تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2313 از 2599 اولاول ... 13131813221322632303230923102311231223132314231523162317232323632413 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,121 به 23,130 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان مستاجرمون خونه رو خالی کرده و خودم اومدم تو این خونه مستق زندگی کنم و صبح تقاضای جمع آوری سرویس رو دادم که به نامش بود و یک هفته از سرویش مونده و حجمی هم نداشت دیدم پنل به نامشه تقاضای جمع آوری ثبت کردم تو پنل تا جمع کنند و به نام خود سرویس پس پرداخت بگیرم. از مخابرات الان تماس گرفتند که اطمینان دارید برای جمع آوری گفتم بله گفت تا فردا انجام میشه.

حالا ۲ تا سوال دارم: اول اینکه راست گفته و واقعا بدون دردسر فردا به این زودی جمع میکنند یا سفارش به نام خودم ثبت کنم یا خیر؟
    دوم اینکه برای تهیه سرویس پس پرداخت همون روی قبض از داخل سایت مخابرات سفارش رو ثبت کنم زودتر راه اندازی میشه یا مراجعه کنم به مخابرات؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

دوستان مستاجرمون خونه رو خالی کرده و خودم اومدم تو این خونه مستق زندگی کنم و صبح تقاضای جمع آوری سرویس رو دادم که به نامش بود و یک هفته از سرویش مونده و حجمی هم نداشت دیدم پنل به نامشه تقاضای جمع آوری ثبت کردم تو پنل تا جمع کنند و به نام خود سرویس پس پرداخت بگیرم. از مخابرات الان تماس گرفتند که اطمینان دارید برای جمع آوری گفتم بله گفت تا فردا انجام میشه.

حالا ۲ تا سوال دارم: اول اینکه راست گفته و واقعا بدون دردسر فردا به این زودی جمع میکنند یا سفارش به نام خودم ثبت کنم یا خیر؟
    دوم اینکه برای تهیه سرویس پس پرداخت همون روی قبض از داخل سایت مخابرات سفارش رو ثبت کنم زودتر راه اندازی میشه یا مراجعه کنم به مخابرات؟

الان چک کردم تو پنل وضعیت رو زده جمع شده تو یک قسمتش زده وضعیت حساب قفل به دلیل ارجاع جهت جمع اوری ولی لامپ ای دی اس ال مودمم روشنه، از طرفی از پنل اقدام به ثبت نام میکنم میگه خط شما دارای اینترنت adsl هست و ثبت نام مجاز نیست :/

Last edited by BPNIROU; 05-08-2019 at 16:20.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

الان چک کردم تو پنل وضعیت رو زده جمع شده تو یک قسمتش زده وضعیت حساب قفل به دلیل ارجاع جهت جمع اوری ولی لامپ ای دی اس ال مودمم روشنه، از طرفی از پنل اقدام به ثبت نام میکنم میگه خط شما دارای اینترنت adsl هست و ثبت نام مجاز نیست :/

تا از رانژه در نیاد و کامل جمع آوری نشه نمیتونید سرویس بگیرید. اگه گفته تا فردا، پس صبر کنید !

4. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

آقا می خواستم ببینم مخابرات سرویس گیم هم داره؟
    پینگتون چجوریه ارزش داره از شاتل بیام مخابرات؟

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

آقا می خواستم ببینم مخابرات سرویس گیم هم داره؟
    پینگتون چجوریه ارزش داره از شاتل بیام مخابرات؟
    مخابرات واسه گیمر ها آخرین انتخابه مگه این که تانوما باشه که اونم احتمالش خیلی کمه واسه شما ارائه بشه، چون هنوز کافوی نوری نصب نشده تو منطقه شما.
    مخابرات نه تنها سرویس گیم نداره، بلکه حتی مشکل پینگ رو جزء اشکالات قبول نداره که پشتیبانیش بیاد کمکی کنه. فقط تو سرویس تانوما چون رو فیبر نوری سرویس میده به خاطر فناوریش پینگ فوق العاده ای داره.

7. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

9. این کاربر از 520xi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

مخابرات واسه گیمر ها آخرین انتخابه مگه این که تانوما باشه که اونم احتمالش خیلی کمه واسه شما ارائه بشه، چون هنوز کافوی نوری نصب نشده تو منطقه شما.
    مخابرات نه تنها سرویس گیم نداره، بلکه حتی مشکل پینگ رو جزء اشکالات قبول نداره که پشتیبانیش بیاد کمکی کنه. فقط تو سرویس تانوما چون رو فیبر نوری سرویس میده به خاطر فناوریش پینگ فوق العاده ای داره.
    الان تو سایت مخابرات بودم دیدم سرویس ADSL هم نمیده تو منطقه ی ما عجیبه واقعا
    در کل شما بین این شرکت ها کدوم رو مناسب تر میدونین برای گیم؟شاتل واقعا مشکل خاصی نداشتم خیلی استیبل بود پینگ خارج هم بین 80 تا 100 بود همیشه ولی به جز شبا که نویز زیاد پیدا میکرد
    به نظرت برم کدوم؟
    آسیاتک-پارس آنلاین-پیشگامان-فن آوا-دیده بان نت؟

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شما جز کاربران خوش شانسید. من که چه رو ADSL و چه VDSL مخابرات پینگ خوب نداشتم. البته رو ADSL اش پینگم بهتر بود.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

الان تو سایت مخابرات بودم دیدم سرویس ADSL هم نمیده تو منطقه ی ما عجیبه واقعا
    در کل شما بین این شرکت ها کدوم رو مناسب تر میدونین برای گیم؟شاتل واقعا مشکل خاصی نداشتم خیلی استیبل بود پینگ خارج هم بین 80 تا 100 بود همیشه ولی به جز شبا که نویز زیاد پیدا میکرد
    به نظرت برم کدوم؟
    آسیاتک-پارس آنلاین-پیشگامان-فن آوا-دیده بان نت؟
    به سایتش خیلی اطمینان نکنید، از شماره 2020 بپرسید. البته اگه خطتون هنوز تو رانژه شاتل هست و جمع آوری نشده، از هر شرکتی هم بپرسید میگن خطتون آزاد نیست یا نمی تونیم سرویس بدیم.
    اگه مشکلی نداره عوضش نکنید. بین این شرکت ها ، فقط پارس آنلاین رو میدونم سرویس گیم داره ولی نمیدونم الان کیفیتش چطوره. تو تاپیک پارس آنلاین اکثر پست های اخیر کاربراش نشون میده که خیلی ضعیف شده خدماتشون.

13. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Abolfazl3007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

دوستان حجم دوره قبل از یک ماه تموم بشه، میشه دوباره تمدید کرد و خرید سرویس رو ؟ یا باید تا آخر زمان دوره حجم اضافه خرید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •