تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2305 از 2599 اولاول ... 13051805220522552295230123022303230423052306230723082309231523552405 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,041 به 23,050 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان این ماه حجم اینترنتم به طرز عجیبی تموم شد !! هنوز 13 روز دیگه مونده تماس هم گرفتم قرار شده تا فردا بررسی کنن ولی فکر نکنم درست بشه معلوم نیست چرا اینطوری شده.. تا حالا اصلا سابقه نداشته با وجود اینکه خیلی کم دانلود کردم این حجم بین الملل و داخلی واقعا همه چی رو خراب کرده
    Last edited by alimohm; 20-07-2019 at 14:08.

داره خودمونی میشه Hasan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

حالا حرص نخور
    آدم یه بار فکرش رو می کنه و همون رو می نویسه
    نه اینکه بدون فکر بنویسی بعداً پشیمون بشی ادیت بکنی
    در هر صورت معلومه تازه وارد محیط اجتماعی روی وب شدی و هنوز طرز برخورد و روابط رو بلد نیستی

Sent from my GM1910 using Tapatalk
    اتفاقا خیلی وقته وارد محیط وب شدم ! از اون موقعی که با عکس پروفایلت برای خودت خاطره میساختی !
    چیزی رو ادیت نکردم ! اگه از متن اورجینال خوشت اومد میتونی همون رو قبول کنی !
    حرص هم نخوردم ! چون ادمایی مثل تو بی حساب و از روی شکم حرف میزنن قانع کردن شون سخته !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

سلام.
    من هم فیلیمو میدیدم کم نمیکرد.
    شما اگه دیدی از حجمت کم میشه زنگ بزن ۱۹۵
    Last edited by hamed_korn; 20-07-2019 at 18:49.

4. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

منم امیدوارم صحبت دوستامون درست از اب دربیاد و ترافیک رو برحسب بین الملل نوشته باشه مخابرات. هرچند سری قبل سر کمپین رنگین نت همینجوری خوشحال شدیم، بعدا معلوم شد اشتباه تاپی در پیش پرداختها بوده.....
    یه توصیه هم میکنم دوستانی که اخرای سرویس کمپین رنگین نتشونه، به محض اینکه فهمیدید ترافیکها داخلی بوده از طریق تغییر سرویس شش ماهه یا یکساله تمدید کنید.
    دوست عزیز ،من پارسال تلفنی درخواست سفارش خرید به مخابرات دادم ، و اپراتور تلفنی برام سفارش ثبت کرد ، (طرح غزال 8 مگ - 90 گیگ) برام ثبت کرد! الان تو پنل مخابرات قسمت تغییر سرویس که میرم نوشته سرویسم 12 ماهه هست ، برای تغییر سرویس فقط این چند گزینه هست، که سرویس خودم همین ( 8 مگ - 90 گیگ هست) اصلا امکان تغییر سرویس غزال به سرویس های منصفانه وجود نداره، همین سرویس های طرح غزال که می بینید تو پنل گزینه هست ، چطور میشه سرویس غزال رو به طرح منصفانه تغییر داد؟ به نظر شما تلفنی 2020 تماس بگیریم ، ایا سرویس رو تغییر میدهند؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز ،من پارسال تلفنی درخواست سفارش خرید به مخابرات دادم ، و اپراتور تلفنی برام سفارش ثبت کرد ، (طرح غزال 8 مگ - 90 گیگ) برام ثبت کرد! الان تو پنل مخابرات قسمت تغییر سرویس که میرم نوشته سرویسم 12 ماهه هست ، برای تغییر سرویس فقط این چند گزینه هست، که سرویس خودم همین ( 8 مگ - 90 گیگ هست) اصلا امکان تغییر سرویس غزال به سرویس های منصفانه وجود نداره، همین سرویس های طرح غزال که می بینید تو پنل گزینه هست ، چطور میشه سرویس غزال رو به طرح منصفانه تغییر داد؟ به نظر شما تلفنی 2020 تماس بگیریم ، ایا سرویس رو تغییر میدهند؟
    طرح جدید به پنل اضافه نشده هنوز
    ضمنا ظاهرا مشترکینی که سرویس فعال فعلی-شون کمپین یا جشنواره-ست (مثل خودم که کمپین رنگین نت دارم) باید حضورا برای تغییر سرویس مراجعه کنن
    Last edited by leo.unique; 21-07-2019 at 13:30.

7. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

طرح جدید به پنل اضافه نشده هنوز
    ضمنا ظاهرا مشترکینی که سرویس فعال فعلی-شون کمپین یا جشنواره-ست (مثل خودم که کمپین رنگین نت دارم) باید حضورا برای تغییر سرویس مراجعه کنن
    من میخوام کلا سرویس مخابرات رو جمعش کنم ، می دونید چرا؟ چون ترافیک 90 گیگ ماهیانه که روزی 3 گیگ میشه ، خیلی خیلی کمه ، حساب کنید 4 نفر به نت وصل میشن، راحت روزانه 5 گیگ مصرف میکنند که اخر ماه ترافیک کم میارم ، خودم که اصلا دانلود هم نمیکنم ...
    امروز با 2020 تماس گرفتم ، درخواست دادم سرویس رو جمع کنن ، اپراتور گفت برای جمع اوری مالک خط حضوری باید به مرکز مخابراتی بره!! خلاصه داستانی داریم با اینها!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من میخوام کلا سرویس مخابرات رو جمعش کنم ، می دونید چرا؟ چون ترافیک 90 گیگ ماهیانه که روزی 3 گیگ میشه ، خیلی خیلی کمه ، حساب کنید 4 نفر به نت وصل میشن، راحت روزانه 5 گیگ مصرف میکنند که اخر ماه ترافیک کم میارم ، خودم که اصلا دانلود هم نمیکنم ...
    امروز با 2020 تماس گرفتم ، درخواست دادم سرویس رو جمع کنن ، اپراتور گفت برای جمع اوری مالک خط حضوری باید به مرکز مخابراتی بره!! خلاصه داستانی داریم با اینها!!
    تنها مزیت مخابرات نسبت به بقیه isp-ها، کمپین-هاش بود که اخیرا این برتری رو هم از دست داده و دیگه دلیلی برای موندن وجود نداره
    به نظر من شما یخورده دیگه صبر کن و اگه در کمپین بعدی اوضاع بهتر نشد این شرکت رو ترک کن

10. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان حجم ماهانه تمام بشه چی میشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان حجم ماهانه تمام بشه چی میشه ؟
    سرعت میاد روی 128

13. این کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    شارژ حجم مگه اول هر ماه انجام نمیشه ؟ من دیروز 30 تیر بود اومدم باقیمانده حجم ماهم رو دانلود کنم الان که 31 تیر هست میبینم حجمم رو شارژ کرده و دانلود دیروزم رو از ماه جدید کم کرده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •