تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2471 از 2599 اولاول ... 14711971237124212461246724682469247024712472247324742475248125212571 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,701 به 24,710 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

درود هر سرویس بخری با اینکه چه سرویسی میتونن یا بخوان بدن خیلی فرق داره حالا یا مشکل از خطته یا از مخابرات منطقه یا تجهیزات خودشون
    اگه از سر خط هم امتحان کردی همینجور بود فقط میتونی پایینتر از اون سرویس بخری یا بخاطر حجمش بلاتر بخری ولی نهایت همون کشش خط مهمه
    در مورد آپلود بگو بذارن رو annex m تا 2 مگ بشه ولی دانلودت میاد پایین در annex a نهایت همون یه مگه _ البته اگه همکاری کنن که متاسفانه دلبخواهی هستش
    حالا یا بقول شما سوادش کمه یا توجیه نیس یا بخاطر ناراضی بودن از کارش لج و عقده اش رو یه جا دیگه خالی میکنه که متاسفانه تو سرویس دهنده های دیگه و سطح جامعه و بلا نسبت دوستان عزیز همین انجمن ها هم به وفور دیده میشه
    درود

والا کمپین ماندگار سرویس حرفه ای 1 مگ خریدم. از نظر کیفیت خط مشکلی نداره max rate دانلود روی 25550 هست تقریبا و آپلود هم 2500 به بالا بخاطر همین گفتم اگه انجام بدن رو 2 مگ ببندن آپلود رو ...

الانم تماس گرفتم باز گفت همکارم باهاتون تماس میگیره :/

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود

والا کمپین ماندگار سرویس حرفه ای 1 مگ خریدم. از نظر کیفیت خط مشکلی نداره max rate دانلود روی 25550 هست تقریبا و آپلود هم 2500 به بالا بخاطر همین گفتم اگه انجام بدن رو 2 مگ ببندن آپلود رو ...

الانم تماس گرفتم باز گفت همکارم باهاتون تماس میگیره :/
    شما بالاخره سرویس یک مگ خریدید یا 16 مگ! اگر 16 خریدید و خطتون هم کشش داره که موظفند همون 16 ببندند و معمولا هم این کارو میکنند مگه خط مشکل داشته باشه . اما اگر یک مگ خریدید ممکنه یه مقدار بالاتر بهتون بدن اما موظف نیستند که حداکثر کشش خط رو بشما بدن. در مورد آپلود adsl شرکت‌ها معمولا سرویس های تا هشت مگ رو روی 500 کیلوبایت میبندند و برای 16 روی یک یا یکونیم آپلود رو میبندند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

شما بالاخره سرویس یک مگ خریدید یا 16 مگ! اگر 16 خریدید و خطتون هم کشش داره که موظفند همون 16 ببندند و معمولا هم این کارو میکنند مگه خط مشکل داشته باشه . اما اگر یک مگ خریدید ممکنه یه مقدار بالاتر بهتون بدن اما موظف نیستند که حداکثر کشش خط رو بشما بدن. در مورد آپلود adsl شرکت‌ها معمولا سرویس های تا هشت مگ رو روی 500 کیلوبایت میبندند و برای 16 روی یک یا یکونیم آپلود رو میبندند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    درود

16 هست اشتباهی فقط 1 تایپ شده.

قبلا شاتل و پیشگامان داشتم که سرویس 8 مگ آپلود روی 1 مگ میبستن.

4. این کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    یوتیوب بدون هیلتر شکن بازه همین الان
    ولی در کل متاسفانه چند روزه قطعی زیاد شده

داره خودمونی میشه mahsmahs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    بالاترین حجم مخابرات (پس پرداخت) 175 گیگه؟

7. این کاربر از mahsmahs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahsmahs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

الان سرویسم اینه ولی 4 روز دیگه تموم میشه زنگ زدن گفتن دیگه این سرویس رو نداریم
    نزدیک ترین سرویس بهش چیه؟

9. این کاربر از mahsmahs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

الان سرویسم اینه ولی 4 روز دیگه تموم میشه زنگ زدن گفتن دیگه این سرویس رو نداریم
    نزدیک ترین سرویس بهش چیه؟

دقیقا من هم الان توی همین وضعیتم و 3 روز از رنگین نت ام مونده :(
    متاسفانه هیچ سرویس جایگزینی حتی به این نزدیک هم نیست که 200 گیگ روزانه و 400 گیگ شبانه بین الملل بده
    بالاترین سرویسی که مخابرات داره سرویس استاندارد 16 مگ هست با 183 گیگ ترافیک بین الملل روزانه
    شبانه هم که هیچی :((

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ظاهرا لیست سایت های نیم بها مخابرات خیلی تو دیواره -_____-

آپلود سنتری هست که نیم بها حساب بشه ترافیکش برای مخابرات؟؟

کلا اگه راهی بلدید بگید استفاده کنیم

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی سایتها از جمله دانلودها باید داخلی محاسبه بشن ولی خود مخابرات این سایتا رو داخلی حساب نمیکنه

داره خودمونی میشه babriman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی سایتها از جمله دانلودها باید داخلی محاسبه بشن ولی خود مخابرات این سایتا رو داخلی حساب نمیکنه
    مخابرات مثل اینکه گردنش خیلی کلفته و هر کار بخواد میکنه. من حتی شده با لینک ایرانی چک کردم و بای لیست تعرفه ترجیحی هم چک کردم ولی مخابرات داخلی حساب نمیکنه. شکایت هم کردم به جایی نرسید. البته دانلودها رو قبلا چک کردم داخلی بود.
    بهترین راه اینه که همه شکایت کنن بلکه شیوه رو تغییر بدن.
    حدود 6 ماهی میشه که دنبال یه سرویسی هستم که ترافیک خارجی رو به داخلی تبدیل کنه (مثل بیتسفا) ولی ظاهراً همچین سرویسی برای مخابرات به تاریخ پیوسته و دیگه نیست

14. این کاربر از babriman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •