تونم قطعی نت داشته باشم. توصیه می کنم دوستان از ISP دیگه ای استفاده کنند. (احتمال داره به زودی مخابرات واقعا خصوصی بشه و سرویس ها بدون اطلاع تا 25% افزایش قیمت داشته باشه.) یه لیست جدید هم از قیمت های جدید و پیشنهادی اینجا می ذارم براتون. فردا چک کنید متوجه داستان می شید.
    اینکه احتمالا سرعت بالاتر از 8 نتونن بدن و... هم خودشون گفتن؟! اگه این کار رو کنن که ارزش موندن نداره. الان تنها مزیت مخابرات قیمت پایین ترش هست. کیفیتش هم من از اردیبهشت امسال که گرفتم راضی بودم، هرچند پشتیبانی فنی جالبی نداره ولی در کل راضی بودم. اگه هم قیمت ها رو مثل بقیه شرکت ها بالا ببره راحت تر میشه بین شرکتها مقایسه کرد و یه شرکت دیگه رو انتخاب کرد.

15. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

اینکه احتمالا سرعت بالاتر از 8 نتونن بدن و... هم خودشون گفتن؟! اگه این کار رو کنن که ارزش موندن نداره. الان تنها مزیت مخابرات قیمت پایین ترش هست. کیفیتش هم من از اردیبهشت امسال که گرفتم راضی بودم، هرچند پشتیبانی فنی جالبی نداره ولی در کل راضی بودم. اگه هم قیمت ها رو مثل بقیه شرکت ها بالا ببره راحت تر میشه بین شرکتها مقایسه کرد و یه شرکت دیگه رو انتخاب کرد.
    سلام
    خط من واسه نت 8 مگابیت خوبه ؟ کشش داره ؟ :

کمپین ماندگار 8 مگابیت 40 گیگ ماهانه پس پرداخت سرویس خوبی هست؟ خط من با این وضعیتش کشش رو داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •