تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2513 از 2599 اولاول ... 1513201324132463250325092510251125122513251425152516251725232563 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,121 به 25,130 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان کسی راهی چیزی پیدا نکرده بابت این مشکل که سرعت هی میره رو 8 مگ ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان کسی راهی چیزی پیدا نکرده بابت این مشکل که سرعت هی میره رو 8 مگ ؟
    نه والا :/
    برای من هم هی اینجوری میشه
    من این هفته اینقدر تیکت دادم که خود مخابرات زنگ زد منو ارجاع داد به بخش شبکه
    اونا هم تعجب کردن که چرا هی اینجوری میشه
    بهشون گفتم از زمانی که annexM برای همه خاموش شد داره هی اینجوری میشه و تنظیمات اینترنت هر چند روز ریست میشه روی 8 مگ و خیلیا این مشکل رو دارن و فقط مشکل من نیست
    خلاصه اونجا نوشت و گفت که حتما رسیدگی می کنم چون مشکل سراسری هست و نتیجه اش رو زنگ میزنن و اعلام می کنن

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

منم همین مشکلو دارم خط من کشش ۸ مگ نداره اما هر سرعتی تنظیم میکنن باز برمیگرده روی ۸ مگ یعنی من میگم برام میزارن روی ۴ دوباره فرداش ریست میشه روی ۸ مگ
    برای شما باز خوبه هفتگی ریست میشه برای من هر روز ریست میشه بعضی وقت ها هم روزی چند بار به هرکی هم میگم هیچ فرقی نمیکنه چه پشتیبانی تیکت میزارم چه زنگ میزنم ۲۰۲۰ انگار نه انگار
    برای من هفتگی بود
    جدیدا شده هر روز یکبار که هی ریست میشه رو 8 مگ
    مهم هم نیست چه سرعتی باشی
    4 مگ داشته باشی میشه 8 مگ. 16 مگ هم داشته باشی باز میشه 8 مگ
    از وقتی این annexM رو غیر فعال کردن رو سیستم هاشون اینجوری شده
    (دقیقا از 3 هفته پیش روز شنبه 1399/10/13)
    اگه به پشتیبانی زنگ زدید اینو هم بگید. شاید فهمیدن مشکل از کجاست
    Last edited by djkavehtnt; 25-01-2021 at 13:06.

4. این کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

حله ، مرسی از پیگیریت
    اگه خبر شد بگو ، ممنون

منم اتفاقا تو این هفته یه 6-7 بار گفتم ولی تاریخ دقیقشو یادم نبود که اینجوری شد
    امیدوارم اوکی بشه واس هممون :(
    خستم کرده بخدا

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

حله ، مرسی از پیگیریت
    اگه خبر شد بگو ، ممنون

منم اتفاقا تو این هفته یه 6-7 بار گفتم ولی تاریخ دقیقشو یادم نبود که اینجوری شد
    امیدوارم اوکی بشه واس هممون :(
    خستم کرده بخدا
    کل مشکل annexM هست که باید از سمت مخابرات فعال بشه
    من خودم توی حوزه شبکه کار می کنم و امروز رو داشتم تست می کردم که ببینم چرا اینجوری میشه
    وقتی روی دانلود خط نویز بندازید باعث میشه adsl قطع بشه و وقتی دوباره وصل میشه سرعت عین سابقه بدون تغییر
    ولی وقتی روی آپلود خط نویز بیوفته و قطع بشه بعد از 30 ثانیه که دوباره مودم وصل میشه تنظیمات هم از سمت مخابرات ریست میشه
    مخابرات از تاریخ 1399/10/13 اومد AnnexM رو برای همه غیر فعال کرد و باعث شد فرکانس آپلود از 276 کیلوهرتز بیاد روی 138 کیلوهرتز که خیلی راحت تر هم روش نویز میوفته و کیفیت خط هم تو آپلود کمتر میشه
    از اونجایی که ورداشتن AnnexM رو خاموش کردن با اینکه آپلود من الان روی 1240 بسته شده ولی snr ام روی 5.8 هست و لب مرز قطع شدن
    در صورتی که قبلا که AnnexM فعال بود با اینکه آپلود من روی 2389 بسته شده بود ولی snr روی 6.9 بود و اصلا قطعی نمیداد
    به احتمال زیاد تو کانفیگ اینجوری گذاشتن که اگه روی آپلود snr باعث قطعی شد خط رو ببر روی حالت interleave و سرعت دانلود هم ببند روی 7167 و آپلود هم روی 1022
    چون دقیقا برای همه داره همین اتفاق میوفته
    اگه از افراد تاپیک اینجا کسی آشنایی توی بخش شبکه مخابرات تونست پیدا کنه یه پیام بدید به من که بهش بگم دقیقا چی رو باید تنظیم کنه
    چون پشتیبانی مخابرات کار خاصی نمی تونه بکنه چون دسترسی به تنظیمات پیشرفته نداره
    حالا باید دید این مهندس شبکه ای که منو ارجاع دادن بهش چی کار می کنه
    ولی امیدوارم درست کنه قضیه رو

7. 3 کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

باز هم مشکل همون Annex M هست. که اگه فعال بشه اون بالا برات می نویسه G992.5 + Annex M
    اون موقع آپلودت میشه 2399 ، البته با توجه به خط محشری که داری آپلودت میره روی 2600
    مشکل اصلی اینجاست که تنظیمات Annex دست پشتیبانی نیست
    باید ارجاعت بده بالاتر به بخش تنظیمات شبکه یا واحد فناور
    پشتیبانی فقط می تونی سرعتت رو کم و زیاد کنه و مودت رو fast یا interleave بذاره
    و به خاطر اینکه آپشن Annex M فعال نیست آپلودت بیشتر از 1188 جا نداره که نمیشه لب مرز هم بست
    تنظیم Annex چیزی نیست که روی پروفایل شخصی ات بسته بشه ، تنظیم سیستم اون مخابراته که اگه اون بخش مدیر شبکه اونو درست کنه برای تمام کسانی که توی اون مرکز مخابراتی هستن این آپشن فعال میشه
    به همین علت بگو ارجاعت بدن به بخش تنظیمات شبکه یا واحد فناور که به تنظیم Annex دسترسی داشته باشن
    من پیگیری کردم با بخش فنی هم صحبت کردم آخرش گفت سرعتی که میتونی بگیری همینه که تو مودمت داری میبینی بعد هم همون جریان که گفتم سرعت رو دستی گذاشت روی 2 مگ آپلود ولی این ور از همون یک مگ بیشتر نشد ! که گفت نمیشه ...
    الان میخواستم از 195 شکایت بزنم شاید اونجا نتیجه داد ولی چون سررشته ندارم توی شبکه میخواستم بدونم تغییر annex به تجهیزات سخت افزاری بر میگرده که شرکت سرویس دهنده تو مخابرات منطقه گذاشته یا نه ؟ اگه مربوط به تجهزیات هست که الکی هم شکایت نکنم شاید اون بنده خدا هم راستشو گفته که بیشتر از این نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

معلوم نیس این مخابرات داره چیکار میکنه یه مشت بی سواد گذاشتن پشت سیستم دارن تمام پروفایل ها ازین رو به اون رو میکنن...
    تو صفحه قبل از پینگم با 4.2.2.4 گذاشتم که 123 بود الان چک کردم انقدر پینگ کاهش پیدا کرده که فک کردم پروفایل عوض کردن ولی چک کردم رو interleave بود. حالا به این عکسا دقت کنید ببینید اینا چه بلایی سر خط ها میارن:

تست با 4.2.2.4 که دیروز 123 بود و یه سری از دوستان پینگ 160 تا 180 داشتن...

پینگ داخلی با سایت شاتل

خب تبریک میگم ازین به بعد پروفایل fast با interleave جایگزین شد تو این کشور همچین چیزی ندیده بودم که دیدم

10. 2 کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از کجا بایدبدونم که adslمن fastیا interleaveمنظور اینه که از صفحه تنظیمات مودم قابل دسترسی هست؟
    Last edited by mohammadgh6; 25-01-2021 at 23:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

اتفاقا annex M باعث میشه عرض فرکانسی بیشتری صرف آپلود شه ،
    به همین دلیل در خطوطی که کیفیتش مناسب نیست ( اغلب خط های ایران ) annex A بهترین گزینه س .

سبز های میزان استفاده از عرض باند فرکانسی برای آپلود و قرمز ها دانلود
    اینم بگم ، هرچی فرکانس بالاتر باشه ، در مقابل نویز حساس تر میشه ،
    دلیل اینکه VDSL حتی در فواصل کم نسبت به ADSL خیلی حساس تره هم همین گستره فرکانسی بالاتره.
    البته همه اینا دلیل نمیشه که اینا اتوماتیک خطوط کسایی که annex M رو جواب میده ریست کنن به A .
    و صد البته ADSL حدود 12% overhead داره ، یعنی شما خطت رو 9200 تقریبا باید سینک شه که 8 مگ رو بهت فول بده و ...

13. 5 کاربر از akanet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    سرویس 8 مگابیت کمپین ماندگار خریدم . اما چرا 8 مگابیت به من نمیده؟ این وضعیت snr من :

چرا اینجوریه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •