تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2390 از 2599 اولاول ... 13901890229023402380238623872388238923902391239223932394240024402490 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,891 به 23,900 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ازدوستان کسی همچین موردی براش پیش نیومده؟
    بهترین کار اینه که از سرویسهای پیش پرداخت استفاده کنید. اینجوری نه اشتباه میشه نه پول اضافی میتونن ازتون بگیرن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نت قطع نمیشه همون سرعت میاد 128 کیلوبایت ولی اگه بیشتر از 3 روز به پایان قرار داد مونده باشه برای من تغییر سرویس کار نمی کنه الان هنوز 8 روز مونده ولی تغییر سرویس کار نمیکنه حتی با خرید ترافیک اضافه هم نشد و حتی شارژ رایگان هم فعال نیست برای من... .
    من سه ماهه 300 گیگ بین الملل 16 مگ کمپین ماندگاررو بصورت پیش پرداخت گرفتم
    یعنی الان اگر حجمم تموم بشه قبل سه ماه نمیزاره سرویس عوض کنم و فقط باید حجم اضافی بخرم؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

زرنگ تر از این حرف ها هستن سه گیگ ترافیک اضافه خریدم ولی با خرید ترافیک اضافه هم اجازه تغییر سرویس نمی ده فقط تنها راه تغییر سرویس اینه که سه روز به پایان قرار داد مونده باشه اگه بیشتر مونده باشه اجازه خرید و تغییر سرویس نمیده... .

همینجوری حدسی گفتی یا خودت تا حالا با خرید ترافیک اضافه تونستی سرویس تغییر بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای من که نمیشه هر چی تست کردم.... .

در ضمن ترافیک 1 گیگ اصلا نداره کمترینش 1 گیگ هست 6000 تومن...
    من نمیدونم چرا همه چی تو این مملکت دزدی شده. یعنی دست تو جیب ملت نکنن انگار اموراتشون نمیگذره. بنزین میزنی هزار تا تبصره و ماده میزارن تا بتونن به ناحق همون سهمیه ناچیز رو هم ازش بسوزونن و کم کنن. اینترنت میخوای استفاده کنی اصولولو درست میکنن که مجبور بشی بین بدو بدتر رو انتخاب کنی و در هرصورت سرت کلاه رفته...حتی انتخابات هم بین بد و بدتر باید انتخاب کنی. خسته شدیم به خدا

4. این کاربر از afshkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام آقایون عذر میخوام اینجا مطرح میکنم ، دو بار تاپیک زدم ولی تایید نشد.

سوالی دارم خواهش میکنم هر کسی میتونه جواب بده.

من اینستاگرام دارم و دیروز از طریق مرورگر وارد اینستا شدم. ازم درخواست کد کرد و در همین حین کد به شمارم اومد.

دیدم از ایران هست 98+ و مثلا شماره های ( 0922/0905/0902)

از دوتاش کد اومد و از یکیش یه پسورد جدید.

متاسفانه کد اول رو وارد کردم ولی اینستا قبول نکرد.
    منم پشیمون شدم و از خود اینستای نصب شده روی تبلتم وارد شدم و سریع پسوردمو عوض کردم.

خیلی نگرانم عکسای خانوادگی در پیجم دارم، همیشه از خود اینستاگرام کد می آمد نه شماره های ایران... من خانم هستم و خیلی ترسیدم لطفا کمکم کنین ، مرسی
    سلامشما که وارد نکردین و در نهایت از تبلت وارد شدین پس خطری نیست
    جوجه هکرها از این روشها برای پیدا کردن پسوردتون استفاده میکنن . ولی باید حواستون به این چیزا باشه و سعی کنید برای اینستا فقط از گوشی تون وارد بشین که مطمین هستید کد بهش میاد و شبیه سازی نیست. از شماره داخلی اگر چیزی براتون اومد مسلما از فیس بوک نیست (اینستاگرام مال فیس بوکه و کدش بنام فیس بوک میاد)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

دوستان در مورد تغییر سرویس میشه سرویسی که فعال داریم رو باز انتخاب کنیم؟
    چند روز باید به اتمام سرویس مونده باشه تا بشه تغییر داد؟
    و اینکه همون موقع سرویس تغییر میکنه یا باید منتظر موند تا فعال کنند؟

اگه در این زمینه تجربه دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من قبلا اصلا یکبار هم لینکم نمیپریدبعدا که این موضوع پیش اومد چند باری 2020 زنگ زدم میگفت مشکل از ما نیست مودم رو عوض کن این حرفا اوایل روزی نهایت 1 بار یا 2 بار لینک میپرید بعد درست میشد این اخریا حداقل روزی 10 بار هر بارم 5 دقیقه یا بیشتر . هی وصل میشه هی قطع میشه
    امروز از ساعت 5 صبح قطع شده بود تا 9:30 یه 5 دقیقهای وصل بود تیکت زدم گفتم کارشناس بفرستید و جواب داد ارجاع شده به مرکز و جالبیش اینه تا الان اصلا قطع نشده . حالا ببینیم دوباره شروع میکنن یا نه
    من snr خطم قبل این بالایه 25 بود الان اومده رو 14 ولی میدونم به خاطر snr نیستش و از طرف خودشونه
    SNRM من افت محسوسی نکرده، ولی مدام پرش لینک پیدا کرده‌ام.

دارم درباره‌ی نقش سرما تحقیق می‌کنم، ولی بعیده تأثیر داشته باشه؛ چون SNRM همیشه پایین نیست ... بین ۹ تا ۱۴ در نوسانه و وقتی قطع میشه، یعنی یهو یه Spike زده به زیر ۶ دسیبل ...
    سرما که یهویی نیست.

8. این کاربر از آرین 0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان سلام

با توجه به اختلالات شدیدی که در سرویسم داشتم و تماس مکرر با 2020 و 195 یه آقایی که خودش رو امیری از بازرسی مخابرات معرفی کرد تماس گرفتن. فوق العاده بیشعور و بددهن و در نهایت پس از اینکه نتونست حتی یکی از پرسش های من در مورد اختلال پیش اومده رو توضیح بده گفت خط تلفن شما مشکل داره با مخابرات محل تماس بگیرید والا من با توجه به نوع حرف زدنش فکر می کنم توالت شور اون خراب شده بود. خیلی بددهنی کرد و در نهایت هم گفت سرویس های ما خیلی ارزان هستن و اگر کیفیت بهتر می خوای برو نت سر کوچه دکتر ..... بگیر.

اتفاقا به منم گفت که مودمت خرابه و .... و یه مودم از ما تهیه کن ولی من مودمم رو همین 10 یا 15 روز پیش تو مغازه دوستم تست کرده بودیم که کاملا سالم بود.

دوستانی که مشکل در سرویس دارید فعلا بهترین راه تماس با 195 هست چیزی که همیشه اینجا می گم یا برید سایتش شکایت ثبت کنید. بازرسین مخابرات هم خیلی بیشعور هستن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان سلام

با توجه به اختلالات شدیدی که در سرویسم داشتم و تماس مکرر با 2020 و 195 یه آقایی که خودش رو امیری از بازرسی مخابرات معرفی کرد تماس گرفتن. فوق العاده بیشعور و بددهن و در نهایت پس از اینکه نتونست حتی یکی از پرسش های من در مورد اختلال پیش اومده رو توضیح بده گفت خط تلفن شما مشکل داره با مخابرات محل تماس بگیرید والا من با توجه به نوع حرف زدنش فکر می کنم توالت شور اون خراب شده بود. خیلی بددهنی کرد و در نهایت هم گفت سرویس های ما خیلی ارزان هستن و اگر کیفیت بهتر می خوای برو نت سر کوچه دکتر ..... بگیر.

اتفاقا به منم گفت که مودمت خرابه و .... و یه مودم از ما تهیه کن ولی من مودمم رو همین 10 یا 15 روز پیش تو مغازه دوستم تست کرده بودیم که کاملا سالم بود.

دوستانی که مشکل در سرویس دارید فعلا بهترین راه تماس با 195 هست چیزی که همیشه اینجا می گم یا برید سایتش شکایت ثبت کنید. بازرسین مخابرات هم خیلی بیشعور هستن.
    کاشکی مکالماتش رو ظبط میکردین میبردین همون بازرسی مخابرات ! ببنید برخورد میکنن یا نه منم یه همچین اتفاقی برام افتاد تا اسم بازرسی رو آوردم همه چی عوض شد

11. این کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من سه ماهه 300 گیگ بین الملل 16 مگ کمپین ماندگاررو بصورت پیش پرداخت گرفتم
    یعنی الان اگر حجمم تموم بشه قبل سه ماه نمیزاره سرویس عوض کنم و فقط باید حجم اضافی بخرم؟؟
    راستش من کمپین ماندگار نخریدم تا حالا ببینم تغییر سرویسش چه جوری هست؟ مثل عادی هست یا فرق داره... .

ماه قبل من ترافیکم تموم شده بودم روزهام 10 روز باقی مونده بود تغییر سرویس غیرفعال بود و باید ترافیک اضافه می خریدم اما الان تازه شارژ کردم نگاه کردم تغییر سرویس فعاله و میشه تغییر سرویس داد ولی سرویسی که الان خریدم رو نمی شه انتخاب کرد سرویس های دیگه فعاله برای خرید: مثلا الان من 94 گیگ 8 مگ یکماه خریدم الان توی تغییر سرویس این گزینه رو نداره ولی گزینه های دیگه فعاله مثل 175 گیگ 16 مگ یکماه داره. و نکته دیگه هم دقت نکردم ببینم وقتی حجم تموم میشه و روز باقی مونده آیا تغییر سرویس که الان فعال هست غیر فعال میشه یا نه؟
    Last edited by SPIRIT PALST III; 20-01-2020 at 11:48.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

کاشکی مکالماتش رو ظبط میکردین میبردین همون بازرسی مخابرات ! ببنید برخورد میکنن یا نه منم یه همچین اتفاقی برام افتاد تا اسم بازرسی رو آوردم همه چی عوض شد
    سلام دوست عزیزم.

مکالمات از طرف خود مخابرات ضبط می شه. بعد به شماره ADSL زنگ زده بود. یعنی شماره ثابت برای همین دستگاهی برای ضبط صدا نداشتم.

این آقای امیری ظاهرا از گردن کش های مخابرات هست توی فروم پرشین تولز هم دیدم شخصی مشکل پیدا کرده بود همین آقای امیری نامی با بددهنی بهش توهین کرده بود.

در هر صورت برای جهان دهم همین گردن کش ها و بیشعور ها و بد دهن ها باید باشن دیگه وگرنه اینجا می شه نیوریورک و سوییس و ... . این آقای امیری ها رو خدا برای مملکت حفظ کنه خصوصا برای بازرسی مخابرات تهران.

14. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •