تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2565 از 2599 اولاول ... 156520652465251525552561256225632564256525662567256825692575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,641 به 25,650 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

منبعش کجاست؟
    من یه چیز دیگه دیدم
    سلام
    یکی از نمایندگی های رسمی فروش اینترنت مخابرات
    قیمت ها با احتساب مالیات هستش
    Last edited by SAeedBaa; 07-04-2022 at 20:34.

2. این کاربر از SAeedBaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

خب به گروه های مقاومت ندن که الان من و شما راحت تو خونه نمی تونستیم بشینیم و چونه اینترنت رو بزنیم، در مرزهای کشورهای مختلف مثل اوکراینی ها آواره بودیم.
    بگذریم بحث من سیاسی نیست و اقتصادی هست.
    فعلا الویت دولت دادن یارانه به شرکت های اینترنتی نیست. از اون واجب تر مثل معیشت مردم و دارو مهمه...

حالا چرا اینقدر قضیه رو بزرگ میکنید؟ یک پیتزا چنده؟ والا من خیلی وقته بیرون پیتزا نخوردم اما فک کنم بین 100 تا 200 هزار تومن باشه.. حالا 100 هزار بیشتر برای یک ماه اینترنت بدیم، زیاده؟؟
    یک تیکه قهوه رو با شیر قاطی میکنن و میفروشن 25 هزار تومن... یک کیلو برنج شده 90 هزار
    حالا مقدار زیادی رو اینترنت نیومده نسبت به سایر هزینه ها...
    اوکراین هم ارباب شما روسیه گند زده بهش. مثل خاورمیانه که همفکران تو به فلاکت کشیدن. شما یکی از سایبری های هستی که با بودجه هزار میلیارد تومانی مشغول ماله کشیدن هستی. به لطف امثال تو، دولت و مجلس انقلابی وضعیت کشور به اینجا رسیده با افتخار میای طرفداری هم میکنی

4. 8 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خب به گروه های مقاومت ندن که الان من و شما راحت تو خونه نمی تونستیم بشینیم و چونه اینترنت رو بزنیم، در مرزهای کشورهای مختلف مثل اوکراینی ها آواره بودیم.
    فعلا الویت دولت دادن یارانه به شرکت های اینترنتی نیست. از اون واجب تر مثل معیشت مردم و دارو مهمه...

حالا چرا اینقدر قضیه رو بزرگ میکنید؟ یک پیتزا چنده؟ والا من خیلی وقته بیرون پیتزا نخوردم اما فک کنم بین 100 تا 200 هزار تومن باشه.. حالا 100 هزار بیشتر برای یک ماه اینترنت بدیم، زیاده؟؟
    یک تیکه قهوه رو با شیر قاطی میکنن و میفروشن 25 هزار تومن... یک کیلو برنج شده 90 هزار
    این درست که امنیت ملی کشور خرج داره اما نباید روی مردم فشار وارد بشه

6. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

مردم اکراین شرف دارند به بزدل بی هویت متجاوز داخلی که برای ما نطق می‌کنه.

مردم ایران هم روزی به این اجماع میرسند که افراد پست و شیطانی را نابود سازند.

8. 7 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

الان مردم از قیمت دبه ماست و پیتزا 200 هزار تومانی که گیر همه هم نمیاد راضی هستند که با اینا مقایسه میشه ؟ ارتش سایبری همه جا حضور دارن. نمیدونم چرا دلشون برای کشوری مثل افغانستان که هم زبون ما هستن نمیسوزه یا برا مسلمانهای چین. لیست سود زیان شرکتهای اینترنی هم دقیق دارن نه که این چیزا خیلی شفاف اعلام میشه.

10. 8 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه naderblue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پینگ من داخل بازی فیفا 22 حدودا 140 بود امروز و بهترین حالت 110 بود الان مثلا بهتر شده کیفیت با گرون کردن اینترنت؟ هفته پیش والا 80 بود پینگم داستان چیه؟

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    یکی از نمایندگی های رسمی فروش اینترنت مخابرات
    قیمت ها با احتساب مالیات هستش
    سلام
    من امروز رفتم مخابرات مرکز عاطف که سرویس تانوما سرعت 16 مگ 12 ماهه 2100 گیگ 9,731,520 ریال ( 7 درصد تخفیف ) رو سفارش بدم ولی لیست قیمت زیر رو بهم دادن و گفتن فقط همینها موجوده
    شما کدوم مرکز یا شهر هستید ؟

13. این کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

سلام
    من امروز رفتم مخابرات مرکز عاطف که سرویس تانوما سرعت 16 مگ 12 ماهه 2100 گیگ 9,731,520 ریال ( 7 درصد تخفیف ) رو سفارش بدم ولی لیست قیمت زیر رو بهم دادن و گفتن فقط همینها موجوده
    شما کدوم مرکز یا شهر هستید ؟
    این با چیزی که من گذاشتم یکی هست، فقط مال من با احتساب مالیات هستش

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

توی خبرها خوندم تعرفه اینترنت ثابت گرون شده...

من قبلا ماهانه سرویس 175 گیگ یک ماهه 16 مگ میگرفتم 87 هزار تومن...

سوال اولم اینه که بالاترین حجم برای سرویس یک ماهه چنده با این تغییرات...من هنوز روزهای مانده ام به 5 روز نرسید گفتم شاید همین سرویسی که الان دارم (175 گیگ) رو نشون نده...توی سایت مخابرات که دیدم ظاهرا بالاترین حجم 120 گیگ یک ماهه 75 تومن هست...آیا سرویس یک ماهه با حجم بالاتر و طبیعتا قمیت بالاتر هست یا نه فقط همین 120 گیگ هست؟

سوال دوم: اگه بالاترین حجم همون 120 گیگ هست آیا راهی به غیر از خرید ترافیک اضافه هست که بشه ماهیانه 175 گیگ خرید؟ (از روش سرویس رزرو که پرسیدم نمیشه) اگه فقط تنها راه خرید ترافیک اضافه باشه. با گرون شدن تعرفه برای 175 گیگ که قبلا 87 هزار تومن هزینه میکردم الان باید 160 هزار هزینه کنم...واقعا راه حلی نیست که حداکثر بشه با 120 هزار تومن 175 گیگ ماهانه داشت؟

باتشکر
    Last edited by SPIRIT PALST III; 09-04-2022 at 21:18.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

توی خبرها خوندم تعرفه اینترنت ثابت گرون شده...

من قبلا ماهانه سرویس 175 گیگ یک ماهه 16 مگ میگرفتم 87 هزار تومن...

سوال اولم اینه که بالاترین حجم برای سرویس یک ماهه چنده با این تغییرات...من هنوز روزهای مانده ام به 5 روز نرسید گفتم شاید همین سرویسی که الان دارم (175 گیگ) رو نشون نده...توی سایت مخابرات که دیدم ظاهرا بالاترین حجم 120 گیگ یک ماهه 75 تومن هست...آیا سرویس یک ماهه با حجم بالاتر و طبیعتا قمیت بالاتر هست یا نه فقط همین 120 گیگ هست؟

سوال دوم: اگه بالاترین حجم همون 120 گیگ هست آیا راهی به غیر از خرید ترافیک اضافه هست که بشه ماهیانه 175 گیگ خرید؟ (از روش سرویس رزرو که پرسیدم نمیشه) اگه فقط تنها راه خرید ترافیک اضافه باشه. با گرون شدن تعرفه برای 175 گیگ که قبلا 87 هزار تومن هزینه میکردم الان باید 160 هزار هزینه کنم...واقعا راه حلی نیست که حداکثر بشه با 120 هزار تومن 175 گیگ ماهانه داشت؟

باتشکر

سلام از پشتیبان مخابرات بپرسید ببینید کمپین نمیذارن. معمولا کمپین رو برای جذب مشتری های جدید میذارن ولی خب مشترکین قدیمی هم میتونن انتخاب کنند و نسبت به استاندارها هم کمی بهترن. چه از نظر قیمت و ترافیک و حتی سرعت

17. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •