تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2424 از 2599 اولاول ... 14241924232423742414242024212422242324242425242624272428243424742524 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,231 به 24,240 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

والا چیز زیاد و خاصی از مودم نمیخوام الان هزینه زیاد هم نمیخوام کنم، همین یوتل که میگید بدونم ایراد عجیب غریبی نداره بگیرم ازشون. هی قطع وصل شه یا سرعتش خیلی پایین تر از مودما دیگه باشه . اگر اونقدر هم جنس بیخودی هست که واقعا به فکر خرید از بیرون باشم

حالا به قول شما شاید 1 سال طول بکشه تا اون موقع هزار جور اتفاق میفته ، من واسه همین یکی دو ماه آینده هست سوالم وگرنه تا یک سال دیگه خوب قطعا یه مودم خوب تهیه میکنم

من فکر میکردم به همین زودیا اوکی کنن چون وزیر جوان هی میگفت قم انجام شده تا آخر شهریور فلان تعداد هم تهران انجام میشه الویت هم با کسایی هست که از قبل adsl مخابرات رو داشتن. گفتم شاید واقعا تا آخرای اردیبهشت انجام شه
    خوب اگه کاربر معمولی هستید همون مدل ۵۵۰ تومنی رو ازشون بگیرید یوتل مدل۳۰۴ هست. یکی از بچه ها هم تو تایپیک vdsl در موردش نظراتشو نوشته بخوانید آقایalidorost البته ایشونadsl دارند ولی همین مودم رو دارند .۳ سال هم گفتن گارانتی داره. حالا ایشالا برای شما رو تا اردیبهشت وصل کنند. مرکز مخابرات ما سال ۹۷ گفته بود فیبر میکشیم میاریم الان ۹۹ هست هیچ خبری از فیبر و کافوی نوری اطراف ما نیست. حالا بلکه کمر همتو ببندن یه تکونی بدن به خودشون......

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

2. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

کجاش برای شما گنگ هست! Vdsl مخابرات جدول و قیمت های جداگانه ای نداره همون سرویس های adsl سرعت های 8 یا 16 رو که بخری در قالب vdsl هم قابل ارایه هست فقط نیاز به مودم vdsl داری. مودم هم اجباری نیست از خود شرکت خریداری بشه. قیمتی که شما میگی مال قبل هست وگرنه الان براي 175 گیگ ماهانه باید 80 تومن بدی چه adsl چه vdsl . اگر مشتری قبلی باشی و هنوز طرح از قبل داشته باشی هم اگه امکانات در منطقتون باشه مجانی براتون تبدیل می‌کنند پس اینکه سرعت چهار برابر میشه درست میگن تازه تا چند ماه پیش اگر مشتری خود مخابرات بودی مودم vdsl روهم مجانی بهت میدادن. الان دیگه مودم ندارن. چهار روز پیش از عید مودم 9970 رو خریدم 500 تومن الان دیجی کالا زده 970 تومن! فقط چون در بازار کم شده همون موجودی قبل رو که دارن دوبرابر قیمت میدن بهرحال تو دوهفته تعطیلی که کسی کالایی وارد نکرده! ما مردم بخودمون هم رحم نمی‌کنیم و بعد به دولت غر میزنیم...
    از این توضیحاتی که دادی اصلا نمیشه نتیجه گرفت که سرعت چهار برابر میشه یا نه متحیرم چطوری از توضیحات خودت این نتیجه رو گرفتی؟؟؟!!!
    این چیزی هست که گنگ هست: یعنی من که الان adsl هستم و ماهانه سرویس 8 (16) مگ سرعت و 90 گیگ حجم رو می خرم 54 هزار تومن الان اگه vdsl بگیرم حجم 90 گیگ رو با سرعت 50 مگ بهم میدن 54 هزار تومن؟ جواب این سوال هست که مهمه. اگه جواب مثبت باشه پس اون تعرفه های vdsl که گذاشتن ملاک نیست و باید این نکته رو دقیق مخابرات مثل آدم بگه تا کاربر متوجه بشه. اگه جواب سوال بله باشه که خوب اینکه سرعت چهار برابر میشه درست هست ولی اگه جواب خیر باشه اینکه سرعت چهار برابر میشه نادرست هست. الان جواب سوال من بله هست یا خیر؟
    Last edited by SPIRIT PALST III; 09-04-2020 at 20:53.

4. این کاربر از SPIRIT PALST III بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اون جوری که من توی تعرفه ها میبینم شما ۹۰ گیگ ۵۴ تومن رو میگیری با vdsl یا adsl و فرقی‌ نمیکنه قیمتش

منظور از ۴ برابر شدن، افزایش سقف سرعتیه که میتونید بگیرید که با vdsl ۵۰ مگه و سقف سرعت adsl تون (کشش خط) هم چون فقط به کافو نزدیک خونه وصل میشید نه مستقیم مخابرات هم میتونه افزایش پیدا کنه

6. 3 کاربر از mrgspeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

این جدولی که تو سایت مخابرات هست.برایvdsl
    از ماهی ۱۲۵۰۰ هست تا ماهی ۱۶۰ هزار تومان.
    اگه میخواهن از ردیف ۱ تا آخر به همه حداکثر سرعتی که میشه رو بدن حالا مثلا ۵۰ مگابیت رو پس فقط تفاوت میمونه به اینکه هر کسی چقدر حجم در ماه نیاز داره و سرعت هر کدام رو انتخاب بکنه یکسان هست. که خوب تکلیف مشخص میشه. این رو باید به صورت واضح بیان کنند.

8. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اگه میخواهن از ردیف ۱ تا آخر به همه حداکثر سرعتی که میشه رو بدن حالا مثلا ۵۰ مگابیت رو پس فقط تفاوت میمونه به اینکه هر کسی چقدر حجم در ماه نیاز داره و سرعت هر کدام رو انتخاب بکنه یکسان هست. که خوب تکلیف مشخص میشه. این رو باید به صورت واضح بیان کنند.

تکلیف 100 مگی که شاتل گفته و مخابرات هم احتمالا بده چی میشه؟ دیگه 1 تا 2 ترا باید باشه با این سرعتا حجم خیلی سریعتر تموم میشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اون جوری که من توی تعرفه ها میبینم شما ۹۰ گیگ ۵۴ تومن رو میگیری با vdsl یا adsl و فرقی‌ نمیکنه قیمتش

منظور از ۴ برابر شدن، افزایش سقف سرعتیه که میتونید بگیرید که با vdsl ۵۰ مگه و سقف سرعت adsl تون (کشش خط) هم چون فقط به کافو نزدیک خونه وصل میشید نه مستقیم مخابرات هم میتونه افزایش پیدا کنه
    باریکلا داداش شما هوشت از ما بیشتر هست ظاهرا. اصلا دقت نکرده بودم که حداکثر سرعت adsl 16 مگ هست...بله احتمال 99% همین حرف شما هست سقف سرعتی که میشه گرفت فقط چهار برابر میشه. آفرین. منتنها توی اخبار مثل آدم توضیح نمی دن که الکی بهش بعد تبلیغاتی بدن که انگار چی کار کردن. وگرنه مثل آدم می تونستند بگن سقف سرعت از 16 میشه 50 مگ خلاص تا کسی گیج نشه. باز هم ممنون.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

داداش جواب سوال رو این دوست باهوشمون داد فقط سقف سرعت چهار برابر میشه فرقی به حال کسایی که کمتر از 110 هزار تومن پول میدن نداره تازه 110 تومنش هم که توی این جدول که گذاشتی از 20 مگ سرعت شروع میشه. عجب کار خفنی کردن لامصب ها...

Last edited by SPIRIT PALST III; 09-04-2020 at 21:38.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه نه نه داداش من هم مثل تو فکر می کردم می خوان به همه حال بدن. نه اصلا اینطور نیست فقط کسی که بسته 160 تومنی رو بگیره سرعتش میشه 50 مگ بقیه کمتر هست اونهایی هم که بسته زیر 110 تومنی می گرفتن همون 16 مگ هست.

13. 2 کاربر از SPIRIT PALST III بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

باریکلا داداش شما هوشت از ما بیشتر هست ظاهرا. اصلا دقت نکرده بودم که حداکثر سرعت adsl 16 مگ هست...بله احتمال 99% همین حرف شما هست سقف سرعتی که میشه گرفت فقط چهار برابر میشه. آفرین. منتنها توی اخبار مثل آدم توضیح نمی دن که الکی بهش بعد تبلیغاتی بدن که انگار چی کار کردن. وگرنه مثل آدم می تونستند بگن سقف سرعت از 16 میشه 50 مگ خلاص تا کسی گیج نشه. باز هم ممنون.
    فقط این قضیه سقف سرعت نیست! شما به خودت که میتونی ۱۶ مگ رو بگیری نگاه نکن
    خیلی ها هستند به علت فاصله زیاد حتی ۸ مگ هم نمیتونند بگیرن
    این ۴ برابر که میگن بیشتر برای این قضیه هست
    یعنی میانگیت سرعت adsl حدودا ۴ برابر میشه
    یعنی خیلیا هستند برای ۱۶ مگ پول میدن و حجم بیشتری میخوان اما سرعتش ماکسیم ۵-۶ مگ بسته میشه! اینا با این قضیه حداقل یا همون پول سرعت کامل رو میگیرن ا

این افراد تعدادشون کم نیست!
    کلا این قضیه ۴ برابر به طور میانگین گفته میشه!
    یه چیز دیگه هم اینکه فعلا! اونایی که vdsl دارن تا اونجایی که من دیدم سرعت رو براشون باز میزارن یعنی حتی ۱۶ هم بگیرن بازه براشون ُ بیشتر مسأله حجم هست
    به طور کلی وضع میانگین سرعت کشور بهبود زیادی پیدا میکنه اگه انجام بدن! و میگن هم اون تعداد ۸۵۰ هزار پورت رو تا آخر اردیبهشهت تهران تموم میکنند که اگه بشه یعنی اکثرا باید vdsl بشند!
    من خودم هم adsl مخابرات دارم ۱۶ مگ گه سرویس خوبی هست اصلا قطعی وصلی نداره سرعتشم منطقه ما کاملا ثابت هست فقط حجم ۱۷۵ گیگ برای من خیللی کمه واسه این بدرد نمیخوره! واسه همین زیتل گرفتم که اونم اوایل خوب بود الان سرعتش عین همین ۱۶ مگ هست فقط باز خوبیش اینه نامحدود هست!
    اگه برام vdsl بشه با توجه به اینکه سرعت adsl من خوب هست اینم احتمالا خوب باشه و ۵۰۰ گیگ هم برام کافیه

15. 3 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

فقط این قضیه سقف سرعت نیست! شما به خودت که میتونی ۱۶ مگ رو بگیری نگاه نکن
    خیلی ها هستند به علت فاصله زیاد حتی ۸ مگ هم نمیتونند بگیرن
    این ۴ برابر که میگن بیشتر برای این قضیه هست
    یعنی میانگیت سرعت adsl حدودا ۴ برابر میشه
    یعنی خیلیا هستند برای ۱۶ مگ پول میدن و حجم بیشتری میخوان اما سرعتش ماکسیم ۵-۶ مگ بسته میشه! اینا با این قضیه حداقل یا همون پول سرعت کامل رو میگیرن ا

این افراد تعدادشون کم نیست!
    کلا این قضیه ۴ برابر به طور میانگین گفته میشه!
    یه چیز دیگه هم اینکه فعلا! اونایی که vdsl دارن تا اونجایی که من دیدم سرعت رو براشون باز میزارن یعنی حتی ۱۶ هم بگیرن بازه براشون ُ بیشتر مسأله حجم هست
    به طور کلی وضع میانگین سرعت کشور بهبود زیادی پیدا میکنه اگه انجام بدن! و میگن هم اون تعداد ۸۵۰ هزار پورت رو تا آخر اردیبهشهت تهران تموم میکنند که اگه بشه یعنی اکثرا باید vdsl بشند!
    من خودم هم adsl مخابرات دارم ۱۶ مگ گه سرویس خوبی هست اصلا قطعی وصلی نداره سرعتشم منطقه ما کاملا ثابت هست فقط حجم ۱۷۵ گیگ برای من خیللی کمه واسه این بدرد نمیخوره! واسه همین زیتل گرفتم که اونم اوایل خوب بود الان سرعتش عین همین ۱۶ مگ هست فقط باز خوبیش اینه نامحدود هست!
    اگه برام vdsl بشه با توجه به اینکه سرعت adsl من خوب هست اینم احتمالا خوب باشه و ۵۰۰ گیگ هم برام کافیه
    1- حرف هات درسته ولی باز عدم شفاف سازی مخابرات در پنل و وزارت ارتباطات در اخبار رو توجیه نمیکنه بهترش این بوده که کلی گویی نمی کردند و دقیق این قضیه رو آنالیز می کردن تا برای مخاطب کامل شفاف باشه. من اخبار سایت زومیت رو در این مورد و پنلم رو بررسی کردم ولی قضیه برام شفاف نبود تا اینکه توی فروم با توضیحات دیگران قضیه برام شفاف شد. نتیجه اینکه همچنان معتقدم عدم شفاف سازی از سوی مخابرات و وزارت ارتباطات قابل نقد هست. کلا فرهنگ پرزنتیشن در ایران قابل قیاس با کشورهای پیشرفته نیست. به عنوان مثل مخابرات توی پنل اول بسم الله پیام میده میپرسه vdsl می خوای یا نه در صورتی که اگه شعور پرزنتیشن داشت اول مثل آدم توضیح کامل در مورد کلیات و جزئیات طرح می داد نه از تعرفه چیزی گفت نه از اینکه سرعت برای همه 50 مگ هست یا نه و حتی اول نگفت که قیمت مودم چنده بعد از اینکه پرسید vdsl میخوای یا نه چند روز بعدش توی پنل قیمت مودم رو گفت در صورتی که باید این اطلاعات رو بده و طرف کامل شیر فهم بشه بعد کاربر انتخاب کنه که می خواد یا نه و تصمیم بگیره. خودت قضاوت کن آیا این شیوه درست پرزنتیشن هست؟؟؟

2- بله من هم این نکته رو قبول دارم حرفت درسته برای کسایی که خطشون کشش 16 مگ نداره برای اونها 4 برابر میشه و اینکه باز هم درسته که این چهار برابری به طور میانگین هست من هم منظورم این بود که این چهار برابری به طور مطلق نیست. یعنی بعضی ها هم هستند مثل من که 16 مگ می گیرن و این طرح براشون تاثیری نداره. ولی در کل بخاطر اونهایی خطشون کشش نداره این طرح خوب هست. ولی خوب من جای اونها نیستم و با توجه به شرایط خودم به این قضیه واکنش نشون دادم ولی بله من هم قبول دارم به طور میانگین این قضیه چهار برابر شدن درست هست نه به طور مطلق.

3- این مورد هم بله اگه همه کسایی که vdsl می گیرن سرعت براشون باز باشه و به همه 50 مگ بدن میشه گفت برای افرادی مثل من هم باز یه درجه وضع بهتر میشه. ولی خوب این رو من الان دارم از شما می شنوم در صورتی که توقع داره آدم مخابرات و وزارت ارتباطات اینها رو شفاف توضیح بده.

4- vdsl برای شما و کسی که بتونه سه برابر هزینه کنه ماهیانه و 500 گیگ بگیره می تونه چیز خیلی خوبی باشه ولی برای خیلی ها مثل من که نمی تونن ماهی بیشتر از 54 هزار تومن بدن کاچی بعض هیچی هست.
    Last edited by SPIRIT PALST III; 10-04-2020 at 10:13.

17. 2 کاربر از SPIRIT PALST III بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •