تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور اینستاگرام
خرید باطری اصلی ایفون سامسونگ هواوی شیائومی
خرید فالوور ایرانی
Buy Website Traffic
Buy Organic Website Traffic
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2453 از 2453 اولاول ... 1453195323532403244324492450245124522453
نمايش نتايج 24,521 به 24,524 از 24524

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    وقت به خیر
    من دو تا خط تلفن دارم یکیش ای دی اس ال داتک
    قبلا روی خط دیگر مخابرات داشتم. بعد سال ها چک کردم دیدم خطم هم چنان رانژه و آماده شارژ برای استفاده است!
    سوالی که دارم من اگر مخابرات پیش پرداخت ۶ ماهه بگیرم ظاهرا مانده حجم به ماه بعد منتقل نمیشود درسته؟ و اگر حجم اون ماه زودتر استفاده شود باید تا پایان اون ماه صبر کنم یا حجم اضافه بخرم؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    اگه ترافیک تون زودتر تمام شد میتونید ترافیک خریداری کنید و نیازی نیست تا ماه تکمیل شود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    وقت به خیر
    من دو تا خط تلفن دارم یکیش ای دی اس ال داتک
    قبلا روی خط دیگر مخابرات داشتم. بعد سال ها چک کردم دیدم خطم هم چنان رانژه و آماده شارژ برای استفاده است!
    سوالی که دارم من اگر مخابرات پیش پرداخت ۶ ماهه بگیرم ظاهرا مانده حجم به ماه بعد منتقل نمیشود درسته؟ و اگر حجم اون ماه زودتر استفاده شود باید تا پایان اون ماه صبر کنم یا حجم اضافه بخرم؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    درود. نوشتید "پیش پرداخت" اگر پیش پرداخت بگیرید کلیه ترافیک دوره در ابتدا در اختیارتون قرار میگیره بنابراین مسیله انتقال به ماه بعد و این چیزها رو نداريد مگر آنکه منظورتون پس پرداخت باشه که در اون صورت بله اضاف بیاد به ماه بعد منتقل نمیشه و کم بیاد مجبورید ترافیک اضافه بخرید که البته اون ترافیک اضافه اگه زیاد بیاد به ماه بعدی منتقل میشه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

درود. نوشتید "پیش پرداخت" اگر پیش پرداخت بگیرید کلیه ترافیک دوره در ابتدا در اختیارتون قرار میگیره بنابراین مسیله انتقال به ماه بعد و این چیزها رو نداريد مگر آنکه منظورتون پس پرداخت باشه که در اون صورت بله اضاف بیاد به ماه بعد منتقل نمیشه و کم بیاد مجبورید ترافیک اضافه بخرید که البته اون ترافیک اضافه اگه زیاد بیاد به ماه بعدی منتقل میشه

پیش پرداخت کلیه ترافیک ابتدای دوره قرار می گیره؟ فکر نکنم. من خودم پیش پرداخت دارم و فقط همون ترافیک ماهیانه قرار میگیره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پیش پرداخت کلیه ترافیک ابتدای دوره قرار می گیره؟ فکر نکنم. من خودم پیش پرداخت دارم و فقط همون ترافیک ماهیانه قرار میگیره.
    در کمپین ماندگار که من میخواستم بگیرم و شرایطش رو خوندم اینجوری بود که گفتم. یعنی پول رو جلو بدی همه ترافیک رو در ابتدا بهت میدن خودم یکساله گرفتم و کل 960 گیگ رو از ابتدا بهم دادن اما برای خواهر زادم که همین طرح رو پس پرداخت گرفتم ماهانه بهش ترافیک رو میدن. حالا شاید در طرح های دیگه که شما گرفتی شرایطشون فرق داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. Dark_hesam

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •