تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2567 از 2599 اولاول ... 156720672467251725572563256425652566256725682569257025712577 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,661 به 25,670 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

اول من پست دومت رو خوندم جواب دادم این پست رو که بعد خوندم همون خط اولش رو خوندم دیگه بقیش رو نخوندم...

جواب همون خط اولت هم توی جواب پست دومم دادم...اینجا هم میگم...داداش منطق داشته باش توی تاپیک مخابرات در مورد شاتل صحبت نکن...اگه کاربر مخابراتی اینجا بحث کن اگه نیستی اعصاب ما رو خورد نکن من دارم در مورد مخابرات صحبت میکنم بفهم لطفا.... بای ...بدرورد... .
    من خودم از مخابرات اینترنت میگیرم و تو پست اولم گفتم فعلا مخابرات از همه جا بهتره و شکی نیست . پستم رو دقیق بخون . منتها من به طور کلی مقایسه کردم . وگرنه خودمم مخابراتم و راضیم . برا کسی میگم که مثلا مخابرات بهش سرویس نمیده و مجبوره بره از یه شرکت خصوصی اینترنت بخره . مخابرات داره اینترنت با نرخ دولتی به ما میرسونه با حرفت موافقم

2. 2 کاربر از meysam_s2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من خودم از مخابرات اینترنت میگیرم و تو پست اولم گفتم فعلا مخابرات از همه جا بهتره و شکی نیست . پستم رو دقیق بخون . منتها من به طور کلی مقایسه کردم . وگرنه خودمم مخابراتم و راضیم . برا کسی میگم که مثلا مخابرات بهش سرویس نمیده و مجبوره بره از یه شرکت خصوصی اینترنت بخره . مخابرات داره اینترنت با نرخ دولتی به ما میرسونه با حرفت موافقم

آره دیگه میثم جان من از همون اول که پست اون یکی دوستمون رو ریپلی کردم منظورم مشخصا مخابرات بود نه نت ثابت به طور کلی و شاتل و غیره...عصبانیتم هم به این خاطر بود که اون دوستمون و شما توی اولین پستت خطاب به من کلی گفتید و بعد توی دو تا پستت بعد از اون باخره وقتی گفتی مقایسه ات با شاتل هست دیگه همه چیز مشخص شد. معذرت میخوام اگه عصبانی شدم و با لحن عصبی جوابت رو دادم. خوشبختانه در آخر بحث منظور همدیگه رو متوجه شدیم و سوءتفاهم حل شد.

باز هم معذرت...

موفق باشی...

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم در مورد پنل adsl مخابرات...در مورد تغییر سرویس... :

اگه من اول سرویس ماهانه 120 گیگ بگیرم و بعد مثلا 12 روز از 30 روزم مونده باشه ولی ترافیکم تموم بشه میشه از گزینه تغییر سرویس استفاده کنم و سرویسم رو تغییر بدم به ماهانه 50 گیگ یا نه؟ باید حتما روزم به 5 روز برسه تا بتونم از گزینه تغییر سرویس استفاده کنم؟

باتشکر...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم در مورد پنل adsl مخابرات...در مورد تغییر سرویس... :

اگه من اول سرویس ماهانه 120 گیگ بگیرم و بعد مثلا 12 روز از 30 روزم مونده باشه ولی ترافیکم تموم بشه میشه از گزینه تغییر سرویس استفاده کنم و سرویسم رو تغییر بدم به ماهانه 50 گیگ یا نه؟ باید حتما روزم به 5 روز برسه تا بتونم از گزینه تغییر سرویس استفاده کنم؟

باتشکر...
    بله تغییر سرویس هر موقعی قابل انجامه. 5 روز برای تمدید همون بسته هست. البته امیدوارم با این وضعیت تغییرش ندن که مجبور بشیم ترافیک بخریم...

6. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله تغییر سرویس هر موقعی قابل انجامه. 5 روز برای تمدید همون بسته هست. البته امیدوارم با این وضعیت تغییرش ندن که مجبور بشیم ترافیک بخریم...
    فقط بايد حواست باشه حجمت به صفر نرسيده باشه در اين صورت ميتوني تغيير سرويس بدي و مازاد پول هم حساب ميشه . ولي اگر حجم به صفر رسيده باشه فقط مي توني حجم بخري . و بايد اونقدر صبر كني كه زمان باقيمانده سرويس به 5 روز برسه تا بتوني سرويس جديد بگيري
    Last edited by hamidhesari; 14-04-2022 at 08:48.

8. 2 کاربر از hamidhesari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد این ترافیک زمانی های مخابرات داره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد این ترافیک زمانی های مخابرات داره ؟
    سحر خیز 4 تا 12
    شب نشین 2 تا 8
    و بسته ترافیک معمولی

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سحر خیز 4 تا 12
    شب نشین 2 تا 8
    و بسته ترافیک معمولی
    این رویه شب نشینی یا سح خیزی چطوره
    از ترافیک اصلی چطور تفکیک میشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    میشه بفرمایید سرعت آپلود شما عزیزان روی چند بسته شده است؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

این رویه شب نشینی یا سح خیزی چطوره
    از ترافیک اصلی چطور تفکیک میشه ؟
    داخل پنل جدا نشون داده میشه. سر ساعت اعلامی از حجم سحرخیز یا شب نشین کم میشه نه حجم اصلی ماهیانه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •