تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 2600 اولاول ... 343495051525354555657631031535531053 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

منظورم اینه اگه یکی تو خیابون وسیله وای فای داری داشته باشه میتونه از اینترنتت استفاده کنه؟!!!
    بله . میتونه استفاده کنه .
    ولی شما پسورد بذاری دیگه کاری نمیتونه بکنه (مگر هکر باشه )

2. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من رفتم مرکز عاطف گفتم برا سرعت بالای 128 چیا میخواین گفت باید دکتر باشی وزیر باشی اوستا باشی از فضا امده باشه اصلا آدم نباشی و......... که منم بدون اینکه چیزی بگم رفتم
    حالا دوستان چطور با کارت دانشجویی گرفتن؟ من نامه از شرکت هم میتونم ببرم ولی دیگه از فضا نمیتونم امده باشم راهی هست بگیرم 256؟
    Last edited by isbn; 16-08-2011 at 01:37.

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

من رفتم مرکز عاطف گفتم برا سرعت بالای 128 چیا میخواین گفت باید دکتر باشی وزیر باشی اوستا باشی از فضا امده باشه اصلا آدم نباشی و......... که منم بدون اینکه چیزی بگم رفتم
    حالا دوستان چطور با کارت دانشجویی گرفتن؟ من نامه از شرکت هم میتونم ببرم ولی دیگه از فضا نمیتونم امده باشم راهی هست بگیرم 256؟
    من رفیقم همین چند هفته پیش رفت و یه نامه از محل کارش برده بود و تو اون نامه درخواست 256 داده بود .
    و بدون هیچ مشکلی گرفت .
    البته این رو هم بگما .
    هر مرکز مخابراتی برای خودش تز های خاصی داره .

5. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من رفیقم همین چند هفته پیش رفت و یه نامه از محل کارش برده بود و تو اون نامه درخواست 256 داده بود .
    و بدون هیچ مشکلی گرفت .
    البته این رو هم بگما .
    هر مرکز مخابراتی برای خودش تز های خاصی داره .

حالا میرم باز سعی میکنم ببینم توفیقی میشه آخه بدی کار اینه با رئیس مرکز یه رابطه هایی دارم ولی پدرم میگه من برا این جور چیزا رو نمیزنم شانسو ببینا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    این پینگ که میگن کم و زیاد میشه چیه؟
    Last edited by tk.alen; 17-08-2011 at 21:44.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

256 بخوای بگیری باید کارت دانشجویی چیزی داشته باشی. درخواست به نام درخواست کننده

درخواست که اینجا اینجوری بود
    واسه isp خصوصی
    اول رفتم آی اس پی درخواست سرویس adsl دادم، یه فرم رو بهم دادن که ببرم امور مشترکین تلفن ثابت، بعد هم مرکز دیجیتال (اتاق رئیس و mdf) تا امضا و خط رو رانژه کنن، بعد دوباره رفتم آی اس پی هزینه رو پرداخت کردم یوزرنیم و پسورد رو به دادن

واسه مخابرات
    این بار که از مخابرات گرفتم اول رفتم امور مشترکین درخواست دادم، یه شماره حساب بهم دادن و کپی مدرک شناسایی ازم خواستن، فیش و کپی کارت ملی رو تحویل دادم، بعد هم رفتم مرکز دیجیتال، باز اتق رئیس و mdf، بعد مودم رو بردم اتاق adsl تنظیمش کردن
    برای لایزر که تماس گرفته بودم می گفت درخواست و مدارک شناسایی باید بنام صاحب خط باشه .
    حالا اگر یک بنده خدایی کارت دانشجویی نداشته باشه باید بره بمیره ؟
    مودم رو اگر خودم باید بگیرم ، چی بگیرم که مشکلی نداشته باشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام . دوستان منطقه مخابراتی ما مرکز (( امامت)) هست (نیرو هوایی) و تلفن خونه ی ما به اسم بابام هست که چند سال پیش عمرش داد به شما. حالا من چند تا سوال دارم .
    1. آیا با وضعیت من که سند خط تلفن به نام بابام هست (و اونم او دنیا) به من مخابرات یا شرکت های خصوصی ADSL میدن .
    2.پسر دایی من دانشجو هست و مینی سیتی میشینه (شهرک محلاتی) و برای خونه ی خودشون از مخابرات فقط تونسته 128 بگیره حالا من میتونه با کارت اون و به اسم اون توی منطقه ی خودمون بالای 128 بگیرم یا نه ؟ این سوال رو به این خاطر میپرسم چون یه نفر گفته بود توی مرکزهای مخابراتی مختلف شرایط فرق میکنه (یعنی عشقی هست به هر کی حال کنن میدن هر کسی که نه/ نمیدن ). آیا اگه قبلا این پسر دایی من سرویس از مخابرات گرفته یا حتی اگه بعدا بخواد برای یه خونه ی دیگه سرویس از هر جایی بگیره (بیشتر مخابرات) براش مشکلی پیش نمیاد مثلا چون اسمش توی سازمانی چیزی جایی باشه.
    3. با ADSL چه با 128 و چه با 256 چقدر میشه دانلود کرد (بیشتر شب ها) و قیمتشون چقدر هست و شما بین مخابرات و شرکت های خصوصی کدوم رو پیشنهاد میکنید (مثلا پیشگامان چون قیمت هاش خوب بود و کمتر بچه ها بهش فحش و دریوری میگفتن)
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    امروز رفتم مخابرات نرسیده گفتم اینترنت 2 مگ می خوام یا رو شکه شد! خیال کرد خیلی کلفتیم!!! گفت ندارن. دیدم 512 دارن و میدن اما به من نمیدن! میگن باید بری اداره کل مخابرات استان تهران نامه بیاری
    به مدرک نظام پزشکی و کارت دانشجویی و هیچی کاری نداشت یه ضرب گفتن اداره کل!!
    نمی دونم سرکاریه و می خوان از سر خودشون باز کنن یا واقعا بری می دن
    کسی تاحالا پیگیری کرده؟ می ارزه آدم بره یا نه

سلام . دوستان منطقه مخابراتی ما مرکز (( امامت)) هست (نیرو هوایی) و تلفن خونه ی ما به اسم بابام هست که چند سال پیش عمرش داد به شما. حالا من چند تا سوال دارم .
    1. آیا با وضعیت من که سند خط تلفن به نام بابام هست (و اونم او دنیا) به من مخابرات یا شرکت های خصوصی ADSL میدن .
    2.پسر دایی من دانشجو هست و مینی سیتی میشینه (شهرک محلاتی) و برای خونه ی خودشون از مخابرات فقط تونسته 128 بگیره حالا من میتونه با کارت اون و به اسم اون توی منطقه ی خودمون بالای 128 بگیرم یا نه ؟ این سوال رو به این خاطر میپرسم چون یه نفر گفته بود توی مرکزهای مخابراتی مختلف شرایط فرق میکنه (یعنی عشقی هست به هر کی حال کنن میدن هر کسی که نه/ نمیدن ). آیا اگه قبلا این پسر دایی من سرویس از مخابرات گرفته یا حتی اگه بعدا بخواد برای یه خونه ی دیگه سرویس از هر جایی بگیره (بیشتر مخابرات) براش مشکلی پیش نمیاد مثلا چون اسمش توی سازمانی چیزی جایی باشه.
    3. با ADSL چه با 128 و چه با 256 چقدر میشه دانلود کرد (بیشتر شب ها) و قیمتشون چقدر هست و شما بین مخابرات و شرکت های خصوصی کدوم رو پیشنهاد میکنید (مثلا پیشگامان چون قیمت هاش خوب بود و کمتر بچه ها بهش فحش و دریوری میگفتن)
    با تشکر
    مخابرات نامه انحصار وراثت می خواد، شرکتا رو نمی دونم
    128 مشکلی نداره بدون کارت هم میدن.256 یه کارت ببر زیاد گیر نمیدن.اینکه با کارت گرفته ثبت نمیشه و نمیرن چک کنن اما اگه مال پسر-دختر عمویی باشه که فامیلیش با خودت یکی باشه بهتره
    128 حدود 17 18 و 256 حدود 29 30 البته مال مخابرات. شرکتای مختلف فرق می کنه بعضیا به اسم 128 و 256 میدن اما 1 مگه ولی با حجم محدود و دانلود شبانه رایگان. نمی دونم به خودت بستگی داره چی لازم داری.
    Last edited by tk.alen; 16-08-2011 at 10:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    امروز رفتم مخابرات نرسیده گفتم اینترنت 2 مگ می خوام یا رو شکه شد! خیال کرد خیلی کلفتیم!!! گفت ندارن. دیدم 512 دارن و میدن اما به من نمیدن! میگن باید بری اداره کل مخابرات استان تهران نامه بیاری
    به مدرک نظام پزشکی و کارت دانشجویی و هیچی کاری نداشت یه ضرب گفتن اداره کل!!
    نمی دونم سرکاریه و می خوان از سر خودشون باز کنن یا واقعا بری می دن
    کسی تاحالا پیگیری کرده؟ می ارزه آدم بره یا نه
    فک کنم مرکز مخابراتیمون یکی باشه چون دقیقا به منم همین جوابو دادن(البته واسه 256 ناقابل) منم حال ندارم تو این گرما تا مخابرات مرکز برم بعدش اونام بگن نه.اگه کسی موفق شده از اداره کل نامه بگیره بگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabgard1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من امروز رفتم ازشون پرسیدم 256 میدن یا نه کفت باید مدرک دانشگاهیت دکترایی چیزی باشه
    کسی از مخابر ات یزدان پناه سرویس داره؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •