تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2476 از 2599 اولاول ... 14761976237624262466247224732474247524762477247824792480248625262576 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,751 به 24,760 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان بنده در تهران منطقه فرد اسدی جدیدا ساکن شدم و برای اینترنت adsl اقدام کردم ولی متاسفانه مخابرات میگه بالاتر از ۴ مگ نمیده! با توجه به مصرف بالای پهنای باند و دیتا به خاطر بازی آنلاین و تلوزیون های اینترنتی و دانلود این سرعت و خدمات جدا کمه! به بقیه سرویس دهنده ها هم زنگ زدم از پارس آنلاین و شاتل تا های وب و داتک و امثال اینا یسری میگفتن مخابرات منطقه مشکل داره و نمیشه و یسری هم میگفتن پورت خالی ندارن. مشکلات از اینجا جالب و عجیب میشه که من قبلا از سرویس های tdlte مبین نت استفاده میکردم ولی اینجا به خاطر سیگنال ضعیف رسما اعلام کردن سرویس دهی نمیکنن ایرانسل هم همینطور! تنها راه باقی مونده استفاده از نت موبایله که خب نمیدونم چرا ولی اینجا اینم آنتن نمیده :| نه ایرانسل و نه همراه اول! با این توصیفات شاید فکر کنین وسط بیابونم ولی همه اینا مربوط به تهران اطراف میدون آزادیه!
    من همه جا گشتم و آخر سر به این انجمن رسیدم اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه یا میتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم.
    خیلی عجیبه که میگید نه همراه اول یا ایرانسل وسط تهران آنتن نمیدن! بهرحال اگر این شرایطی که میگید باشه تنها یک انتخاب دیگه میمونه و اون اینترنت وایرلس یا بیسیم هست هزینه اولیه اش یخورده زیاده(دست دومش هم تو دیوار گیر میاد) اما سرعت‌ و کیفیت خوبی داره میتونید از شرکت های ارائه دهنده برآوردی بکنید . البته همون سرعت چهار مگ برای دانلود حجیم شاید ازار دهنده باشه اما برای دیدن تلوزیون اینترنتی و بازی کافی هست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

2. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان بنده در تهران منطقه فرد اسدی جدیدا ساکن شدم و برای اینترنت adsl اقدام کردم ولی متاسفانه مخابرات میگه بالاتر از ۴ مگ نمیده! با توجه به مصرف بالای پهنای باند و دیتا به خاطر بازی آنلاین و تلوزیون های اینترنتی و دانلود این سرعت و خدمات جدا کمه! به بقیه سرویس دهنده ها هم زنگ زدم از پارس آنلاین و شاتل تا های وب و داتک و امثال اینا یسری میگفتن مخابرات منطقه مشکل داره و نمیشه و یسری هم میگفتن پورت خالی ندارن. مشکلات از اینجا جالب و عجیب میشه که من قبلا از سرویس های tdlte مبین نت استفاده میکردم ولی اینجا به خاطر سیگنال ضعیف رسما اعلام کردن سرویس دهی نمیکنن ایرانسل هم همینطور! تنها راه باقی مونده استفاده از نت موبایله که خب نمیدونم چرا ولی اینجا اینم آنتن نمیده :| نه ایرانسل و نه همراه اول! با این توصیفات شاید فکر کنین وسط بیابونم ولی همه اینا مربوط به تهران اطراف میدون آزادیه!
    من همه جا گشتم و آخر سر به این انجمن رسیدم اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه یا میتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم.
    خیلی عجیبه که میگید نه همراه اول یا ایرانسل وسط تهران آنتن نمیدن! بهرحال اگر این شرایطی که میگید باشه تنها یک انتخاب دیگه میمونه و اون اینترنت وایرلس یا بیسیم هست هزینه اولیه اش یخورده زیاده(دست دومش هم تو دیوار گیر میاد) اما سرعت‌ و کیفیت خوبی داره میتونید از شرکت های ارائه دهنده برآوردی بکنید . البته همون سرعت چهار مگ برای دانلود حجیم شاید ازار دهنده باشه اما برای دیدن تلوزیون اینترنتی و بازی کافی هست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

مخابرات شهر ما دارد، اکثرشان اطلاعی ندارند ولی بعضیها در جریانند. بهتر است وقتتان را با پشتیبانی تلف نکنید مستقیما از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت کنید.
    متن شکایت رو میشه راهنمایی کنید که چی بنویسم که اثر داشته باشه و کار رو انجام بدن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

دوست عزیز ممنون بابت راهنماییتون
    به جز یکی دوتا اونایی که تو سایت زده بود رو قبلا زنگ زده بودم. متاسفانه اونا هم مطابق پیشبینی گفتن نمیتونن خدمات بدن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

بابت پاسخگویی متشکرم.
    آره این آنتن دهیه یه مقداری عجبیه و از شانس من کل منطقه فقط یه خیابون و چندتا کوچه اطرافش اینطوریه
    اینترنت وایرلس هم تماس گرفتم از 2 تا 6 تومن برآورد تقریبی کردن. با این شرایط تنها راهش فکر کنم همون باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

تو پنل که چیزی در این رابطه نیست. از امشب بود دیگه؟ فعلا که از حجم کم میشه.
    بعد از 12 شب جمعه، در واقع از ساعت 00:00 شنبه

8. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

تو پنل که چیزی در این رابطه نیست. از امشب بود دیگه؟ فعلا که از حجم کم میشه.
    من پست این دوست بالایی رو ندیدم//////درست میگن

10. این کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

حذف شه ممنون
    Last edited by navidrezazadeh; 07-08-2020 at 23:19.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

اقا حجم رایگان ندادن .جوک بود

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اقا حجم رایگان ندادن .جوک بود
    دادن که

14. این کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •