تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2310 از 2599 اولاول ... 13101810221022602300230623072308230923102311231223132314232023602410 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,091 به 23,100 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

جواب نداد این کار متاسفانه ، زنگ بزنم پشتیبانی بگم سرعت رو بیارن پایین درسته ؟
    حالا عکس از مشخصات خط بذار ببینیم بهتر شده یانه ... اگه PING برات مهم نیست میتونی بگی CHANNEL MODE رو از FAST به INTERLEAVE تغییر بدن یا بگی که بروفایل گیم رو غیر فعال کنند

ضمنا این رو هم امتحان کن علاوه بر غیر فعال نمودن ANNEX M مدولاسیون رو روی ADSL2 بذار
    Last edited by hosseinzfff; 27-07-2019 at 23:03.

2. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Abolfazl3007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

حالا عکس از مشخصات خط بذار ببینیم بهتر شده یانه ... اگه PING برات مهم نیست میتونی بگی CHANNEL MODE رو از FAST به INTERLEAVE تغییر بدن یا بگی که بروفایل گیم رو غیر فعال کنند

ضمنا این رو هم امتحان کن علاوه بر غیر فعال نمودن ANNEX M مدولاسیون رو روی ADSL2 بذار

والا زنگ زدم ، یکاری کرد درست شد و سرعت دانلودم شد 1 مگ ، بدون دست زدن به سرعت ها خط
    ولی پینگ دقیقا 2 برابر شد !! چیکار کنم ؟ نخواستم اصلا :| سرعت مثل قبل بشه ولی پینگم هم مثل قبل پایین بمونه
    ویرایش: پینگ بگیر نگیر داره، یه مدت خوب میشه یه مدت بد میشه، الان کمی بهتر شد، باید 1 روزی چک کنم ببینم چطوره

Last edited by Abolfazl3007; 28-07-2019 at 00:03.

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

والا زنگ زدم ، یکاری کرد درست شد و سرعت دانلودم شد 1 مگ ، بدون دست زدن به سرعت ها خط
    ولی پینگ دقیقا 2 برابر شد !! چیکار کنم ؟ نخواستم اصلا :| سرعت مثل قبل بشه ولی پینگم هم مثل قبل پایین بمونه
    ویرایش: پینگ بگیر نگیر داره، یه مدت خوب میشه یه مدت بد میشه، الان کمی بهتر شد، باید 1 روزی چک کنم ببینم چطوره

adsl modulation فقط تیک ADSL2 رو بزن تیک ANNEXM رو هم بردار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا دانل از سایت p30day.com فیلم و سریال ... داخلی حساب میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

امروز 6 مرداد رفتم تو پنل دیدم بخش تغییر سرویس ، به تمام سرویس های که برای خرید وجود داره 5 درصد حجم و ترافیک اضافه کردن ،
    من که 8 مگ غزال داشتم ترافیک 8 مگ شده 378 گیگ ، این 18 گیگ اضافه همون 5 درصد هست که اذری جهرمی گفته بود اعمال کردن،
    من خرید رو زدم ، بعد کل حجم دوره و ترافیک ریست شده به 378 گیگ:

قبل از تغییر:

بعد که خرید رو زدم ، ترافیک ریست شد به 378 گیگ:
    Last edited by Pc.34; 28-07-2019 at 12:22.

7. این کاربر از Pc.34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

طی یک هفته 120 گیگ حجم از من کم شده! و میدونم کسی جز خودم و خانواده از نت استفاده نمیکنه!! یک هفته 120 گیگ! طبق چیزی که توی اون نمودار دایره ای صفحه اصلی پنل نشون میده! و همچنین اصلا توی ریز مصرف برام چیزی نمیاره! میگه رکوردی نیست! و همچنین از امروز صبح سرعت دانلود از حدود دو مگ رسیده به 200 کیلوبیت و قفل شده! تماس هم میگیری 2020 عمرا جوابی نمیگیری و خود گویا بعد از 5 دقیقه میگه تو سایت مشکلتو ثبت کن!من شکایتم رو توی 195 ثبت میکنم واسه این اوضاع خواهشا شما هم انجام بدید!هرچند جواب موردانتظار گرفته نمیشه !!!

9. 3 کاربر از PouriaTech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

من 2 مگ 160 گیگ دارم..
    طرح های این ماه چرا اینجوریشده؟
    چرا حجمو نصفش کردن؟
    کمپین نداره؟
    طرح افزایش سرعت داشتن.اونا همه رو ورداشتن؟

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من 2 مگ 160 گیگ دارم..
    طرح های این ماه چرا اینجوریشده؟
    چرا حجمو نصفش کردن؟
    کمپین نداره؟
    طرح افزایش سرعت داشتن.اونا همه رو ورداشتن؟
    این طرح ها جزء کمپین مصرف منصفانست که هنوز به طور رسمی معرفی نشده و کسی نمیدونه دقیقا شرایطش چیه. هنوز طرح های استاندارد واسه خرید وجود دارن با همون حجم های سابق (البته به علاوه 5 درصد افزایش حجم وعده داده شده).

12. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

طی یک هفته 120 گیگ حجم از من کم شده! و میدونم کسی جز خودم و خانواده از نت استفاده نمیکنه!! یک هفته 120 گیگ! طبق چیزی که توی اون نمودار دایره ای صفحه اصلی پنل نشون میده! و همچنین اصلا توی ریز مصرف برام چیزی نمیاره! میگه رکوردی نیست! و همچنین از امروز صبح سرعت دانلود از حدود دو مگ رسیده به 200 کیلوبیت و قفل شده! تماس هم میگیری 2020 عمرا جوابی نمیگیری و خود گویا بعد از 5 دقیقه میگه تو سایت مشکلتو ثبت کن!من شکایتم رو توی 195 ثبت میکنم واسه این اوضاع خواهشا شما هم انجام بدید!هرچند جواب موردانتظار گرفته نمیشه !!!
    سلام دوست عزیز برای من هم اینطوری شده وسط ماه قبلی حجمم تموم شد !! الکی حجم رو کم میکنن مثلا 1 گیگ استفاده 4-5 گیگ کم میکنن تماس هم گرفتم میگن 1 به 4 کم میشه !! این چه وضعشه واقعا از دستشون عصبانی و ناراحتم حتما هم به 195 شکایت خواهم کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز برای من هم اینطوری شده وسط ماه قبلی حجمم تموم شد !! الکی حجم رو کم میکنن مثلا 1 گیگ استفاده 4-5 گیگ کم میکنن تماس هم گرفتم میگن 1 به 4 کم میشه !! این چه وضعشه واقعا از دستشون عصبانی و ناراحتم حتما هم به 195 شکایت خواهم کرد
    خوب درسته دیگه یک گیگ بین المللی استفاده کنی چهار گیگ کم میکنه از چی میخوای شکایت کنی دقیقا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •