تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2597 از 2597 اولاول ... 1597209724972547258725932594259525962597
نمايش نتايج 25,961 به 25,970 از 25970

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

تیکت بزنید Annex M رو فعال کنن.
    در بعضی موارد کارت ADSL مخابرات که خط شما روشه قابلیت Annex M نداره که در این صورت بالاتر از 1 نمیشه.
    اتفاقا چند بار اینو گفتم ولی غیر از یکی از اپراتورها بقیشون نمیدونستن چی هست. اون یکی هم گفت فعال میکنم. ولی پیچوند..
    قبلا Annex M فعال بود..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

برفرض متوجه بشید مخابرات حجم خوری کرده، از کجا میخواید ثابت کنید ؟

زنگ زدم به پشتیبانی میگم من اصلا چطوری ثابت کنم؟ میگه راهی نداره

خب این الان بد نیست؟ بهش میگم خب شما باید سیستمی رو راه بندازید که بگه شما با این آیپی وارد این سایت یا آیپی شدید و این مقدار دیتا رد و بدل شده، بعد برگشته چی میگه؟ میگه اصلا نمیشه، هیچ جای دنیا اصلا نمیشه!

فقط خواستم بگم حتی الان یهو 50 گیگ حجم محو بشه ، شما تمیتونی اعتراض کنی و باید بگی لابد یه چی بوده دیگه...

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

سلام . یکی جریان سرویس های پس پرداخت ( همونایی که رو قبض میاد ) رو برای ما یه توضیح بده . الان مثلا من ۱۶ مگ قرداد ۳ ماه ماهی ۱۲۰ گیگ رو میخرم . یهو مثلا ۲۵ روز گذشته حجمم تموم میشه . باید چه کار کنم ؟ حجم اضاف بخرم یا میشه دوباره همون سرویس رو فعال کنم . این قرداد سه ماه یعنی چی ؟

4. این کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

سلام . یکی جریان سرویس های پس پرداخت ( همونایی که رو قبض میاد ) رو برای ما یه توضیح بده . الان مثلا من ۱۶ مگ قرداد ۳ ماه ماهی ۱۲۰ گیگ رو میخرم . یهو مثلا ۲۵ روز گذشته حجمم تموم میشه . باید چه کار کنم ؟ حجم اضاف بخرم یا میشه دوباره همون سرویس رو فعال کنم . این قرداد سه ماه یعنی چی ؟
    اون 3 ماهه یک نقش خیلی مهم داره الان اگر شما زودتر از 3 ماه حجمتون تموم شه و بخواهید مجددا 16 مگ 120 گیگ بخرید تنها راه حل در پس پرداخت تغییر سرویس هست. اما نکته اینجاست که تو پنل وقتی تغییر سرویس رو انتخاب کنید اونوقت همین سرویسی که دارید رو نشون نمیده در نتیجه شما سوییچ می کنید رو مثلا 16 مگ 120 گیگ یک ماهه یا شش ماهه (متاسفانه خنده داره). البته یه نقش دیگه هم داره مثلا اگر قیمت خیلی اکازیون پیدا کنید بعد خیالتون راحته تا مدت قرارداد در صورت عدم تغییر سرویس همون قیمت رو دارید.

6. این کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

بازی فیفا موبایل رو که با نت مخابرات وصل میشم پینگ هر چند ثانیه یه بار قرمز میشه و نمیشه بازی کرد ولی با نت سیمکارت تست کردم ثابت سبزه پینگ مشکل نت مخابرات چیه؟ و آیا میشه کاریش کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

حتما رو گوشی با 5G وصل میشی
    و نت adsl ت وضعش خرابه
    یعنی snr نداره و سرعت میجسبونه پینگ میره بالا
    که احتمالا اینطور نیست

- - - Updated - - -

حتما رو گوشی با 5G وصل میشی
    و نت adsl ت وضعش خرابه
    یعنی snr نداره و سرعت میجسبونه پینگ میره بالا
    که احتمالا اینطور نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    من چندساله که خطم تا 19 مگ باز بود ولی الان که سرویس جدید گرفتم سرعت رو 16بستن و به پشتیبانی هم که گفتم جواب داد سرعتا اصلاح شده و این سرعت نرماله
    خواستم بپرسم برای بقیه دوستان هم همینجوریه؟

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    من چندساله که خطم تا 19 مگ باز بود ولی الان که سرویس جدید گرفتم سرعت رو 16بستن و به پشتیبانی هم که گفتم جواب داد سرعتا اصلاح شده و این سرعت نرماله
    خواستم بپرسم برای بقیه دوستان هم همینجوریه؟
    درود. اخیرا سرعت یا دقیقا روی سرعت اسمی میبندن یا به درخواست شما پاینتر میبدن تا SNR خط بهتر و پایدارتر بشه ولی دیگه بالاتر از سرعت اسمی خریداری شده ست نمیکنن. برای 16 مگ حداکثر همون 16 مگ خواهد بود و سیاستشون عوض شده.

11. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

دوستان سلام . این طرح جشنواره نوروزی که ترافیک نامحدود زمانی میدن مثلا اگه اون هزار گیگ رو بخریم قرار داد سه ماهمون تموم شه میشه از حجم استفاده کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان سلام . این طرح جشنواره نوروزی که ترافیک نامحدود زمانی میدن مثلا اگه اون هزار گیگ رو بخریم قرار داد سه ماهمون تموم شه میشه از حجم استفاده کرد ؟
    با مخابرات هر کاری میخوای انجام بدید هشت میخش کنید و کاملا مطمئن بشید بعد 3 ماه اگه بگن چون قرار دادت تموم شده حجم هم پر فکر نکنم بتونی کاری کنی. برو مرکز مخابرات قسمت امور مشترکین با مسئول امور مشترکین صحبت کن، کامل ازشون توضیح بخواه که به چه صورت هست اگه اصلا خبر داسته باشن از این طرح های جدید. و 2020 هم سوال کن به حرف من و بقیه اکتفا نکن اگه هزینش برات مهمه

14. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •