تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2286 از 2599 اولاول ... 12861786218622362276228222832284228522862287228822892290229623362386 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,851 به 22,860 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

------ رو من هم برای مخابرات تست کردم و همون ترافیک خارجی رو کسر کرد و بعدش یه مدت 20pay رو تست کردم که اون درست کار میکرد (با توجه به تغییرات لیست سرور های داخلی الان رو نمیدونم )

مشکل اصلی من با مخابرات زمان دانلود با ترافیک اضافی هست که باید ساعت به ساعت تست کنم ببینم کدوم ساعت ها درست کار میکنه ! چون مطمئنم که بین ساعت 10 تا 11 برای سرویس سحر خیز کم میکنه و پشتیبانی هم هیچی نمیفهمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اغا چند روزه اینترنت مخابرات رو جمع آوری میکنن!؟ از دوشنبه هفته پیش تا حالا حضوری درخواست دادم شنبه هم یه بار تماس گرفتم به قول اونها هنوز تو نوبتم! این مخابرات چرا همه چیزش عقب مونده ست
    Last edited by MXRX; 17-06-2019 at 12:01.

3. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

از امروز ظهر هر چی مودم رو خاموش روشن میکنم میره روی سری آی پی ip 188.209 میاد . و با این سری آی پی فقط سایتای داخلی مثل آپارات و اینها باز میشه

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    دوستا تعرفه جدید adsl و vdsl مخابرات رو میخواستم
    کسی خبر نداره طرح تشویقی یا چیزی جدیدا گذاشتن یا نه ؟ مثل طرح غزال و این حرفها
    البته من خودم الان اینترنت adsl مخابرات دارم که ۹ ماه پیش طرح ۹ ماهه خریدم براش و تا الان داشتم و واقعا راضی بودم و سرعتش معرکه بود
    ۱ مگا بایت در ثانیه سرعت دانلودم بود و توی این دو ماهه خداییش هیچ قطی ندیدم . فقط پنل مخابرات یخورده مشکل داشت و به روز نشون نمیداد ولی هیچ سراغش نمیرفتم چون ماهانه ۹۰ گیگ بین الملل و ۳۶۰ گیگ داخلی داشتم . اصلا تموم نمیشد

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها
    اگر از حجم مجاز عبور کنیم ، سرعتم میاد روی 128 یا پول اضافه روی قبض میاد؟ توضیح اونها رو میدونم تو واقیعت میخواستم ببینم چه جور میشه چون تازه به زور حجمی شدم (نامحدود بودم)

د
    وم اینکه چند روزی هست با اینکه کلی دانلود کردم ولی حجمم تو داشبورد و تو ریز مصرف تغییری تکرده برای شما هم اینجوریه ؟
    Last edited by GHAGHALEELEE; 18-06-2019 at 17:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام بچه ها
    اگر از حجم مجاز عبور کنیم ، سرعتم میاد روی 128 یا پول اضافه روی قبض میاد؟ توضیح اونها رو میدونم تو واقیعت میخواستم ببینم چه جور میشه چون تازه به زور حجمی شدم (نامحدود بودم)

د
    وم اینکه چند روزی هست با اینکه کلی دانلود کردم ولی حجمم تو داشبورد و تو ریز مصرف تغییری تکرده برای شما هم اینجوریه ؟
    سلام
    -در صورت عبور از حجم مجاز، ظاهرا که سرعت 128 میشه و پولی اضافه نمیاد
    -ریز مصرف مشکلی نداره. فقط قبل از چک کردن، یکبار مودم رو خاموش روشن کنید
    Last edited by mmanhap; 18-06-2019 at 18:50.

8. این کاربر از mmanhap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوتا سوال:

1- این حجمی که برای سرویس های پیش پرداخت میشه خرید، هر 1 گیگش معدال 1/4 بین الملله؟ یعنی 250 مگابایت ترافیک بین الملل رو میفروشه 500 تومن؟
    2- توی داشبورد سایت، شما ریز مصرف رو میتونین ببینین؟ من فقط از اون گزینه های سمت راست میتونم ریز مصرف رو ببینم که اصلا گویا و بدردخور نیست. بازه زمانی هرچی مثلا تعیین کنم گزارش کلی میده.

ممنونم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دوستا تعرفه جدید adsl و vdsl مخابرات رو میخواستم
    کسی خبر نداره طرح تشویقی یا چیزی جدیدا گذاشتن یا نه ؟ مثل طرح غزال و این حرفها
    البته من خودم الان اینترنت adsl مخابرات دارم که ۹ ماه پیش طرح ۹ ماهه خریدم براش و تا الان داشتم و واقعا راضی بودم و سرعتش معرکه بود
    ۱ مگا بایت در ثانیه سرعت دانلودم بود و توی این دو ماهه خداییش هیچ قطی ندیدم . فقط پنل مخابرات یخورده مشکل داشت و به روز نشون نمیداد ولی هیچ سراغش نمیرفتم چون ماهانه ۹۰ گیگ بین الملل و ۳۶۰ گیگ داخلی داشتم . اصلا تموم نمیشد
    همین طرح رو دارند. یا بعنوان رنگین نت افزایش سرعت بهتون میدن یا جزو طرح های استاندارد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوتا سوال:

1- این حجمی که برای سرویس های پیش پرداخت میشه خرید، هر 1 گیگش معدال 1/4 بین الملله؟ یعنی 250 مگابایت ترافیک بین الملل رو میفروشه 500 تومن؟
    ممنونم.
    دقت کنید در توضیحات چی نوشته شده است. اگر مثلا گفته شده 100 گیگ ترافیک بین الملل خوب که همان 100 گیگ بین الملل است. ولی اگر فقط 100 گیگ ترافیک ثبت شده، می شود 100 گیگ ترافیک داخلی اگر تماما مصرف داخلی داشته باشید یا 25 گیگ ترافیک بین الملل اگر صرفا از ترافیک خارجی استفاده کنید. ترافیک بین الملل 1/4 ترافیک معمولی است.

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    الان تو تصویر زیر زده من 80 گیگ بین الملل مصرف کردم یعنی با ضریب 4 حساب کرده یا بدون ضریب 4 ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •