تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2397 از 2598 اولاول ... 13971897229723472387239323942395239623972398239924002401240724472497 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,961 به 23,970 از 25973

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

کسی حجمش به ماه بعد منتقل شده ؟ اگه آره چه سرویسی دارید ؟ سرویس من 25 ماه بسته شده رفته ماه بعد همیشه سر خود تاریخ تمدید حساب میشد اما حجمم تموم شده بود متوجه نشدم حجم رو انتقال میدن یا نه
    برا منم همین شما درست کردید ؟ نت من محدود کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

برای شما هم این پیامک اومده؟

مشتری گرامی به دلیل به روز رسانی زیرساخت های اینترنت پرسرعت مخابرات منطقه تهران، از تاریخ 98/12/07 لغایت 98/12/09، احتمال دارد سرویس شما با اختلال مواجه شود. از همراهی شما سپاسگزاریم. شرکت مخابرات ایران

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

برای شما هم این پیامک اومده؟

مشتری گرامی به دلیل به روز رسانی زیرساخت های اینترنت پرسرعت مخابرات منطقه تهران، از تاریخ 98/12/07 لغایت 98/12/09، احتمال دارد سرویس شما با اختلال مواجه شود. از همراهی شما سپاسگزاریم. شرکت مخابرات ایران
    بله اومده.

4. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

برا منم همین شما درست کردید ؟ نت من محدود کردن
    یکی از دوستان نوشته بود که حجم از این به بعد به ماه بعد منتقل میشه نمیسوزه من می خواستم بدونم برای کسی این انفاق افتاده پشتیبانی که گفت همچین چیزی نیست و هر چی حجم بمونه پایان ماه میسوزه.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

یکی از دوستان نوشته بود که حجم از این به بعد به ماه بعد منتقل میشه نمیسوزه من می خواستم بدونم برای کسی این انفاق افتاده پشتیبانی که گفت همچین چیزی نیست و هر چی حجم بمونه پایان ماه میسوزه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان عزیز مراقب حجم اینترنتتان باشید، من تازه 6 ماه که خط جدید تلفن گرفتم و از همون روز اول روش اینترنت یک شرکت دیگه رو غیر مخابرات فعال کردم، اینترنت شرکت مورد نظر بعد 2 روز وصل شد و هنوزم که هنوزه از اینرتنت و تنظیمات مورد نظرش استفاده می کنم !
    ولی در عین ناباواری هر ماه واسم از طرف مخابرات پیامک می اومد که :
    مشتری گرامی تلفن شماره - به بیش از 80 درصد سقف مجاز در نظر گرفته شده، رسیده است، لطفا در اسرع وقت برای جلوگیری از قطع شدن تلفن خود، نسبت به پرداخت صورتحساب به روز تلفن ثابت از طریق پرداخت با *2020#، تماس با 2000 و یا سایت شرکت به ادرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقدام فرمایید. شرکت مخابرات ایران
    و
    مشترک - تلفن شما به دلیل کارکرد زیاد طی چند ساعت آینده قطع خواهد شد. برای جلوگیری از قطع تلفن، از طریق سامانه 2000 و یا مرکز مخابراتی اقدام نمایید.
    هر ماه مبلغ حدود 89 هزارتومان واسم قبض می اید.
    بعد کلی رفتن به مخابرات شهر تهران که به خدا من از شما اینترنت ندارم اینا چیه واسم دارین قبض می زنین باور نمی کردند تا بالاخره رمان وصل تلفنم رو دیدن و دیدن که روش یک شرکت دیگه خدمات اینترنت میده بعد میگن نه این اصلا امکان نداره که روی یک خط بیش از یکی سرویس دهنده اینترنت بده !
    میگن حتما خطای نرم افزاره !
    موندم این که مثلا هر ماه به اشتباه واسم قبض اینترنت بیاد درست ولی اینکه هر ماه در کنارش اخطار استفاده زیاد از حجم اینترنت میاد رو کجی دلم جا بدم !
    خلاصه دوستان مراقب کم فروشی حجم توسط مخابرات باشین.

8. این کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

فکر نکنم بدتر از مخابرات شرکت دیگه ای وجود داشته باشه.
    هفته پیش اینترنت رو تمدید کردم الان پیغام میده روزهای مجاز شما به پایان رسیده!! وارد پنل نمیشه شد و پشتیبانی هم ظاهرا تعطیل کردن رفتن چون بوق اشغال میزنه!!
    این دومین ماهه که از مخابرات میگیرم و بعد از تموم شدن این ماه سرویس رو جمع میکنم میرم همون td-lte رو استفاده میکنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

از دوستانی که طرح رنگین نت دارن
    الان چند روزه که از حجم شبانه اصلا استفاده نمیشه و تمام مصرف به صورت روزانه محاسبه میشه
    آیا برای شما هم همین طور شده ؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    آقا ما اینترنت مخابرات داریم و جالبه الکی حجمش تموم میشه درحالی که وایرلس مودم همیشه خاموشه و با lan به یک سیستم که کاملا تحت کنترل هستش که یه وقتی دانلود اضافه نکنه
    کلا مصرف اینترنت من توی یک ماه 3 گیگ نیست بعد اون وقت 26 ام اینترنتم تموم شد قبلا همیشه دوم هر ماه تمدید میشد حجمش الان میگن شانزدهم تمدید میشه جریانش چیه ؟ اینا چرا واسه خودشون الکی قرار داد می بندن؟ ما که درخواست ندادیم ؟
    قبلا اینترنت من 256 کیلوبیت نامحدود بود بعد از تابستون به بعد خودشون ورداشتن حجمیش کردن با سرعت 512 کیلوبیت ..
    برای شما هم الکی حجمش تموم میشه ؟ مسخرشو در آوردن شیطونه میگه برم به پدر بگم که کلا اینترنت مخابرات رو جمع کنه و ایرانسل بگیرم
    زنگ زدم به 2020 بر میگرده میگه خب مصرف داشتین بهشون میگم من مصرفم اینقدر نبوده الکی تموم شده بازم گفتن خب خودتون مصرف کردید (اصلا یارو حرف تو گوشش نمیرفت ) خلاصه سرتونو درد نیارم برگشتم با عصبانیت بهش گفتم اینترنت درست و حسابی که نمیدید حجم رو که الکی میدزدید سر ماه هم که میرسه پولشو کامل میخواید و اون وقت ادعا هم دارید که اینترنت خوبی میدید ؟ بعدش گوشی رو کوبیدم و قطع کردم و الکی اعصابمونو خورد کردیم
    برای شمام این داستان هارو داره؟
    Last edited by ksra; 28-02-2020 at 23:06.

12. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

حوب برای کسی این اتفاق افتاده ؟ پس چرا پشتیبانی تهران یه جوری با تمسخر صحبت میکنه که همچین چیزی نیست. این همه کاربر اینجا کسی حجم ماه پیش براش اضافه شده ؟ من 25 ماه فاکتورم بشته شد اما تمدیدم سر همون تاریخ قبل انجام شد حجم هم تموم شده بود نمیشد فهمید چیزی رفته ماه بعد البته خبر که زده از 25 ماه هر چی بمونه میره برای دوره بعد که برای من نرفته بود. شاید برای ماه بعد این اتفاق یبفته همه چیز مخابرات باید صبر کرد تجربه کرد.

14. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

1. brilliant1,
  2. A-L PC,
  3. free_loader

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •