تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2372 از 2599 اولاول ... 13721872227223222362236823692370237123722373237423752376238224222472 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,711 به 23,720 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس نامحدود گرفتم و با مخابرات تست کردم و ترافیک رو داخلی حساب کرد
    ضمناً سرویسی که ازشون گرفتم، کاهش پینگ نامحدود بود و با پروتکل PPTP و با سرور 5 تست گرفتم
    این رو هم بگم که حدود 7 تا سرور دارن ولی برای من فقط دوتاش کار می‌کنه و هیچ کدوم از L2TP ها برای من کار نمی‌کنه
    شما هم اگه تجربه‌ای دارید بگید ممنون
    من گرفتم اکانت منتها سرعت دانلود بستس
    از یه سری سایت ها هم نمیشه دانلود کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام دوستان

من ساکن خوزستانم ولی بعد از اتفاقات اخیر که مجبور به قطع اینترنت شدند،و الان هم که وصل کردند یه مشکلی پیش اومده و اون اینه که پهنای باند بعد از مدتی نوسان میکنه .من سرویس 4 مگ خریدم ولی می بینم شده 1 مگ و 2 مگ.snr هم به شدت اومده پایین.

برای شما هم این مشکل هست یا نه؟
    من مخابرات ندارم ولی ساکن خوزستانم ..نه مشکلی برای من وجود نداره ... احیانا نویز نداره خطت؟ سیم داخل خونه اگه یه تیکه نیست ممکنه اکسید شده باشه که باعث کاهش SNR و قطع و وصلی میشه ..اول سیم کشی رو بررسی کنید .سیم مسی اگر در معرض اب و هوا قرار بگیره به مرور زمان اکسید میشه و مشکل زا میشه ... با سس گوجه فرنگی میشه اکسیدش رو از بین برد اگه سیم کشی داخل خونه یه تیکه نیست حداقل باید عدسی روش بزنی ... در نهایت اگه داخل خونه مشکلی وجود نداشت مشکل از بیرونه که باید بررسی بشه .

3. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

کمپین ماندگار مخابرات

5. 3 کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این کمپین برای کم مصرفها که سرعت بالا میخوان مناسبه
    برای پرمصرفها نه
    ولی کاش شبانه هم داشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

امیدوارم مخابرات یه طرح هم بده که شبانه داشته باشه
    وگرنه خیلی مسخره میشه
    همینجوریش شبا نصف ترافیک بین الملل کشور هدر میره چون اوپراتور ها طرح شبانه هاشون خوب نیست
    اگه اینجا بخوان کلا حذف کنن که دیگه واقعا احمقانه میشه

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

با سلام

دوستان الان مخابرات طرح شبانه نداره ؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خیلی این مخابرات اطراف تهران خوبه.. معلوم نیست چی کار کرده از دیروز، زده اینترنت رو قطع کرده فقط اینترانت داریم
    خوبه حالا اینترنت اضطراری از یک جا دیگر جور کرده ایم و گرنه سماغ باید دود می کردیم...

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اینا برداشتن بابت قطعی اینترنت 10 روز به دوره همه مشترکان اضافه کردن ولی این بیشتر به ضرر مشترکین شده تا به نفعشون!
    من معمولا سرویس 1 ماهه میخرم و حجم 1 ماهم 26-27 روز بعد تموم میشه و می تونم سرویس جدید بخرم و فعالش کنم چون 5 روز مانده به پایان سرویس میشه سرویس جدید خرید
    سرویس فعلی رو 20 آبان خریدم ولی الان که 10 روز به سرویسا اضافه کردن هنوز نمیشه سرویس جدید خرید چون سرویس من به جای اینکه 20 آذر تموم بشه 30 آذر تموم میشه و 13 روزش مونده در حالی که حجم من فقط 10 گیگ بین المللش باقی مونده و برای روزهای باقی مونده مجبورم یا حجم اضافه بخرم یا تغییر سرویس بدم که فقط توش میشه سرعت های پایین تر یا سرویس های چند ماهه خرید که به کار من نمیاد

11. این کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اینا برداشتن بابت قطعی اینترنت 10 روز به دوره همه مشترکان اضافه کردن ولی این بیشتر به ضرر مشترکین شده تا به نفعشون!
    من معمولا سرویس 1 ماهه میخرم و حجم 1 ماهم 26-27 روز بعد تموم میشه و می تونم سرویس جدید بخرم و فعالش کنم چون 5 روز مانده به پایان سرویس میشه سرویس جدید خرید
    سرویس فعلی رو 20 آبان خریدم ولی الان که 10 روز به سرویسا اضافه کردن هنوز نمیشه سرویس جدید خرید چون سرویس من به جای اینکه 20 آذر تموم بشه 30 آذر تموم میشه و 13 روزش مونده در حالی که حجم من فقط 10 گیگ بین المللش باقی مونده و برای روزهای باقی مونده مجبورم یا حجم اضافه بخرم یا تغییر سرویس بدم که فقط توش میشه سرعت های پایین تر یا سرویس های چند ماهه خرید که به کار من نمیاد
    به پشتیبانی بگید 10 روز رو نمیخواید تا از داخل سیستم خودشون اجازه خرید رو بدن به شما.

13. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •