تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2320 از 2599 اولاول ... 13201820222022702310231623172318231923202321232223232324233023702420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,191 به 23,200 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

سلام.من زنگ میزنم به 2020 برای تغییر سرویس میگه شماره بذار بهت زنگ میزنیم...نمیشه با کسی صحبت کرد؟
    الان درخواست بدم کی عوض میشه؟
    دوست عزیز شما وقتی با خط تلفنی که سرویس ADSL روش هست با ۲۰۲۰ تماس بگیرید و به بخش فروش کانکت بشید نیاز نیست شماره بذارید اپراتور شماره شما رو میبینه تو سیستمش و میتونید بهش بگید جهت تغییر سرویستون اقدام کنه همون لحظه انلاین انجام میدند براتون البته این حالتیه که سرویس شما پس پرداخت باشه در غیر اینصورت یا باید از پنل انجام بدید چون باید پرداخت اینترنتی کنید یا حضوری تشریف بیرید مرکز مخابرات خودتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

دوست عزیز شما وقتی با خط تلفنی که سرویس ADSL روش هست با ۲۰۲۰ تماس بگیرید و به بخش فروش کانکت بشید نیاز نیست شماره بذارید اپراتور شماره شما رو میبینه تو سیستمش و میتونید بهش بگید جهت تغییر سرویستون اقدام کنه همون لحظه انلاین انجام میدند براتون البته این حالتیه که سرویس شما پس پرداخت باشه در غیر اینصورت یا باید از پنل انجام بدید چون باید پرداخت اینترنتی کنید یا حضوری تشریف بیرید مرکز مخابرات خودتون

سلام..ممنون بابت پاسخ..حل شد..عوض کردم. 2 مگ 160 گیگ داشتم.8 مگ شب نشین گرفتم..یک ساله...فقط الان زده 210 گیگ این برای یک ماه هست دیگه؟

و اینکه SNR من 16 بوده الان شده 9 ... سرعت دانلودم هم 250 بود الان شده 220..

چیکارش کنیم؟

3. این کاربر از jabi7joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام..ممنون بابت پاسخ..حل شد..عوض کردم. 2 مگ 160 گیگ داشتم.8 مگ شب نشین گرفتم..یک ساله...فقط الان زده 210 گیگ این برای یک ماه هست دیگه؟

و اینکه SNR من 16 بوده الان شده 9 ... سرعت دانلودم هم 250 بود الان شده 220..

چیکارش کنیم؟
    خواهش میکنم، اولا بله برای یکماه هست و اون ۲۱۰ گیگ‌ هم‌ ترافیک داخلی هست که برای بین الملل باید تقسیم بر ۴ کنید و هر ماه اون میزان ترافیک ریشارژ میشه براتون. دوما سرعت دانلودتون رو متوجه نشدم اگر ۸ مگابیت گرفتید که باید ۱ مگابایت در ثانیه سرعت داشته باشید برای اینکار ابتدا اسکرین شات از بخش مربط در‌ مودمتون بذارید ببینیم وضعیت خطتون چطوره و اونوقت جهت تغییر پروفایل باید باز هم با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید اینبار با داخلی مربوط به بخش پشتیبانی تا پروفایلتون رو بر مبنای سرویس جدیدتون تغییر بدند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

جوابتون رو به ترتیب سوالاتتون میدم، امیدوارم کمکی کرده باشم بهتون.
    ۱-بله تصویری که دوستان قرار دادند مربوط به جشنواره قبلی مخابرات هست که طبق دستورالعمل تابستان امسال به روال قبل دارن سرویس میدند چون تابستان امسال جشنواره جدید ارائه نکردند و برای خریدش میتونید هم تلفنی از طریق شماره ۲۰۲۰ اقدام کنید و هم حضوری با مراجعه به مرکز مخابراتی شهر خودتون
    ۲- پس از اتمام سرویس‌های جشنواره رنگین نت براحتی میتونید از طریق پنل خودتون تمدید کنید یا با تماس با ۲۰۲۰ و یا مراجعه حضوری تمدید کنید، نکته مهم فقط اینه که در صورت ارائه جشنواره جدید و در صورت اتمام سرویس رنگین نت شما تمدید با جشنواره جدید خواهد بود و البته حق انتخاب با شما خواهد بود اما مادامیکه سرویس رنگین نت شما اعتبار داشته باشه در صورت اتمام جشنواره سرویستون برقرار خواهد ماند.
    ۳- دوست من سرویس‌های رنگین نت نیز دارای ترافیک شبانه هستند که از روزانه اون مجزا هست برای مثال یکی از سرویس های رنگین نت با سرعت ۲ مگابیت و حجم روزانه ۲۰ گیگ بین الملل (۸۰ گیگ داخلی) به همراه ۳۰ گیگ بین الملل شبانه (۱۲۰ گیگ داخلی) برای ساعات ۵ تا ۱۱ صبح با قیمت ماهانه ۱۵۰۰۰ تومان با احتساب مالیات۱۶۳۵۰ تومان قابل خرید هست.

درمورد گزینه 3،این چطوری جزو طرح رنگین نت محسوب میشه؟چون سرعت سرویس همون2 هست و سرعت تحویلی هم 2 هست،مگه نباید 8 تحویل بدهن؟فقط یک طرح سحرخیز و شب نشین داره عملا که به این سرعت2 اضافه شده،آیا با همین طرح سحرخیز میشه روزانه تا 8مگ سرعت گرفت و فقط شبانه 2مگ باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان این سایت برای چک کردن حجم مصرفی به چه ادرسی میباشد؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درمورد گزینه 3،این چطوری جزو طرح رنگین نت محسوب میشه؟چون سرعت سرویس همون2 هست و سرعت تحویلی هم 2 هست،مگه نباید 8 تحویل بدهن؟فقط یک طرح سحرخیز و شب نشین داره عملا که به این سرعت2 اضافه شده،آیا با همین طرح سحرخیز میشه روزانه تا 8مگ سرعت گرفت و فقط شبانه 2مگ باشه؟
    دوست گرامی سوال‌های عجیب میپرسید، شما پرسیدید من سرویس ۲ مگابیت دارم میخوام ببینم تو مخابرات این سرویس با چه حجمی ارائه میشه بهتون یه نمونه مثال زدم، کی گفته مخابرات یا هر شرکت دیگه‌ای در سرویس ۲ مگابیت باید به شما ۸ مگ سرعت بده؟ سرویس ۲ مگابیت اسمش روشه یعنی سرویسی که سرعتش ۲ مگابیته اگر دنیال اون سرویس‌های همتای چندبرابر سرعت باشید از لحاظ قیمت انچنان تفاوتی با سرعت اسمیش نداره و همچنین در تمام شهرها ارائه نمیشه یجورایی تشویقیه، شما اگر سرعت بالاتر نیاز دارید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و از سرویس‌های با سرعت ۴ مگابیت، ۸ مگابیت و یا ۱۶ مگابیت استفاده کنید، ضمنا به دلخواه کاربر سرویس نمیدن که شما انتخاب کنی روز ۸ مگابیت داشته باشید و شب ۲ مگابیت، برای سوال‌های بیشتر این چنینی میتوانید با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید.

9. این کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوست گرامی سوال‌های عجیب میپرسید، شما پرسیدید من سرویس ۲ مگابیت دارم میخوام ببینم تو مخابرات این سرویس با چه حجمی ارائه میشه بهتون یه نمونه مثال زدم، کی گفته مخابرات یا هر شرکت دیگه‌ای در سرویس ۲ مگابیت باید به شما ۸ مگ سرعت بده؟ سرویس ۲ مگابیت اسمش روشه یعنی سرویسی که سرعتش ۲ مگابیته اگر دنیال اون سرویس‌های همتای چندبرابر سرعت باشید از لحاظ قیمت انچنان تفاوتی با سرعت اسمیش نداره و همچنین در تمام شهرها ارائه نمیشه یجورایی تشویقیه، شما اگر سرعت بالاتر نیاز دارید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و از سرویس‌های با سرعت ۴ مگابیت، ۸ مگابیت و یا ۱۶ مگابیت استفاده کنید، ضمنا به دلخواه کاربر سرویس نمیدن که شما انتخاب کنی روز ۸ مگابیت داشته باشید و شب ۲ مگابیت، برای سوال‌های بیشتر این چنینی میتوانید با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید.

آخه شما گفتین طرح رنگین نت
    ویژگی طرح رنگین هم 4برابر سرعت قرارداد هست ولی این طرح که شما مثال زدین فقط شبانه داره وبس

اگه نباشه جاش خالی می مونه AVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

برای استفاده از ساعات خاص دانلود شبانه باید مودم تو اون ساعت ریستارت بشه یا نیازی نیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی تونسته طرحشو تغییر بده؟ مثلا از سرویس سحرخیز به سرشار
    تو پنل فقط میشه بین سرویس های سحرخیز تغییر داد و مثلا از 6ماه به سالانه رفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •