تبلیغات :
فروش آنلاین لباس کودک
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
خرید فالوور کلاب هاوس
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2574 از 2576 اولاول ... 157420742474252425642570257125722573257425752576 آخرآخر
نمايش نتايج 25,731 به 25,740 از 25760

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    خونه خودم :)

پيش فرض

دوباره به صورت سوسماری حجم بسته ها رو کم کردند...
    قبلا بسته ۵۰ گیگ ۴۳ هزار ولی الان شده ۳۵ گیگ ۴۳ هزار
    قبلا ۱۳۰ گیگ ۷۵ هزار الان شده ۱۲۰ گیگ ۷۵ هزار
    و....
    والا کار از سوسمار گذشته دیگه
    به خصوص برای اون هایی که پر مصرف بودن و ماهی 183 گیگ میگرفتن 80 تومن
    الان تنها آپشنی که دارن 120 گیگ هست ماهی 75 تومن
    از اونور 63 گیگ هم بخوان حجم اضافه بگیرن 120 هزار تومن هم پول اونو باید بدن
    که اینجوری حدودا ماهی 190 الی 200 هزار تومن در میاد تا همون حجم اینترنت سابق رو داشته باشیم

2. 2 کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

همه وی پی ان ها قطع شده
    از اون حرفها بود...

هیچ موقع نمیشود در شبکه داخلی یا بین المللی کاملا جلوی تانل زدن را گرفت و نوع رمز گزاری و معمولی هم تفاوتی ندارد

الان هم نسبت به گذشته پروتکلهای متفاوتی برای تانل زدن وجود دارد و در ضمن کلا بر روی 99% پورتها امکان تانل زدن وجود دارد

بحث عبور از فیلترینگ یک مسئله جزئی است و امنیت بالا در سروری که از آن استفاده میکنید و به آن تانل میزنید هم یک مسئله دیگر است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

سلام.. یک ساله جشنواره چیزی داره مخابرات؟ ماهی 60 گیگ کافیه.. پس پرداخت نداره دییگه؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.. یک ساله جشنواره چیزی داره مخابرات؟ ماهی 60 گیگ کافیه.. پس پرداخت نداره دییگه؟
    سلام جشنواره نداره همون استاندارد داره. پس پرداخت هم داره

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

از اون حرفها بود...

هیچ موقع نمیشود در شبکه داخلی یا بین المللی کاملا جلوی تانل زدن را گرفت و نوع رمز گزاری و معمولی هم تفاوتی ندارد

الان هم نسبت به گذشته پروتکلهای متفاوتی برای تانل زدن وجود دارد و در ضمن کلا بر روی 99% پورتها امکان تانل زدن وجود دارد

بحث عبور از فیلترینگ یک مسئله جزئی است و امنیت بالا در سروری که از آن استفاده میکنید و به آن تانل میزنید هم یک مسئله دیگر است
    بله حق با شماست
    منظور من ------ ها و وی پی ان های عموما رایگان بود

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سرورهای عمومی و مخصوصا رایگان کاملا غیر قابل اعتماد هستند ما یکبار روی یک سیستم برای تست متصل شدیم بعد از یک ساعت حدسمان هم زد و طرف سیستم رو هک کرده بود یه اکانت هم واسه خودش روی سیستم ساخته بود حالا ما داشتیم این رو نگاه میکردیم و میگفتیم مردم چطور اعتماد میکنند...

حتی به این فروشنده های vpn هم نباید اعتماد کنید ببینید شما اگر یک صفحه وب هم باز کنید طرف میتونه ببینه و اگر فایلی هم اپلود یا دانلود بشود این برای سمت سرور هم قابل دریافت است مخصوصا فایلهای کوکی وبسایتهایی که عضو هستید و...

سعی کنید اگر چند نفر هستید با دوستان خود یک سرور تهیه کنید و استفاده کنید و حتما ضد ویروس و malware هم نصب کنید

خودم هم اتفاقا تاپیک خرید سرور بصورت اشتراکی در همین انجمن هم زدم ولی فعلا به نتیجه ای نرسیده فکر میکنم کاربرها یه سرویس رایگان رو به هزینه کردن اضافه ترجیه میدن

9. 2 کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

چطور به مخابرات ایمان نمیاورید !؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این مخابرات چقدر عوضیه دو ماه از شکایتم گذشته، چند روز پیش از مخابرات زنگ زدن گفت آپلودت رو از کی مشکل داره بررسی کنیم، گفتم دقیق یادم نیست ولی از اول سال رو ببینید. امروز یه زنه زنگ زده داره خرم میکنه که خطت اپلود 2 مگ نمیکشه و... منم جوابش رو دادم، آخرش دید نمیتونه گولم بزنه گفت از زیرساخت محدودیت گذاشتن! اینو که گفت دیگه قاطی کردم و داد و بیداد کردم و قطع کردم. رفتم 195 رو دیدم 24 خرداد حق رو به من داده (اگه زودتر دیده بودم یجور دیگه جوابش رو میدادم) ولی بیشرفا باز نمیخوان زیر بار برن. منم امروز به بازرسی مخابرات شکایت کردم تا ببینم زورشون بهش میرسه یا نه.

Last edited by Amir1234646; 23-06-2022 at 00:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این مخابرات چقدر عوضیه دو ماه از شکایتم گذشته، چند روز پیش از مخابرات زنگ زدن گفت آپلودت رو از کی مشکل داره بررسی کنیم، گفتم دقیق یادم نیست ولی از اول سال رو ببینید. امروز یه زنه زنگ زده داره خرم میکنه که خطت اپلود 2 مگ نمیکشه و... منم جوابش رو دادم، آخرش دید نمیتونه گولم بزنه گفت از زیرساخت محدودیت گذاشتن! اینو که گفت دیگه قاطی کردم و داد و بیداد کردم و قطع کردم. رفتم 195 رو دیدم 24 خرداد حق رو به من داده (اگه زودتر دیده بودم یجور دیگه جوابش رو میدادم) ولی بیشرفا باز نمیخوان زیر بار برن. منم امروز به بازرسی مخابرات شکایت کردم تا ببینم زورشون بهش میرسه یا نه.

جواب نمیده
    بهتره شماره بخش دیتا یا بخش فنی مخابرات رو پیدا کنی بگی AnnexM غیر فعال شده اپلودم اومده پایین قبلا فعال بود اپلود روی 2مگ بسته شده بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

جواب نمیده
    بهتره شماره بخش دیتا یا بخش فنی مخابرات رو پیدا کنی بگی AnnexM غیر فعال شده اپلودم اومده پایین قبلا فعال بود اپلود روی 2مگ بسته شده بود
    قبل شکایت هنوز Annex M بود ولی 1 مگ شده بود. بعد شکایت A شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •