تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2426 از 2599 اولاول ... 14261926232623762416242224232424242524262427242824292430243624762526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,251 به 24,260 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اگه کسی که نزدیک هست رو سیم کشی تا کابینت رو با مسی بدن سرعتی که می تونن بدن چقدر هست؟
    ۱۰۰ مگابیت هم میتونن بدن به شرط سلامت سیم کشی و نزدیکی به کافوی نوری.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

2. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اگه کسی که نزدیک هست رو سیم کشی تا کابینت رو با مسی بدن سرعتی که می تونن بدن چقدر هست؟
    شما خودت رو نگران نکن یکی از دوستان جدول سرعتش رو گذاشته بود که چقدر تحت تاثیر قرار میده .این احتمالا برای الان هست که بخوان سریع کار انجام بدن وگرنه احتمالا به مرور همه رو فیبر کنن هم کار ایجاد می کنه و هم ضروی هست.تا 300 متر افتی نداره بعدش شروع میشه به پایین اومدن.حالا تاثیر پینگ و کیفیت کانکشن رو هم نمی دونم چقدر تفاوت داره با زمانی که فیبر باشه.البته اگه منظور شما این هست که تا کابینت فاصله تون کمه و فیبر هم تا کابینت اومده که اکثرا هم به کابینت ها نزدیک هستن انوخت سرعت شما نزدیک همون صددرصد میشه مخابرات میگه 100 مگ حالا استاندارها vdsl2 که احتمالا اینا منظورشون هست 200 مگ دان 100 اپ اگه پلاس هم برن میشه 300 دان 100 اپ.
    Last edited by mohandes23; 10-04-2020 at 17:00.

4. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

متاسفانه مخابرات توضیح درست حسابی راجع به این اینترنت بر بستر فیبر که اسمش رو " تانوما" گذاشته نمیده حتی اپراتورهای 2020 درست توجیه نشدن و آگاهی ندارن. بطور خلاصه توضیحی بدم (شرایط و قیمت این چیزها رو تو کامنتهای قبلی گفتم) الان دو نوع سرویس پرسرعت ارائه میشه اول vdsl این سرویس نیازی به سیم کشی نداره و مثل adsl روی همون سیم تلفن ارائه میشه و بخشی از ظرفیت سیم رو استفاده میکنه بهمین علت هم کیفیت خط و فاصله از مرکز مخابراتی مهم است. فرقی هم نداره خط شما مسی یا فیبر باشه. تنها یک مودم نیاز دارید و مخابرات در صورت داشتن امکانات خیلی سریع به پورت vdsl براتون رانژه میکنه. این سرویس در حال حاضر با سرعت تا چهل مگ ارائه میشه. دومین نوع سرویس ftth هست این سرویس از کابل اختصاصی برای اینترنت استفاده میکنه و نیاز به کابل کشی فیبر تا خود مودم داره. بر همین اساس هم فاصله تا مرکز زیاد براش مهم نیست مثلا مرکز بزرگی باشی مجتمع تجاری یا آپارتمانی برات کابل کشی میکنند ولی برای تک استفاده شخصی یا باید به یکی از این مجتمع ها نزدیک باشی یا خود مخابرات (بهرحال برای یک نفر کابل کشی طولانی نمیکنند) این سرویس هم قیمت و طرح هاش همون طرح های adsl هستند مودم مخصوص داره و سرعتی که ارائه میدن تا 200 مگ هست.

6. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

متاسفانه مخابرات توضیح درست حسابی راجع به این اینترنت بر بستر فیبر که اسمش رو " تانوما" گذاشته نمیده حتی اپراتورهای 2020 درست توجیه نشدن و آگاهی ندارن. بطور خلاصه توضیحی بدم (شرایط و قیمت این چیزها رو تو کامنتهای قبلی گفتم) الان دو نوع سرویس پرسرعت ارائه میشه اول vdsl این سرویس نیازی به سیم کشی نداره و مثل adsl روی همون سیم تلفن ارائه میشه و بخشی از ظرفیت سیم رو استفاده میکنه بهمین علت هم کیفیت خط و فاصله از مرکز مخابراتی مهم است. فرقی هم نداره خط شما مسی یا فیبر باشه. تنها یک مودم نیاز دارید و مخابرات در صورت داشتن امکانات خیلی سریع به پورت vdsl براتون رانژه میکنه. این سرویس در حال حاضر با سرعت تا چهل مگ ارائه میشه. دومین نوع سرویس ftth هست این سرویس از کابل اختصاصی برای اینترنت استفاده میکنه و نیاز به کابل کشی فیبر تا خود مودم داره. بر همین اساس هم فاصله تا مرکز زیاد براش مهم نیست مثلا مرکز بزرگی باشی مجتمع تجاری یا آپارتمانی برات کابل کشی میکنند ولی برای تک استفاده شخصی یا باید به یکی از این مجتمع ها نزدیک باشی یا خود مخابرات (بهرحال برای یک نفر کابل کشی طولانی نمیکنند) این سرویس هم قیمت و طرح هاش همون طرح های adsl هستند مودم مخصوص داره و سرعتی که ارائه میدن تا 200 مگ هست.

8. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ارسال تکراری
    Last edited by arsinn; 10-04-2020 at 19:37.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

1- حرف هات درسته ولی باز عدم شفاف سازی مخابرات در پنل و وزارت ارتباطات در اخبار رو توجیه نمیکنه بهترش این بوده که کلی گویی نمی کردند و دقیق این قضیه رو آنالیز می کردن تا برای مخاطب کامل شفاف باشه. من اخبار سایت زومیت رو در این مورد و پنلم رو بررسی کردم ولی قضیه برام شفاف نبود تا اینکه توی فروم با توضیحات دیگران قضیه برام شفاف شد. نتیجه اینکه همچنان معتقدم عدم شفاف سازی از سوی مخابرات و وزارت ارتباطات قابل نقد هست. کلا فرهنگ پرزنتیشن در ایران قابل قیاس با کشورهای پیشرفته نیست. به عنوان مثل مخابرات توی پنل اول بسم الله پیام میده میپرسه vdsl می خوای یا نه در صورتی که اگه شعور پرزنتیشن داشت اول مثل آدم توضیح کامل در مورد کلیات و جزئیات طرح می داد نه از تعرفه چیزی گفت نه از اینکه سرعت برای همه 50 مگ هست یا نه و حتی اول نگفت که قیمت مودم چنده بعد از اینکه پرسید vdsl میخوای یا نه چند روز بعدش توی پنل قیمت مودم رو گفت در صورتی که باید این اطلاعات رو بده و طرف کامل شیر فهم بشه بعد کاربر انتخاب کنه که می خواد یا نه و تصمیم بگیره. خودت قضاوت کن آیا این شیوه درست پرزنتیشن هست؟؟؟

2- بله من هم این نکته رو قبول دارم حرفت درسته برای کسایی که خطشون کشش 16 مگ نداره برای اونها 4 برابر میشه و اینکه باز هم درسته که این چهار برابری به طور میانگین هست من هم منظورم این بود که این چهار برابری به طور مطلق نیست. یعنی بعضی ها هم هستند مثل من که 16 مگ می گیرن و این طرح براشون تاثیری نداره. ولی در کل بخاطر اونهایی خطشون کشش نداره این طرح خوب هست. ولی خوب من جای اونها نیستم و با توجه به شرایط خودم به این قضیه واکنش نشون دادم ولی بله من هم قبول دارم به طور میانگین این قضیه چهار برابر شدن درست هست نه به طور مطلق.

3- این مورد هم بله اگه همه کسایی که vdsl می گیرن سرعت براشون باز باشه و به همه 50 مگ بدن میشه گفت برای افرادی مثل من هم باز یه درجه وضع بهتر میشه. ولی خوب این رو من الان دارم از شما می شنوم در صورتی که توقع داره آدم مخابرات و وزارت ارتباطات اینها رو شفاف توضیح بده.

4- vdsl برای شما و کسی که بتونه سه برابر هزینه کنه ماهیانه و 500 گیگ بگیره می تونه چیز خیلی خوبی باشه ولی برای خیلی ها مثل من که نمی تونن ماهی بیشتر از 54 هزار تومن بدن کاچی بعض هیچی هست.
    ببین در مورد شفاف سازی به یه چیز دقت نمیکنی خودت که با این چیزها آشنایی رو نبین اکثریت افراد جامعه فقط می فهمن اینترنت یعنی چی! که برن تلگرام یا واتز اپ یا اینستا
    پس توقع نداشته باش تو شعار های این کار بیان توضیح بدن! واسه همین میان میگن ۴ برابر که یه چیزی بگن همه بقهمن به صورت کلی اینترنت بهتری میتونن بگیرند!
    ولی اون قسمتی که گفتی تو پنل میتونه توضیح بده درسته باید اونجا قشنگ تعرفه قیمت مودم و چیزهای دیگه باشه!
    البته اون قسمتی هم که میپرسه میخوای یا نه اون فقط نظر سنجی هست! یعنی فقط واسه اینکه بدونن اصلا چند نفر تو یه محل پتانسیل رو دارند و این نیست که الان حتما باید بخواید سرویس رو! ولی میتونه به قول شما اولش یه توضیح به زبان ساده بده مه ملت بفهمن چی هست.

خلاصش اینکه اگر اجرایی بشه یه آپریدی براس اینترنت ثابت حساب میشه بعد از مدتها.

برای شما پینگ و کیفیت مخابرات بهتر بود یا این شرکته؟
    پینگ مخابرات بهتر هست و استیبل تر هست
    این سرویس زیتل برای دانلود بهتر هست تا کارای دیگه

در ضمن یه چیز جالب اینکه تا دم خونه ما فیبر کشیدن من حتی از پایین تا دم واحد هم خودم فیبر کشیدم تا خونه
    اما بازم رفتم که ftth بگیرم میگن ۱۰ نفر باید تو مجتمع شما درخواست برن که فعال بشه!
    میگم شما تا دمه خونه کشیدین منم خودم تا دم واحد کشیدم خوب اینو فعال کنید من بگیرم میگن نه!
    کلا سیستم عجیبی داره
    هر مرکز رییسش اگه آدم درستی باشه خوبه اگر نباشه از این مشکلات هم دارید.
    Last edited by m_amin; 10-04-2020 at 19:50.

11. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اگر این سرویس زیتل کل کشور پوشش بده عالیه

13. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

سلام..
    آقا مودم vdsl چی بگیریم؟
    یه چی باشه از سرویس ftth هم پشتیبانی کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام..
    آقا مودم vdsl چی بگیریم؟
    نمیشه ftth فیبر نوریه درحالی که vdsl روی کابل مسی

خیلی خیلی با هم تفاوت دارن

16. این کاربر از mrgspeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام..
    آقا مودم vdsl چی بگیریم؟
    برادر فیبر نوری در واقعه نور هست که داده رو انتقال می ده سیم مسی امواج الکترومغناطیس.کلا سیستم ها متفاوته و نمیشه .باید دوبار پول بدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •