تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2566 از 2598 اولاول ... 156620662466251625562562256325642565256625672568256925702576 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,651 به 25,660 از 25971

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با این افزایش قیمت های مسخره اینترنت اپراتورهای همراه با سرعت های چند برابری که بصرفه تره !! کشورهای همسایه اینترنت رایگان با سرعت ۱۲۸ میدن اینها همون آب می بندند به قیمت خون باباشون میدن به ملت در این کشور هر چیزی که انحصاری شده به گند کشیده شده از صنعت خودرو سازی بگیر تا همین اینترنت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با این افزایش قیمت های مسخره اینترنت اپراتورهای همراه با سرعت های چند برابری که بصرفه تره !! کشورهای همسایه اینترنت رایگان با سرعت ۱۲۸ میدن اینها همون آب می بندند به قیمت خون باباشون میدن به ملت در این کشور هر چیزی که انحصاری شده به گند کشیده شده از صنعت خودرو سازی بگیر تا همین اینترنت
    نگران نباش اونا هم بزودی گرون میکنن.

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

داداش منظورت رو از به صرفه تر بودن اپراتور همراه اصلا متوجه نمیشم یعنی چه؟؟؟؟ کجاش به صرفه تر هست؟؟؟؟؟؟؟ اپراتورهای همراه اصلا ماهانه بالای 10 گیگ نداره...بر چه اساسی میگی به صرفه تر هست؟؟؟ من ماهیانه 175 گیگ توی خونه مصرف دارم؟ کدوم بسته اینترنت همراه 175 گیگ ماهانه حجم میده؟؟؟؟؟؟؟ بالاترین حجم ماهانه نت همراه 10 گیگ هست... چرا پرت و پلا میگی دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

داداش منظورت رو از به صرفه تر بودن اپراتور همراه اصلا متوجه نمیشم یعنی چه؟؟؟؟ کجاش به صرفه تر هست؟؟؟؟؟؟؟ اپراتورهای همراه اصلا ماهانه بالای 10 گیگ نداره...بر چه اساسی میگی به صرفه تر هست؟؟؟ من ماهیانه 175 گیگ توی خونه مصرف دارم؟ کدوم بسته اینترنت همراه 175 گیگ ماهانه حجم میده؟؟؟؟؟؟؟ بالاترین حجم ماهانه نت همراه 10 گیگ هست... چرا پرت و پلا میگی دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راست میگه . الان اینترنت همراه یه جورایی از اینترنت ثابت بهتر شده. برای دانلود کردن همراه اول بسته مخصوص شبانه داره . ایرانسل هم تو بسته های سی روزه برای دانلود شبانه بسته 30 گیگ 30 روزه از ساعت 2 تا 7 صبح رو گذاشته. در ضمن ایرانسل تو بسته های پیشنهادیش از طریق اپلیکیشن بسته هایی رو به کاربر پیشنهاد میده که نسبت به اینترنت ثابت قیمتش یکسان در میاد . همون مقدار حجمی که از شرکت های ADSL میگیری و پولی که میدی الان میتونی از ایرانسل تو بسته های پیشنهادیش بگیری با سرعت حداقل دو سه برابری .

5. این کاربر از meysam_s2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

راست میگه . الان اینترنت همراه یه جورایی از اینترنت ثابت بهتر شده. برای دانلود کردن همراه اول بسته مخصوص شبانه داره . ایرانسل هم تو بسته های سی روزه برای دانلود شبانه بسته 30 گیگ 30 روزه از ساعت 2 تا 7 صبح رو گذاشته. در ضمن ایرانسل تو بسته های پیشنهادیش از طریق اپلیکیشن بسته هایی رو به کاربر پیشنهاد میده که نسبت به اینترنت ثابت قیمتش یکسان در میاد . همون مقدار حجمی که از شرکت های ADSL میگیری و پولی که میدی الان میتونی از ایرانسل تو بسته های پیشنهادیش بگیری با سرعت حداقل دو سه برابری .
    منهم اپ ایرانسل من رو نصب کردم...این چیزی که میگی برای بسته 10 گیگی صدق میکنه فقط...ولی برای شرایط من که ماهانه 175 گیگ مصرف دارم صدق نمیکنه. چونکه نت همراه ماهانه بالاترین حجمش 10 گیگ هست...من شرایط خودم رو گفتم شرایط دیگران رو نمی دونم... شما الان نت همراه به من نشون بده 120 گیگ 75 هزار تومن؟ نداره دیگه دوست عزیر... . برای بعضی ها بسته به شرایطشون ممکنه به صرفه باشه ولی برای بعضی ها مثل من که حجم بالا برای استفاده در منزل میخوان نت همراه اصلا کارایی نداره چونکه اصلا ماهانه حجم بالا نداره...درسته؟ یا من اشتباه میکنم؟!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

داداش این قسمتی که زرد رنگ کردم: منظورت بسته 10 گیگ هست دیگه درسته؟؟؟ من منظورم حجم بالای 100 گیگ هست که نت همراه نداره درسته؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

داداش این قسمتی که زرد رنگ کردم: منظورت بسته 10 گیگ هست دیگه درسته؟؟؟ من منظورم حجم بالای 100 گیگ هست که نت همراه نداره درسته؟؟؟
    بسته های پیشنهادی برای هرکاربر متفاوته . ببین من با توجه به قیمت الان اپراتورها گفتم اینترنت همراه دیگه فرقی با ثابت نداره . منتها ملاک مقایسه من فعلا شرکت شاتل و آسیاتک با دو شرکت ایرانسل و همراه اول بوده .
    در اینکه شرکت مخابرات نسبت به تمام شرکت های خصوصی ADSL و همراه به صرفه تره هیچ شکی نیست . منم نمیگم از مخابرات انصراف بده برو اینترنت همراه بخر . پیشنهاد من در حال حاضر به کسیه که بین مثلا شاتل و ایرانسل میخواد اینترنت بخره . الان شما برو تعرفه های جدید شاتل و آسیاتک رو ببین . برگات میریزه . خب ترجیح میدی از اینترنت همراه و دانلودهای ساعات خاصشون استفاده کنی که مناسبتر در میاد . ولی خب احتمالش هست که ایرانسل و همراه اول تعرفه هاشونو یه تکونی بدن . در مورد بسته های پیشنهادی ببین الان من پنج گیگ اینترنت رو از ایرانسل میخرم به 9 هزارتومن . تقریبا هر گیگ حدود دو تومن پام میفته . الان شاتل اومده سرعت8 مگابیتش رو با 50 گیگ بین الملل در ماه کرده صد هزارتومن . میشه گیگی بیشتر از دو تومن با مالیات بر ارزش افزوده . تا اینجا درست شد؟ هر گیگ اضافم میگن چهارهزارتومن میفروشه . خب چرا من نرم از ایرانسل و همراه اول اینترنت بخرم برا دانلود کردن هم از بسته های مخصوص شبانشون استفاده نکنم ؟ مساله اینه . وگرنه مخابرات صد در صد در حال حاضر به صرفه ترین شرکته . البته پارس آنلاینم نگاه کردم دمش گرم که تعرفه هاش خیلی خوب مونده و گزینه خوبیه .

9. 2 کاربر از meysam_s2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

داداش این قسمتی که زرد رنگ کردم: منظورت بسته 10 گیگ هست
    دیگه درسته؟؟؟ من منظورم حجم بالای 100 گیگ هست که نت همراه نداره درسته؟؟؟
    اینترنت همراه ایرانسل 100 گیگ رو مستقیم نمیفروشه ولی مثلا تو بسته های پیشنهادی اپ ایرانسل من همونجور که تو پست قبلی خدمتت عرض کردم پنج گیگ رو به من میده 9 هزارتومن که اگه بخوام این بسته رو تو یک ماه ده بار میخرم که هزینش میشه 90 هزارتومن و پنجاه گیگ بین الملل هم دارم . که بازم نسبت به پنجاه گیگ در ماه شاتل مناسبتر در میاد . شاتل پنحاه گیگش صد تومنه ایرانسل میشه ۹۰ تومن با سرعت حداقل سه چهار برابری . تازه بسته ساعات خاص هم که داره . در کل اگه بخوای مصرفتو مدیریت کنی با اینترنت همراهم میتونی در ماه کلی مصرف کنی . فعلا که اینجوریه تا ببینیم بعدا چی میشه
    Last edited by meysam_s2015; 10-04-2022 at 20:10.

11. این کاربر از meysam_s2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اینترنت همراه ایرانسل 100 گیگ رو مستقیم نمیفروشه ولی مثلا تو بسته های پیشنهادی اپ ایرانسل من همونجور که تو پست قبلی خدمتت عرض کردم پنج گیگ رو به من میده 9 هزارتومن که اگه بخوام این بسته رو تو یک ماه ده بار میخرم که هزینش میشه 90 هزارتومن و پنجاه گیگ بین الملل هم دارم . که بازم نسبت به پنجاه گیگ در ماه شاتل مناسبتر در میاد . شاتل پنحاه گیگش صد تومنه ایرانسل میشه ۹۰ تومن با سرعت حداقل سه چهار برابری . تازه بسته ساعات خاص هم که داره . در کل اگه بخوای مصرفتو مدیریت کنی با اینترنت همراهم میتونی در ماه کلی مصرف کنی . فعلا که اینجوریه تا ببینیم بعدا چی میشه
    داداش شما مثل اینکه دوست نداری متوجه حرف من بشی...توی تاپیک مخابرات داری شاتل رو مثال میزنی ...شرمنده ولی منطقت تعطیله اصلا حالیت نیست...من شاتل نمی دونم چند تومنه قبلا مگه بهت نگفتم مخابرات 120 گیگ 75 تومن. با مالیات 82 تومن. یه حساب ساده هم ظاهرا بلد نیستی واقعا آدم عصابش خورد میشه: 90 هزار تومن ایرانسل میشه: 9 هزار تومن*5 گیگ = 45 گیگ ولی من 120 گیگ مخابرات الان که گرون شده 100٪ میخرم 82 هزار تومن. واقعال نمی فهمی تازه تا ماه پیش 175 گیگ میخریدم 87 هزار تومن. 45 گیگ که شمار میخری 120 گیگ یا 175 گیگ هست واقعا مطلب به این سادگی رو نمی فهمی؟ بعد چرت و پرت میگی؟ اگه من اشتباه میکنم خوب شما حساب کن ما ببینیم؟ شاید من جمع و ضرب بلد نیستم اشتباه حساب میکنم. در آخر دوباره بگم شما انقدر شاس میزنی که من دارم تعرفه مخابرات رو میگم شما با شاتل مقایسه میکنی اگه میخوای در مورد شاتل بحث کنی آدم عاقل چرا اومدی توی تاپیک مخابرات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آدم اعصابش خورد میشه یکی مثل شما ساده ترین مسائل منطقی رو هم نمی فهمه ( منظور همون مخابرات رو گرفتن و شاتل رو زدن)

داداش عصبیم کردی دو دو تا چهار تا رو هم اشتباه کردم. 10*5=50 البته اختلافش کمه...ولی گفتم اصلاح کنم... بدرود.... .
    Last edited by SPIRIT PALST III; 10-04-2022 at 21:14.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بسته های پیشنهادی برای هرکاربر متفاوته . ببین من با توجه به قیمت الان اپراتورها گفتم اینترنت همراه دیگه فرقی با ثابت نداره . منتها ملاک مقایسه من فعلا شرکت شاتل و آسیاتک با دو شرکت ایرانسل و همراه اول بوده .
    در اینکه شرکت مخابرات نسبت به تمام شرکت های خصوصی ADSL و همراه به صرفه تره هیچ شکی نیست . منم نمیگم از مخابرات انصراف بده برو اینترنت همراه بخر . پیشنهاد من در حال حاضر به کسیه که بین مثلا شاتل و ایرانسل میخواد اینترنت بخره . الان شما برو تعرفه های جدید شاتل و آسیاتک رو ببین . برگات میریزه . خب ترجیح میدی از اینترنت همراه و دانلودهای ساعات خاصشون استفاده کنی که مناسبتر در میاد . ولی خب احتمالش هست که ایرانسل و همراه اول تعرفه هاشونو یه تکونی بدن . در مورد بسته های پیشنهادی ببین الان من پنج گیگ اینترنت رو از ایرانسل میخرم به 9 هزارتومن . تقریبا هر گیگ حدود دو تومن پام میفته . الان شاتل اومده سرعت8 مگابیتش رو با 50 گیگ بین الملل در ماه کرده صد هزارتومن . میشه گیگی بیشتر از دو تومن با مالیات بر ارزش افزوده . تا اینجا درست شد؟ هر گیگ اضافم میگن چهارهزارتومن میفروشه . خب چرا من نرم از ایرانسل و همراه اول اینترنت بخرم برا دانلود کردن هم از بسته های مخصوص شبانشون استفاده نکنم ؟ مساله اینه . وگرنه مخابرات صد در صد در حال حاضر به صرفه ترین شرکته . البته پارس آنلاینم نگاه کردم دمش گرم که تعرفه هاش خیلی خوب مونده و گزینه خوبیه .
    اول من پست دومت رو خوندم جواب دادم این پست رو که بعد خوندم همون خط اولش رو خوندم دیگه بقیش رو نخوندم...

جواب همون خط اولت هم توی جواب پست دومم دادم...اینجا هم میگم...داداش منطق داشته باش توی تاپیک مخابرات در مورد شاتل صحبت نکن...اگه کاربر مخابراتی اینجا بحث کن اگه نیستی اعصاب ما رو خورد نکن من دارم در مورد مخابرات صحبت میکنم بفهم لطفا.... بای ...بدرورد... .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. qw1212

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •