تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1925 از 2599 اولاول ... 92514251825187519151921192219231924192519261927192819291935197520252425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 19,241 به 19,250 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان برای ثبت نام اینترنت از مخابرات همچنان باید صاحب خط بره مرکز مخابرات؟؟ یا میشه مثل شرکت ها اینترنتی ثبت نام کرد؟؟
    اگه بخواهید پیش پرداخت بخرید نیازی نیست ولی برای پس پرداخت حتما باید صاحب خط شخصا اقدام کنه . توصیه من به شما همون پیش پرداخت هست که علاوه بر همین نکته ، ترافیک باقی مونده شما رو هم نشون میده .

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز میشه لینک ثبت نام انلاین شو بدید ؟؟
    اگه بخواهید پیش پرداخت بخرید نیازی نیست ولی برای پس پرداخت حتما باید صاحب خط شخصا اقدام کنه . توصیه من به شما همون پیش پرداخت هست که علاوه بر همین نکته ، ترافیک باقی مونده شما رو هم نشون میده .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوست عزیز میشه لینک ثبت نام انلاین شو بدید ؟؟
    لینکو نمیدونم چون خودم از طریق شماره ۲۰۲۰ اقدام کردم . همون تلفنی اقدام کنید بهتره . اگه امکاناتش موجود باشه ظرف یکی دو روز اینترنت رو وصل میکنن .

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقت این ترافیک رزرو که نمیسوزه؟
    مثلا الان ۴ گیگم مونده رزو ۴۰تا دارم تموم شه ازون ۴۰تا مصرف کنم روزم تموم شه تمدید کنم روزو اون میپره باز؟

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اقت این ترافیک رزرو که نمیسوزه؟
    مثلا الان ۴ گیگم مونده رزو ۴۰تا دارم تموم شه ازون ۴۰تا مصرف کنم روزم تموم شه تمدید کنم روزو اون میپره باز؟

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk
    همین چند روز پیش اتفاقا به ۲۰۲۰ زنگ زدم و همینو پرسیدم و متاسفانه گفت که ملاک تاریخ انقضای سرویسه و آخرش هرچی ترافیک باقی بمونه (ترافیک پایه و یا خریداری شده) میسوزه [emoji52]
    حالا بازم میخوای شما یه زنگ بزن ۲۰۲۰ دوباره بپرس ببینیم چی میگن ولی به من اینجور گفت .

6. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

همین چند روز پیش اتفاقا به ۲۰۲۰ زنگ زدم و همینو پرسیدم و متاسفانه گفت که ملاک تاریخ انقضای سرویسه و آخرش هرچی ترافیک باقی بمونه (ترافیک پایه و یا خریداری شده) میسوزه [emoji52]
    حالا بازم میخوای شما یه زنگ بزن ۲۰۲۰ دوباره بپرس ببینیم چی میگن ولی به من اینجور گفت .

ببین من قلا سرویس میخریدم 30 گیگ اگه قبل از تموم شدن تاریخ زمان شارژ میکردم ترافیک هرچی میموند میرفت ماه بعد
    خوب؟
    بعد ازون ترافیکا 40 تا مونده بود تا اومدیم پنل جدید اونو زده ترافیک رزو بعد این ماه 16 گیگ مونده بود از طرحم شارژ کردم اون 16 تا پرید مخابرات رفتم گفت بعدا بیا نیست مسیولش نرفتم دیگه
    منم 8 گیگ شارژ کردم 40گیگ همرزو دارم الان سواله من اینه اگه این 8تا تموم شه اما زمان باشه از رزو استفاده میکنه دیگه درست؟ اگه ازون 40 تا من مثلا 10تا مصرف کردم 30 تا بعدی بعد تاریخ اتمام میونه یا اونم میسوزه

- - - Updated - - -

ببین من قلا سرویس میخریدم 30 گیگ اگه قبل از تموم شدن تاریخ زمان شارژ میکردم ترافیک هرچی میموند میرفت ماه بعد
    خوب؟
    بعد ازون ترافیکا 40 تا مونده بود تا اومدیم پنل جدید اونو زده ترافیک رزو بعد این ماه 16 گیگ مونده بود از طرحم شارژ کردم اون 16 تا پرید مخابرات رفتم گفت بعدا بیا نیست مسیولش نرفتم دیگه
    منم 8 گیگ شارژ کردم 40گیگ همرزو دارم الان سواله من اینه اگه این 8تا تموم شه اما زمان باشه از رزو استفاده میکنه دیگه درست؟ اگه ازون 40 تا من مثلا 10تا مصرف کردم 30 تا بعدی بعد تاریخ اتمام میونه یا اونم میسوزه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اگه میخوای حضوری کارت انجام بشه اره صاحب خط باید باشه .ولی امروز از خود مخابرات پرسیدم گقت راحت زنگ بزن 2020 خودشون میان دم در خونه خودت کارهاشو انجام بده.
    Last edited by afshinworld; 27-05-2017 at 19:01. دليل: غلط املایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام . شرکت مخابرات تهران دانلود شبانه رایگان داره ؟؟؟ و اگر داره آیا سرعت و حجم رو محدود میکنه یا سرعت و حجم بازه و هرچقدر بخوای میشه استفاده کرد ؟ ساعات شبانه رایگانش از چند تا چنده ؟؟ ممنون
    در ضمن چرا اینقدر طرح هاش کمه و اصلا تنوع نداره ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام . شرکت مخابرات تهران دانلود شبانه رایگان داره ؟؟؟ و اگر داره آیا سرعت و حجم رو محدود میکنه یا سرعت و حجم بازه و هرچقدر بخوای میشه استفاده کرد ؟ ساعات شبانه رایگانش از چند تا چنده ؟؟ ممنون
    در ضمن چرا اینقدر طرح هاش کمه و اصلا تنوع نداره ؟؟
    من طرح همسفر گرفتم ولی خبر از شبانه نیست ،خیر مخابرات خط رو تا هرجا بکشه باز میزاره ولی نوسان زیاده و تو ساعات اوج ترافیک حتی سرعت شما به ۱۶ کیلوبایت هم میرسه

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من اینترنت یکساله حجمی ۶ گیگ در ماه دارم.یه سوال دارم.من اگه توی یه ماه مثلا ۳۰ گیگ مصرف کنم هزینه ش اتوماتیک رو قبض میاد؟؟
    گیگ هم با نرخ ۳۰ تا حساب میشه؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •