تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2260 از 2599 اولاول ... 12601760216022102250225622572258225922602261226222632264227023102360 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,591 به 22,600 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

حالا کدوم طرحشو بگیریم؟داستان درست کردنا

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چه غلطی میخوان بکنن باز ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

یک سال و نیم از مصوبه 266 میگذره ولی هنوزم بودن کسایی که از طرح های قدیمی استفاده میکردن. منظور این پیام اینه که دیگه سرویس های قدیمی (نامحدود و...) رو نمیفروشن

4. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان این سرویسهای جدید سرشار و سحرخیز و ... حجمشون برا کل دوره است یا ماهیانه؟ خیلی نامفهومه!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان این سرویسهای جدید سرشار و سحرخیز و ... حجمشون برا کل دوره است یا ماهیانه؟ خیلی نامفهومه!
    1. ترافیک سرویس های جدید برای کل دوره‌ست. در توضیحات همه ذکر شده است کل ترافیک از همان ابتدا شارژ می شود.
    2. سرعت سرویس ها هم همان است که ذکر می شود. یعنی 8 مگ همان 8 مگ ارایه می شود و نه بیشتر. مگر طرح هایی که دقیقا ذکر کنند مثلا 2 مگ اپ تا 4 مگ.

7. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

چرا انقدر نامفهوم پیام میدن، این پیام برای منم اومده من حجمی دارم پس مصرف منصفانه چه صیغه ایه؟ فکر کنم همه رو میخوان بیارن رو سرویس های پایه و آشغالشون
    اخه این یکی از بهانه های بنی اسراییلی شماست. درسته که یوقت هایی یکارایی می کنند که اعصاب واسه کاربر نمی مونه ولی این یه مورد که خیلی رک و پوست کنده‌ست. جدید هم نیست و همچنین این پیام صرفا برای شما نیست. برای همه مشترکین است. توضیحش هم اینه:
    سرویس های جدید همه محدودیت منصفانه دارد. مثلا ماهیانه 40 گیگ اینترنت داخلی (یا 20 یا 10 گیگ اینترنت بین الملل بسته به شرکتی که ازش اینترنت می گیرید). این ترافیک که تمام شد سرعت شما محدود به 128 میشه. در این حالت میتونید مجدد ترافیک (مثلا 5 گیگ) خریداری کنید که در نتیجه دوباره سرعت به همان سرعت قبل بر می گردد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام از طرف مخابرات برای کسی پیامک اومده که سرویس شما طبق مصوبه 266 تغییر می یابد؟ درحالی که من قبلا نامحدود داشتم و چند وقت پیش تبدیل به غزال کردم.
    آره برای منم الان اومد. من نامحدود نداشتم، ۸ مگ داشتم ماهی ۵۰ تومن که تبدیل کرده بودم به غزال ۱۶ مگ ماهی ۵۰ تومن. الان قراره چه تغییری بکنه؟

مشتری گرامی سرویس اینترنت شماره ...
    با توجه به الزامات اجرای مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و طبق مصوبه 266، مشخصات سرویس اینترنت شما به سرویس های جدید تغییر می یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 2020 تماس حاصل نموده و یا به پنل کاربری خود به آدرس ADSL.TCI.IR ویابصورت حضوری به مرکز مخابراتی مربوطه مراجعه نمایید.
    شرکت مخابرات ایران-منطقه تهران
    برای من و یکی دو تا از دوستام که طرح غزال داشتیم هم اومده، لعنت به مخابرات
    برای منم اومده برای شما تغییر کرده سرویستون؟؟؟
    منم طرح غزال دارم برام اس ام اس اومده کسی خبری داره؟
    فکر کنم اونایی که طرح غزال رو دارن مجبور می کنن که تغییر بدن اگه این بار هم به اجبار سرویس رو تغییر بدن میرم شکایت میکنم چون این دومین باره که دارن این کارو میکنن.
    این یه پیام سیستمی هستش. همچنین این مسئله جدید نیست و خیلی وقته اجرایی میشه. همین طرح غزال 360 گیگ ماهانه (90 گیگ بین الملل) که همینه دیگه. همچنین طرح غزال کمپین بود که مدتی میشه تمام شده و الان رنگین نت ارایه میشه. اینم تا یه مدت دیگه حذف میشه و کمپین دیگه میاد.
    حال افرادی که نامحدود داشتند تا پایان مهلت قرارداد همان نامحدود هست ولی بعد باید طرح جدید بگیرند. اما طرح هایی مثل غزال که از همون اول همین طور بوده اند و مسئله جدید اتفاق نیفتاده است

10. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یک سال و نیم از مصوبه 266 میگذره ولی هنوزم بودن کسایی که از طرح های قدیمی استفاده میکردن. منظور این پیام اینه که دیگه سرویس های قدیمی (نامحدود و...) رو نمیفروشن
    متن پیام نوشته که سرویس شما رو به سرویس های جدید تغییر میدیم، بحث سر فروش سرویس جدید نیست.

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا چه سرویسی بگیریم نامحدود رو دارن برمیدارن ؟
    Last edited by GHAGHALEELEE; 19-05-2019 at 21:40.

داره خودمونی میشه Mehdi Bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اخه این یکی از بهانه های بنی اسراییلی شماست. درسته که یوقت هایی یکارایی می کنند که اعصاب واسه کاربر نمی مونه ولی این یه مورد که خیلی رک و پوست کنده‌ست. جدید هم نیست و همچنین این پیام صرفا برای شما نیست. برای همه مشترکین است. توضیحش هم اینه:
    سرویس های جدید همه محدودیت منصفانه دارد. مثلا ماهیانه 40 گیگ اینترنت داخلی (یا 20 یا 10 گیگ اینترنت بین الملل بسته به شرکتی که ازش اینترنت می گیرید). این ترافیک که تمام شد سرعت شما محدود به 128 میشه. در این حالت میتونید مجدد ترافیک (مثلا 5 گیگ) خریداری کنید که در نتیجه دوباره سرعت به همان سرعت قبل بر می گردد.
    پیامک تهدید آمیز تغییر سرویس اونم یک جانبه چیز جدیدی نیست واسه شما؟ من 7 ماهه سرویس غزال دارم 90 گیگ بین المللیه خودم میدونم بیشتر از 90 بشه سرعت محدود میشه ربطش به پیامک چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •