تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2453 از 2599 اولاول ... 14531953235324032443244924502451245224532454245524562457246325032553 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,521 به 24,530 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    وقت به خیر
    من دو تا خط تلفن دارم یکیش ای دی اس ال داتک
    قبلا روی خط دیگر مخابرات داشتم. بعد سال ها چک کردم دیدم خطم هم چنان رانژه و آماده شارژ برای استفاده است!
    سوالی که دارم من اگر مخابرات پیش پرداخت ۶ ماهه بگیرم ظاهرا مانده حجم به ماه بعد منتقل نمیشود درسته؟ و اگر حجم اون ماه زودتر استفاده شود باید تا پایان اون ماه صبر کنم یا حجم اضافه بخرم؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    اگه ترافیک تون زودتر تمام شد میتونید ترافیک خریداری کنید و نیازی نیست تا ماه تکمیل شود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    وقت به خیر
    من دو تا خط تلفن دارم یکیش ای دی اس ال داتک
    قبلا روی خط دیگر مخابرات داشتم. بعد سال ها چک کردم دیدم خطم هم چنان رانژه و آماده شارژ برای استفاده است!
    سوالی که دارم من اگر مخابرات پیش پرداخت ۶ ماهه بگیرم ظاهرا مانده حجم به ماه بعد منتقل نمیشود درسته؟ و اگر حجم اون ماه زودتر استفاده شود باید تا پایان اون ماه صبر کنم یا حجم اضافه بخرم؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    درود. نوشتید "پیش پرداخت" اگر پیش پرداخت بگیرید کلیه ترافیک دوره در ابتدا در اختیارتون قرار میگیره بنابراین مسیله انتقال به ماه بعد و این چیزها رو نداريد مگر آنکه منظورتون پس پرداخت باشه که در اون صورت بله اضاف بیاد به ماه بعد منتقل نمیشه و کم بیاد مجبورید ترافیک اضافه بخرید که البته اون ترافیک اضافه اگه زیاد بیاد به ماه بعدی منتقل میشه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

3. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

درود. نوشتید "پیش پرداخت" اگر پیش پرداخت بگیرید کلیه ترافیک دوره در ابتدا در اختیارتون قرار میگیره بنابراین مسیله انتقال به ماه بعد و این چیزها رو نداريد مگر آنکه منظورتون پس پرداخت باشه که در اون صورت بله اضاف بیاد به ماه بعد منتقل نمیشه و کم بیاد مجبورید ترافیک اضافه بخرید که البته اون ترافیک اضافه اگه زیاد بیاد به ماه بعدی منتقل میشه

پیش پرداخت کلیه ترافیک ابتدای دوره قرار می گیره؟ فکر نکنم. من خودم پیش پرداخت دارم و فقط همون ترافیک ماهیانه قرار میگیره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پیش پرداخت کلیه ترافیک ابتدای دوره قرار می گیره؟ فکر نکنم. من خودم پیش پرداخت دارم و فقط همون ترافیک ماهیانه قرار میگیره.
    در کمپین ماندگار که من میخواستم بگیرم و شرایطش رو خوندم اینجوری بود که گفتم. یعنی پول رو جلو بدی همه ترافیک رو در ابتدا بهت میدن خودم یکساله گرفتم و کل 960 گیگ رو از ابتدا بهم دادن اما برای خواهر زادم که همین طرح رو پس پرداخت گرفتم ماهانه بهش ترافیک رو میدن. حالا شاید در طرح های دیگه که شما گرفتی شرایطشون فرق داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوالی داشتم، چه سایت های دانلودی رو مخابرات داخلی حساب میکنه ؟! لطفا اگر 100 درصد مطمئنید بگید چون توی لیست خود مخابرات که هیچ سایت دانلودی جز شاتل لند نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما تو لیست فناوری اطلاعات خیلی سایتا هستن

لطفا کمک کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوالی داشتم، چه سایت های دانلودی رو مخابرات داخلی حساب میکنه ؟! لطفا اگر 100 درصد مطمئنید بگید چون توی لیست خود مخابرات که هیچ سایت دانلودی جز شاتل لند نیست

اما تو لیست فناوری اطلاعات خیلی سایتا هستن

لطفا کمک کنید ممنون
    اون pdf قدیمیه و الان مخابرات با لیست فناوری اطلاعات داخلی حساب میکنه. اینم بگم که آخرین آپدیت لیست مخابرات حدود 7 8 ماه پیش بوده !

شما میخواید دانلودی کنید اول بذارین مقداری دانلود شه بعد مودم خاموش روشن کنید تو قسمت زیرمصرف پنل چک کنید که داخلی حساب میکنه یا نه

اگه سایتی داخلی حساب نمیکنه به پشتیبانی بگید وقتی شکایتا زیاد شه شاید رسیدگی کنن...!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اون pdf قدیمیه و الان مخابرات با لیست فناوری اطلاعات داخلی حساب میکنه. اینم بگم که آخرین آپدیت لیست مخابرات حدود 7 8 ماه پیش بوده !

شما میخواید دانلودی کنید اول بذارین مقداری دانلود شه بعد مودم خاموش روشن کنید تو قسمت زیرمصرف پنل چک کنید که داخلی حساب میکنه یا نه

اگه سایتی داخلی حساب نمیکنه به پشتیبانی بگید وقتی شکایتا زیاد شه شاید رسیدگی کنن...!!
    خیلی ممنون، شما چند تاشو میشناسید که میدونید داخلیه ؟ چون من که هر چی امتحان میکنم بین الملل حساب میکنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خیالتون راحت کنم حتی اونهایی که نامشون در لیست خود مخابرات هست مثلا سایت دوستی‌ها یا آپ تی‌وی رو هم بین الملل حساب میکنند و اصلا هم پاسخگو نیستند من 17 فروردین در این مورد شکایتی کردم هرچه پیگیری میکنم میگن دادیم مرکزتون درحال برررسی هست! پشتیبانی برخوردشون هم جالبه میگم خانم شما اسم چند سایت که قبول دارید داخلی هست رو بدید تا من از اونها دانلود کنم میگه لیستشون تو سایت مخابرات فلان قسمت هست میگم خوب مطابق همون لیست دانلود می‌کنم بازهم تمام بها باهام حساب میشه میگه خوب شکایت ثبت کن میگم بیش از دوماهه شکایت کردم و پاسخی نگرفتم میگه اونش دیگه بما مربوط نیست و گوشی رو قطع میکنه !!! من که خیلی سایتهای فیلم که داخلی ثبت شده بودند رو امتحان کردم همه رو بین الملل حساب کرد. شما اگر چیزی پیدا کردید بما هم خبر بدید

10. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

پیشنهاد می کنم بحث ترافیک داخلی را کلا بذارید کنار. ملاک استفاده شما از اینترنت همان اینترنت (بین المللی) باشد و پیگیر ترافیک داخلی نباشید.

12. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شما فیلم دوست داری یک اشنراک فیلیمو بگیر تا برات داخلی حساب بکنه.
    آپارات هم داخلی حساب میکنه. بگردی توش سریال و فیلم بچه ها آپلود کردن.
    دنبال لیست گشتن سخته اینا تقریبا همه چیز رو بین الملل حساب میکنن.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

14. 2 کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. alpha007

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •