تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2385 از 2599 اولاول ... 13851885228523352375238123822383238423852386238723882389239524352485 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,841 به 23,850 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این کمپین ماندگار برای همه هست؟؟؟؟ ماه پیش که برای من توی پنل فکر نکنم بود!!! اگه این طور باشه که خیلی خوب هست....البته اگه....

حجم هایی که زده فقط مال یک ماه هست یا مال کل دوره؟؟؟؟؟؟ مال یه ماه باشه که عالی هست بعید می دونم برای یک ماه باشه...

مثلا حرفه ای 3 که زده 240 گیگ سه ماه آیا ماهی 240 گیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد 240 گیگ بین الملل یا داخلی اگه داخلی باشه که فرقی نداره زیاد اگه بین الملل باشه خیلی خوبه که بعید اینطور باشه....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الان پست های قبلی رو نگاه کردم فهمیدم حجمی که زده برای کل دوره هست...حساب کردم آره یه مقدار طرح ماندگار به لحاظ حجم و قیمت به صرفه تر هست برای من مثلا حرفه ای 3 حجم ماهی 60 گیگ بین الملل رو میده 80 گیگ با ماهی 13 هزار تومن ارزون تر... .خوبه بد نیست... .
    Last edited by SPIRIT PALST III; 09-01-2020 at 19:54.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شارژ اضطراری که همونطور که توضیح دادم کار نمی کنه...نداره اصلا....فقط همون گزینه دومم می مونه که به اپراتور بگیم...
    من خودم دو یا سه بار از همین روش استفاده کردم. از داخل پنل بعد از اتمام ترافیک یکبار میشد شارژ رایگان یا اضطراری رو فعال کرد.

با اپراتور تماس بگیرید و دلیلی غیرفعال بودنش رو بپرسید.

- - - Updated - - -

شارژ اضطراری که همونطور که توضیح دادم کار نمی کنه...نداره اصلا....فقط همون گزینه دومم می مونه که به اپراتور بگیم...
    من خودم دو یا سه بار از همین روش استفاده کردم. از داخل پنل بعد از اتمام ترافیک یکبار میشد شارژ رایگان یا اضطراری رو فعال کرد.

با اپراتور تماس بگیرید و دلیلی غیرفعال بودنش رو بپرسید.

3. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

طرح هایی که داره رو کجای پنل می زنه؟؟؟ واسه من تا اونجایی که یادمه طرح هیچ چی نداره....!
    قسمت خرید==>تغییر سرویس همه طرحها رو نشون میده ... برای من فقط موقعی که ترافیک صفر شده باشه نمیشه تغییر سرویس داد با خرید ترافیک اضافه تغییر سرویس فعال میشه .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مگه بعد از اتمام ترافیک نت قطع میشه ؟ من یک بار ترافیکم تموم شد سرعت شد 128 کیلوبایت و داخل پنل هم میشد رفت تغییر سرویس زدم راه افتاد . ISP های دیگه هم نباید قطع کنن سرعت باید بشه 128 بعد اتمام ترافیک ... سالها قبل هم پارس آنلاین که تحجم یا دوره به اتمام میرسید مرور گر باز میشد اتوماتیک اعلام میکرد و به صفحه تمدید میرفت شاید مخابرات هر منطقه یه سازی میزنه
    Last edited by blackbird; 09-01-2020 at 21:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

دوستان عزیز
    من سرویس پس پرداخت یک ساله دارم، مهلتش یک ماه دیگه تموم میشه
    الان تو قسمت خرید سرویس این متن رو نوشته:
    امکان خرید سرویس تازه برای شما وجود ندارد، زیرا: شما مشترک پس پرداخت هستید.
    میخوام بدونم وقتی مهلت تموم بشه از این قسمت میشه خرید کرد یا باید حضوری انجام داد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان عزیز
    من سرویس پس پرداخت یک ساله دارم، مهلتش یک ماه دیگه تموم میشه
    الان تو قسمت خرید سرویس این متن رو نوشته:

میخوام بدونم وقتی مهلت تموم بشه از این قسمت میشه خرید کرد یا باید حضوری انجام داد؟
    فکر کنم با همون سرعت و حجم، ماهانه بشید پس پرداخت زمان دار معنی نداره حجم کل سال رو داشتید ؟ یا هر ماه ریست میشدید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

فکر کنم با همون سرعت و حجم، ماهانه بشید پس پرداخت زمان دار معنی نداره حجم کل سال رو داشتید ؟ یا هر ماه ریست میشدید ؟
    هر ماه 90 گیگ (پرداخت هم ماهانه هست)
    الان امکان خرید سرویس جدید نیست اما بخش تغییر سرویس فعاله
    بنظرتون وقتی مهلتش تموم شد از همین پنل میشه سرویس جدید فعال کرد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خوب همون روال ادامه داره دیگه ماهانه پرداخت میکردی برای 90 گیگ 8 مگابیت فکر کنم، تموم بشه ادامه داره همون روال کاری لازم نیست بکنی مگه سرویس بالا تر یا پایین تر بخوای که میری بخش تغییر سرویس انتخاب میکنی . من نمیدونم زمان دار رو پس پرداخت چه معنی میده شما مطمئنی سرویس یک ساله بوده ؟ چه فرقی پس یا ماهانه داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

خوب همون روال ادامه داره دیگه ماهانه پرداخت میکردی برای 90 گیگ 8 مگابیت فکر کنم، تموم بشه ادامه داره همون روال کاری لازم نیست بکنی مگه سرویس بالا تر یا پایین تر بخوای که میری بخش تغییر سرویس انتخاب میکنی . من نمیدونم زمان دار رو پس پرداخت چه معنی میده شما مطمئنی سرویس یک ساله بوده ؟ چه فرقی پس یا ماهانه داره ؟
    بله سرویس یکساله بوده الان از 360 روز 28 روز باقی مونده

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مگه بعد از اتمام ترافیک نت قطع میشه ؟ من یک بار ترافیکم تموم شد سرعت شد 128 کیلوبایت و داخل پنل هم میشد رفت تغییر سرویس زدم راه افتاد . ISP های دیگه هم نباید قطع کنن سرعت باید بشه 128 بعد اتمام ترافیک ... سالها قبل هم پارس آنلاین که تحجم یا دوره به اتمام میرسید مرور گر باز میشد اتوماتیک اعلام میکرد و به صفحه تمدید میرفت شاید مخابرات هر منطقه یه سازی میزنه
    نت قطع نمیشه همون سرعت میاد 128 کیلوبایت ولی اگه بیشتر از 3 روز به پایان قرار داد مونده باشه برای من تغییر سرویس کار نمی کنه الان هنوز 8 روز مونده ولی تغییر سرویس کار نمیکنه حتی با خرید ترافیک اضافه هم نشد و حتی شارژ رایگان هم فعال نیست برای من... .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •