تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2358 از 2599 اولاول ... 13581858225823082348235423552356235723582359236023612362236824082458 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,571 به 23,580 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

از این عکس ها میشه فهمید نویز دارم یا خیر ؟
    در کل مشکلی داره یا نه؟
    درود
    با تغییراتی در تنظیماتی که به اشتباه روی مودمتون انجام دادید
    وضعیت را بدتر کردید
    بذاری روی

+ADSL2
    Anex A
    DLA Disable
    Stability Adjustment = 0
    SRA Disable

وضعیت خطتون خیلی بهتر خواهد شد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

از این عکس ها میشه فهمید نویز دارم یا خیر ؟
    در کل مشکلی داره یا نه؟
    اولین چیز به چشم میخوره چرا auto-logout فعاله؟ بعد نیم ساعت خط خودش قطع میشه! از یه طرف remote access local access روشنه پس چرا auto-logout فعاله؟
    نویز 11snr خوبه و مشکلی نداره
    دومن اگر web access from wan لازم نیست خاموش کن, remote access local access خاموش
    حتماً تنظیمات از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام بده, فوری حل میشه
    درود
    وضعیت را بدتر کردید
    بذاری روی

+ADSL2
    Anex A
    DLA Disable
    Stability Adjustment = 0
    SRA Disable

Last edited by dadash42; 23-10-2019 at 06:54.

3. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

در چند ماه گذشته ترافیک من در روز آخر ماه (30 یا 31) تمام می‌شد و روز اول ماه جدید بطور خودکار شارژ خودکار انجام می‌شد و دوباره ترافیک (برای من 100 گیگ) پر می‌شد. امروز از پنل پشتیبانی و با تماس 2020 معلوم شده تاریخ شارژ مجدد من رو بردن رو 18 هر ماه!؟!! وقتی از پشتیبانی 2020 می‌پرسم چرا؟ میگه قبلاً اینطوری بود که برای همه اول ماه دوباره شارژ می‌شد ولی الان برای هر کسی که شروع سرویسش بوده در همون روز و تاریخ شارژ میشه/؟! این مسخره بازی برای چیه به نظر شما؟ قبلاً تاریخ شروع سرویس من 31 بوده الان برداشتن کردن 18 هر ماه و بعداً‌ ممکنه یه روز دیگه بکنن و بعد می گن تاریخ شروع سرویس شما اون بوده این بوده. مگه میشه چند تا تاریخ متفاوت شروع سرویس داشته باشیم؟!! کسی می دونه این تغییر تاریخ شارژ مجدد برای کاربرا چه بازی جدید مخابرات هست؟ من هم قصد ندارم پول زیادی بدم و حجم بخرم و می خوام با همین 128 تا 18 روز دیگه صبر کنم! پشتیبانی میگه اگر با همین سرعت 128 هم استفاده کنید، هزینه این سرعت از ترافیک ماه بعد؛ یعنی روز 18 برای من کسر میشه! واقعا این سرعت نباید رایگان باشه؟ ولی اینطور نیست و حتی هزینه این سرعت افتضاح که یک صفحه سایت ساده رو هم بزور باز می کنه رو از جیب مشتری در میارن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

کمپین جدید مخابرات کی میاد پس؟ کسی خبر داره؟

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

اره دیدم
    ممنونم
    حالا های وب بهتره یا شاتل؟
    من قبلا شاتل داشتم راضی بودم
    شاتل با اون حجم به شدت پایین و داغونی که میده کجاش خوبه که بخوای بری؟

7. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شاتل با اون حجم به شدت پایین و داغونی که میده کجاش خوبه که بخوای بری؟
    من از سال 86 اینترنت شاتل دارم. چند روز اخیر اینترنت مخابرات.
    شاتل هم قیمت خوبی داره هم سرعت و کیفیت و .... چند سال آخر اصلا قطعی نداشتم خلاصه فوق العاده بود.
    سرعت 8 مگ داشتم با 175 گیگ حجم خارجی ماهی 65 تومن

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

در چند ماه گذشته ترافیک من در روز آخر ماه (30 یا 31) تمام می‌شد و روز اول ماه جدید بطور خودکار شارژ خودکار انجام می‌شد و دوباره ترافیک (برای من 100 گیگ) پر می‌شد. امروز از پنل پشتیبانی و با تماس 2020 معلوم شده تاریخ شارژ مجدد من رو بردن رو 18 هر ماه!؟!! وقتی از پشتیبانی 2020 می‌پرسم چرا؟ میگه قبلاً اینطوری بود که برای همه اول ماه دوباره شارژ می‌شد ولی الان برای هر کسی که شروع سرویسش بوده در همون روز و تاریخ شارژ میشه/؟! این مسخره بازی برای چیه به نظر شما؟ قبلاً تاریخ شروع سرویس من 31 بوده الان برداشتن کردن 18 هر ماه و بعداً‌ ممکنه یه روز دیگه بکنن و بعد می گن تاریخ شروع سرویس شما اون بوده این بوده. مگه میشه چند تا تاریخ متفاوت شروع سرویس داشته باشیم؟!! کسی می دونه این تغییر تاریخ شارژ مجدد برای کاربرا چه بازی جدید مخابرات هست؟ من هم قصد ندارم پول زیادی بدم و حجم بخرم و می خوام با همین 128 تا 18 روز دیگه صبر کنم! پشتیبانی میگه اگر با همین سرعت 128 هم استفاده کنید، هزینه این سرعت از ترافیک ماه بعد؛ یعنی روز 18 برای من کسر میشه! واقعا این سرعت نباید رایگان باشه؟ ولی اینطور نیست و حتی هزینه این سرعت افتضاح که یک صفحه سایت ساده رو هم بزور باز می کنه رو از جیب مشتری در میارن.
    فکر کنم مخابرات عدد قیمت سرویس رو تقسیم بر 30 روز میکنه و هر روز میاد رو فاکتور شما البته پس پرداخت پس شما اگه مثلا 80 تومن در ماه باشه سرویستون میشه 80.000:30=2.666 تومن و 18*2.666=48.000 تومن برای 18 روز سرعت 128 کیلوبایت حالا اگه تغییر سرویس بزنی فکر کنم سرویس جدید شروع و حساب میشه بصرفه تر نیست ؟ بازم دوستان قدیمی تر نظر بدن من تازه مخابراتی شدم
    Last edited by blackbird; 23-10-2019 at 16:00.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اره دیدم
    ممنونم
    حالا های وب بهتره یا شاتل؟
    من قبلا شاتل داشتم راضی بودم
    دوست عزیز پیگیر تانوما و در اولویت بعدی VDSL باش. در ADSL نهایت خوش شانسی سرعت 16 مگ هستش که اونم بنوعی شکنجه کردن خود است.

11. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله. نویز دارید. ممکنه نویز داخل ساختمون باشه. یه تست هم سر خط انجام بدید و عکسای اونو قرار بدید دیقتر میشه نتیجه گرفت. نویز داخل ساختمون باشه میتونید کاری براش کنید.

راه حل بعدی اینه به پشتیبانی مخابرات بگید خط شما رو از حالت Fast خارج و به interleaved تغییر بدند که در اون حالت پایداری و کشش بیشتری پیدا میکنه خط ولی پینگ افزایش پیدا میکنه.
    درود
    وضعیت را بدتر کردید
    بذاری روی

+ADSL2
    Anex A
    DLA Disable
    Stability Adjustment = 0
    SRA Disable

اولین چیز به چشم میخوره چرا auto-logout فعاله؟ بعد نیم ساعت خط خودش قطع میشه! از یه طرف remote access local access روشنه پس چرا auto-logout فعاله؟
    نویز 11snr خوبه و مشکلی نداره
    دومن اگر web access from wan لازم نیست خاموش کن, remote access local access خاموش
    حتماً تنظیمات از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام بده, فوری حل میشه
    .شاید تنظیمات اینترنت قبلیم (شاتل ) روش مونده بود.
    مودم رو ریست فکتوری کردم
    این مواردی هم که گفته شد رو رعایت کردم .
    در کل اوضاع بهتر شد.
    auto-logout رو نمیدونم چرا اینطوریه ولی به نظرم چون جلوش صفر هست شاید کار نکنه .تست بیشتر انجام میدم
    با تنظیمات جدید عکس میگیرم ارسال میکنم.
    سرعت دانلود از 500 به 800 رسید با idm
    Last edited by ALI_METALL; 23-10-2019 at 14:24.

13. این کاربر از ALI_METALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه A2D3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز پیگیر تانوما و در اولویت بعدی VDSL باش. در ADSL نهایت خوش شانسی سرعت 16 مگ هستش که اونم بنوعی شکنجه کردن خود است.
    چه تفاوتی دارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •