تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2325 از 2599 اولاول ... 13251825222522752315232123222323232423252326232723282329233523752425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,241 به 23,250 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ببخشین, چند صفحه پیش پرسیدم جواب نگرفتم, کسی میدونه؟
    سلام، خواستم یه بسته پیش‌پرداخت ۳ یا ۶ ماهه ۱۷۵گیگ ۱۶مگ بگیرم فقط اول مطمئن شم این حجم ها ماهانه هستن یا کل دوره؟
    اگر ماهانه هست, تمام حجم یکجا برای مصرفه؟ مثلا برای سه ماه جمعاً 525گیگ؟
    یا باید تا برج بعدی صبر کرد؟

مثلاً این شش ماهه هر ماه ۱۷۵ گیگ هست یا کل شش ماه ۱۷۵ گیگ

یا این سه ماهه؟

اینکه معلومه۱۷۵گیگ برای ۱ ماه هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من خودم نزدیک به 12 ساله که از مخابرات استفاده می کنم
    و توی این سال هایی که اینترنت حجمی داشتم ، تا به حال ندیدم که مخابرات اشتباه حساب کنه
    ما هم 6 ساله که مشترک مخابرات هستیم اما حجم خوری ازشون ندیدم

3. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عذر میخوام از شما ، یه سوال
    یک به چهار که میگید با مثالتون که میگید 3 گیگ بین الملل دانلود کردم باید 12 گیگ کم میشد از حجم
    اگر این طور باشه یعنی منی که 90 گیگ حجم بین الملل دارم ، در اصل 22.5 گیگ میتونم دانلود کنم ؟ :\
    90 گیگ تقسیم بر 4 میشه 22.5 گیگ دیگه به گفته شما و محاسبه 1 به 4
    خیر اگر ۹۰ گیگ ترافیک بین الملل دارید ۹۰ گیگ میتونید از سرورهای خارجی و یا ۳۶۰ گیگ از سرورهای داخلی دانلود کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

ببخشین, چند صفحه پیش پرسیدم جواب نگرفتم, کسی میدونه؟
    دقیقا بخاطر دارم دوستان پاسخ شما رو دادند، اولا اینکه این ۱۷۵ گیگ‌ ترافیک داخلی هست معادل ۴۳.۷۵ گیگ بین الملل و مربوط به یکماه و دوما اگر همین سرویس رو بصورت پس پرداخت بگیرید ترافیک هر ماه به ماه براتون شارژ میشه و اگر این سرویس رو بصورت پیش پرداخت خریداری کنید ترافیک کل دوره رو بصورت یکجا دریافت خواهید کرد. ضمنا شما همواره میتوانید با تماس با شماره ۲۰۲۰ از طرح‌های کمپین رنگین نت مطلع بشید که دارای ترافیک ساعات خاص نیز میباشند و مزایای بیشتر نسبت به این طرح‌های معمولی و پیشفرض سایت مخابرات دارند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

دقیقا بخاطر دارم دوستان پاسخ شما رو دادند، اولا اینکه این ۱۷۵ گیگ‌ ترافیک داخلی هست معادل ۴۳.۷۵ گیگ بین الملل و مربوط به یکماه و دوما اگر همین سرویس رو بصورت پس پرداخت بگیرید ترافیک هر ماه به ماه براتون شارژ میشه و اگر این سرویس رو بصورت پیش پرداخت خریداری کنید ترافیک کل دوره رو بصورت یکجا دریافت خواهید کرد. ضمنا شما همواره میتوانید با تماس با شماره ۲۰۲۰ از طرح‌های کمپین رنگین نت مطلع بشید که دارای ترافیک ساعات خاص نیز میباشند و مزایای بیشتر نسبت به این طرح‌های معمولی و پیشفرض سایت مخابرات دارند.

مممنونم, به این حساب شهریور سه یا شش ماه میگیرم
    ولی اون ۱۷۵ گیگ‌ خارجیه, الان 1ماهه دارم صد در صد خارجیه
    یه زنگی هم میزنم ببینم رنگین نت چیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

این جدول را پیدا کردم, طرح ها, حجمها و قیمتها کاملا مشخصن. هم برای vdsl هم adsl
    [IMG][/IMG]

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

مممنونم, به این حساب شهریور سه یا شش ماه میگیرم
    ولی اون ۱۷۵ گیگ‌ خارجیه, الان 1ماهه دارم صد در صد خارجیه
    یه زنگی هم میزنم ببینم رنگین نت چیه
    اگر پیش پرداخت خریداری کردید این ۱۷۵ گیگ خارجی هست و برای شش ماه و نه یک ماه و اگر پس پرداخت هستید این داخلی هست، دوست عزیز مخابرات مغز خر نخورده که ۱۷۵ گیگ بین المللی ماهانه بهتون بده کمتر از ۶۰۰۰۰ تومان، همین اشتباه‌های محاسباتی شما کاربرهاست که هر روز یکی میاد میگه مخابرات داره بد حساب میکنه یا حجم دزدی میکنه، در هر صورت ۳ حالت داره سرویس شما : ۱- یا پس پرداخت هستید و این ۱۷۵ گیگ داخلی ۲- یا پیش پرداخت هستید و سرویس فعلیتون ۶ ماهه هست و این ۱۷۵ گیگ برای کل دوره که البته تو پنلتون باید ۷۰۰ گیگ نمایش بده ۳- یا سرویستون پیش پرداخته اما یکماهه که در این صورت همانند گزینه ۱ هست و داخلی
    فکت: شما اگر تصویر پیوست رو ببینید متوجه میشید که مخابرات ۲۱۰ گیگ داخلی رو میفروشه ماهی ۶۵ تومن بعد شما میگی من ۱۷۵ گیگ بین الملل دارم با همین سرعت. کمتر از ۶۰ تومن که این غیر ممکن هست. یا خودم همین الان تو خونه ۱۶ مگابیت پس پرداخت و تو مغازه ۱۶ مگابیت پیش پرداخت دارم جفتش رنگین نت هست و ماهی ۸۰ گیگ بین الملل داره و یا ۳۲۰ گیگ داخلی که البته با احتساب مصوبه افزایش ۵٪ شده ماهی ۳۳۶ گیگ داخلی و ماهی ۵۰ تومن دارم میدم بعد شما میگی ۱۷۵ گیگ بین الملل دارید. لطفا با تامل و دقت صحبت کنید.

Last edited by BPNIROU; 17-08-2019 at 23:20.

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

با حجم دزدی مخابرات منم مخالفم..حالا شاید این وسط یه دو یا سه گیگ بین الملل بپیچونه ولی تابلو نیست..

ولی با اینکه trainbit رو بین الملل جساب میکنه و به هیچ کدوم از تیکت های من در این باره جواب نمیده خیلی مشکل دارم..

10. 2 کاربر از jabi7joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

با حجم دزدی مخابرات منم مخالفم..حالا شاید این وسط یه دو یا سه گیگ بین الملل بپیچونه ولی تابلو نیست..

ولی با اینکه trainbit رو بین الملل جساب میکنه و به هیچ کدوم از تیکت های من در این باره جواب نمیده خیلی مشکل دارم..
    من از این آپلودسنتر استفاده نکردم تا حالا ، امشب تا فردا سعی میکنم سرورهاش رو تست کنم ببینم وضعیت از چه قراره بعدش قول پیگیری میدم (از جایی فراتر از مرکز مخابراتی و پشتیبانیشون) ببینم اگر مشکلی بود از چه قراره .

12. این کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اگر پیش پرداخت خریداری کردید این ۱۷۵ گیگ خارجی هست و برای شش ماه و نه یک ماه و اگر پس پرداخت هستید این داخلی هست، دوست عزیز مخابرات مغز خر نخورده که ۱۷۵ گیگ بین المللی ماهانه بهتون بده کمتر از ۶۰۰۰۰ تومان، همین اشتباه‌های محاسباتی شما کاربرهاست که هر روز یکی میاد میگه مخابرات داره بد حساب میکنه یا حجم دزدی میکنه، در هر صورت ۳ حالت داره سرویس شما : ۱- یا پس پرداخت هستید و این ۱۷۵ گیگ داخلی ۲- یا پیش پرداخت هستید و سرویس فعلیتون ۶ ماهه هست و این ۱۷۵ گیگ برای کل دوره که البته تو پنلتون باید ۷۰۰ گیگ نمایش بده ۳- یا سرویستون پیش پرداخته اما یکماهه که در این صورت همانند گزینه ۱ هست و داخلی
    فکت: شما اگر تصویر پیوست رو ببینید متوجه میشید که مخابرات ۲۱۰ گیگ داخلی رو میفروشه ماهی ۶۵ تومن بعد شما میگی من ۱۷۵ گیگ بین الملل دارم با همین سرعت. کمتر از ۶۰ تومن که این غیر ممکن هست. یا خودم همین الان تو خونه ۱۶ مگابیت پس پرداخت و تو مغازه ۱۶ مگابیت پیش پرداخت دارم جفتش رنگین نت هست و ماهی ۸۰ گیگ بین الملل داره و یا ۳۲۰ گیگ داخلی که البته با احتساب مصوبه افزایش ۵٪ شده ماهی ۳۳۶ گیگ داخلی و ماهی ۵۰ تومن دارم میدم بعد شما میگی ۱۷۵ گیگ بین الملل دارید. لطفا با تامل و دقت صحبت کنید.

الان پیش پرداخت 16مگ 175گیگ بینلمللی دارم ماهانه 87 تومان
    اون جدول بالا را با دقت ببین, تایید میکنه
    شش ما یا سه ماه یا یک ماه, تمام حجمها ماهانه هستن, جدول بروزه
    بنظرم باید طرح عوض کنی
    اینم دوباره,
    Last edited by dadash42; 18-08-2019 at 00:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •