تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2331 از 2599 اولاول ... 13311831223122812321232723282329233023312332233323342335234123812431 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,301 به 23,310 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این خط با این پروفایلی که روشه و این نویز طبیعیه؟ این خط به چیزی ماورای افتضاحه دوست عزیز، قبل هرچیزی به طور دقیق بررسی کنید عامل نویز خطتون رو پیدا کنید روشهای کار رو اینجا دوستان به دفعات گفتند و گوگل کنید پیدا میکنید اونوقت پس از رفع مشکل و بهبود کیفیت خط از این وضع فاجعه بار میتونید درخواست افزایش پروفایل بدید وگرنه اگر مشکل نویز داخل ساختمانی نداشته باشید اونوقت سرعت ۴ مگابیت هم روی این خط زیاده و برای بهبود کیفیت باید تماس بگیرید تا سرعتتون رو کم کنند بیارن روی ۴ مگابیت

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. 2 کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

این وضع خطمه تو پنل پشتیبانی پیام دادم میگه snr 6.5 طبیعیه.
    عملا کاری نمیتونید انجام بدیدونهایت باید سرویس 4 مگ بگیرید.شما میرایی خطتون بالاست.همون که عددش 40 یعنی فاصله تون از مرکز مخابراتی زیاده و خطتون کشش نداره.اگر به مرکز دیگه ای نزدیکترید از اون سرویس بگیرید.اگر هم نه و سرعت بالاتر میخاین باید به فکر اینترنت وایرلس باشید یا فیبر

4. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

عملا کاری نمیتونید انجام بدیدونهایت باید سرویس 4 مگ بگیرید.شما میرایی خطتون بالاست.همون که عددش 40 یعنی فاصله تون از مرکز مخابراتی زیاده و خطتون کشش نداره.اگر به مرکز دیگه ای نزدیکترید از اون سرویس بگیرید.اگر هم نه و سرعت بالاتر میخاین باید به فکر اینترنت وایرلس باشید یا فیبر
    من فاصلم تا مركز ١ كيلومتره ولي ميرايي خطم ٣٥
    چه جوري ميشه مركز مخابراتي رو تغيير داد؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.دوستان من سرویسم سحرخیز پس پرداخت.میخوام سرشار بگیرم که 10هزارتومن بیشتر از سحرخیزه.میشه از طریق پنل اقدام کرد یا باید به 2020 زنگ بزنم.از طریق پنل اقدام کردم خطا داد.

2-بعدش اگر تغییر بدم،مبلغ قبض همون 40هزارتومن میاد یا بیشتر میاد؟

اینو زنگ زدم.فقط خود پشتیبان میتونه اینکارو کنه.چون پس پرداخت.
    مطمین شو وقتی ping میگیری کسی یا برنامه ای از اینترنت استفاده نمیکنه ...

شاید خط شما روی interleave هست و به خاطر همین ping شما بالاست روی حالت interleave هم ping ها یکسان نیستند چون interleave depth ها متفاوتند و هر کدوم تاخیرهای متفاوتی دارند ..اکه خطت نویز نداره زنگ بزن 2020 بهشون بگو که پروفایل گیم رو فعال کنند یا همون fast path ... بعد که فعال کردند ping داخلی و خارجی شما کمتر میشه
    زنگ زدم گفت ما اصلا پروفایل گیم نداریم.من نشنیده بودم مخابرات پروفایل گیم داشته باشه..بیشتر صبانت و شاتل و پارس داشتن.البته بگم من مخابرات تهران نیستم.
    من فاصلم تا مركز ١ كيلومتره ولي ميرايي خطم ٣٥
    چه جوري ميشه مركز مخابراتي رو تغيير داد؟
    کاری به فاصله نباید داشته باشید.طول سیمی که به کار میره مهمه.شما فاصله رو تخمینی میزنید و احتمالا به صورت یک خط راست حساب میکنید.در صورتی که مخابرات ممکنه از کوچه پس کوچه ها رد کنه و طول سیم بیشتر باشه.

شهرهای بزرگ چندین مرکز مخابراتی دارند و یکی نیست.اگر به مرکز مخابراتی دیگه ای نزدیک هستید از اون بگیرید البته باید خط تلفنتون هم از اونجا اومده باشه.یعنی مجبورید یه خط تلفن جدید بگیرید.در کل هزینه اش زیاده و ارزش نداره اینقدر هزینه کنید.البته اینو اضافه کنم من با روال کار آشنایی ندارم.شاید همین خطی که الان دارید رو به مخابرات بگید انتقال بده به مرکز مخابراتی جدید.اینطوری نیازی نیست خط جدید بخرید.اینو باید از مخابرات بپرسید.
    Last edited by محمد7966; 19-08-2019 at 19:02.

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اینو زنگ زدم.فقط خود پشتیبان میتونه اینکارو کنه.چون پس پرداخت.

زنگ زدم گفت ما اصلا پروفایل گیم نداریم.من نشنیده بودم مخابرات پروفایل گیم داشته باشه..بیشتر صبانت و شاتل و پارس داشتن.البته بگم من مخابرات تهران نیستم.

کاری به فاصله نباید داشته باشید.طول سیمی که به کار میره مهمه.شما فاصله رو تخمینی میزنید و احتمالا به صورت یک خط راست حساب میکنید.در صورتی که مخابرات ممکنه از کوچه پس کوچه ها رد کنه و طول سیم بیشتر باشه.

شهرهای بزرگ چندین مرکز مخابراتی دارند و یکی نیست.اگر به مرکز مخابراتی دیگه ای نزدیک هستید از اون بگیرید البته باید خط تلفنتون هم از اونجا اومده باشه.یعنی مجبورید یه خط تلفن جدید بگیرید.در کل هزینه اش زیاده و ارزش نداره اینقدر هزینه کنید.البته اینو اضافه کنم من با روال کار آشنایی ندارم.شاید همین خطی که الان دارید رو به مخابرات بگید انتقال بده به مرکز مخابراتی جدید.اینطوری نیازی نیست خط جدید بخرید.اینو باید از مخابرات بپرسید.
    نه مال من كافو دقيقا روبروي مركزه و يه كابل مستقيم اومده حتي چاهش هم مشخصه پست هم كه فقط ٢٠ مترش مستقيم نيست بقيش مستقيمه
    از نظر خودم بايد ميرايي خطم حداكثر ٢٥ باشه ولي نميدونم چرا ٣٥ قبلا ٥٦ بود چند وقت پيش كه كافو و پست رو تعويض كردن از ٥٦ اومد رو ٣٥ ولي بازم زياده من فاصلم خيلي كمه و مسير كابل مخابرات هم مستقيمه ولي فك كنم سي سالي هست كه كابلش عوض نشده چون تو اين سي سال نديدم حفاري كنن

9. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

عجیبه که ندارن ..همینجا چند نفر هستند که از مخابرات سرویس دارن و خطشون روی حالت Fast هست ...دوباره زنگ بزن اگه فعال نکردن یه شکایت بزن 195 ببین چی میشه

11. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان من الان سرویس سحرخیز رو با سرشار عوض کردم.هر دو پس پرداخت.همین امروز سرویس رو خریداری کردم ولی با اینکه شاید حدود 500 مگی مصرف کردم،این 500 مگ رو از سرویس سرشار کم نکرد.

فقط الان سوالم اینه که مبلغ قبض چقدر میاد؟چون سرویس سحرخیز 30هزارتومنه و سرویس سرشار 40هزارتومن.از سرویس سحرخیز هم 500 مگی مصرف کردم.آخر ماه که مبلغ 70هزارومن روی قبض نمینوسه که؟

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من الان سرویس سحرخیز رو با سرشار عوض کردم.هر دو پس پرداخت.همین امروز سرویس رو خریداری کردم ولی با اینکه شاید حدود 500 مگی مصرف کردم،این 500 مگ رو از سرویس سرشار کم نکرد.

فقط الان سوالم اینه که مبلغ قبض چقدر میاد؟چون سرویس سحرخیز 30هزارتومنه و سرویس سرشار 40هزارتومن.از سرویس سحرخیز هم 500 مگی مصرف کردم.آخر ماه که مبلغ 70هزارومن روی قبض نمینوسه که؟
    دوست عزیز محاسبه بصورت روزشمار هست، یعنی امروز که تغییر سرویس دادید تا اخر همین امشب بر اساس سرویس قبلیتون بصورت روزشمار محاسبه شده و از ساعت ۲۴ امشب به بعد بصورت روز شمار بر مبنای سرویس جدیدتون محاسبه خواهد شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. این کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شما اسپلیترتو ی چک بکن من دو ماه بود درگیر بودم هی زنگ میزدم جواب درستیم نگرفتم اخرش فهمیدم اسپلیترم خراب شده بود تعویضش کردم درست شد همه چی snr از ۶ اومد رو ۱۷-۱۸

16. 2 کاربر از baziam78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شما اسپلیترتو ی چک بکن من دو ماه بود درگیر بودم هی زنگ میزدم جواب درستیم نگرفتم اخرش فهمیدم اسپلیترم خراب شده بود تعویضش کردم درست شد همه چی snr از ۶ اومد رو ۱۷-۱۸

18. 2 کاربر از baziam78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •