تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2288 از 2599 اولاول ... 12881788218822382278228422852286228722882289229022912292229823382388 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,871 به 22,880 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اشتباها به جای اسم سایت اسم سرورشون رو گفتم !

این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم مثل ------ اکانت داخلی میفروشه و اکانت تست هم داره میتونید تست کنید که ترافیک داخلی حساب میکنه یا خیر .

کانکشن v-p-n به سرور irani.20pay.ir با ای پی 185.49.87.69 وصل میشه که تو لیست سایت های داخلی هست.
    از پنل مخابرات چطوری باید تست کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مخابرات برای من سی هزار تومن اضافه ترافیک مصرف شده زده و وقتی میخوام سرویس رو عوض کنم سی هزار تومن میاد رو فاکتور و پرداخت اینترنتی.
    حساب من پیش پرداخت هستش! هنوز ترافیکم دو گیگ مونده و اصلا تموم نشده !! طبق قانون وقتی ترافیک تموم شه سرعت باید بیاد روی 128 !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

مخابرات برای من سی هزار تومن اضافه ترافیک مصرف شده زده و وقتی میخوام سرویس رو عوض کنم سی هزار تومن میاد رو فاکتور و پرداخت اینترنتی.
    حساب من پیش پرداخت هستش! هنوز ترافیکم دو گیگ مونده و اصلا تموم نشده !! طبق قانون وقتی ترافیک تموم شه سرعت باید بیاد روی 128 !!!
    به 195 شکایت کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

از پنل مخابرات چطوری باید تست کنم
    من تست کردم
    داخلی حساب میکنه. راحت استفاده کنید.
    اگه بخواید خودتون تست کنید باید:
    یکبار مودم رو خاموش روشن کنید
    بعدش با وی پی ان متصل شید
    و مثلا 100مگ دانلود کنید
    و بعد مجدد مودم رو خاموش روشن کنید
    حالا به پنل برید و قسمت ریزمصرف
    ببینید تو این بازه زمانی
    اون صد مگ رو بین الملل زده یا داخلی

5. این کاربر از mmanhap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

آپدیت:
    من گهگاهی این تاپیک رو سر میزدم ولی تا الان نمیدونستم که موقعی میشه سرویس رو بدون هزینه عوض کرد که حداکثر پنج روز از پایان سرویس باقی مونده باشه.
    وگرنه به خاطر سرویس ۶۰ تومنی سه ماهه که بعد از دو ماه به پایان رسیده از شما ۳۰ تومن میگیرن تا عوضش کنن وگرنه میتونین ترافیک اضافه بخرید یا با ۱۲۸ کیلوبیت کنار بیایین.
    Last edited by esiooo2110; 23-06-2019 at 10:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

آپدیت:
    من گهگاهی این تاپیک رو سر میزدم ولی تا الان نمیدونستم که موقعی میشه سرویس رو بدون هزینه عوض کرد که حداکثر پنج روز از پایان سرویس باقی مونده باشه.
    وگرنه به خاطر سرویس ۶۰ تومنی سه ماهه که بعد از دو ماه به پایان رسیده از شما ۳۰ تومن میگیرن تا عوضش کنن وگرنه میتونین ترافیک اضافه بخرید یا با ۱۲۸ کیلوبیت کنار بیایین.
    این چیزی که میگین دزدیه. مگه اینکه منظورشون 30 تومن هزینه سرویس جدید باشه

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آپدیت:
    تا جایی که در پنل میبینم گزینه تغییر سرویس وابسته به 5 روز نیست و اون محدودیت 5 روز به پایان سرویس در پنل برای خرید (رزرو) سرویس گذاشته شده.

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من پیشنهاد میکنم برای دانلود و یوتیوب و آپدیت و کلا کارهایی که حجم زیادی مصرف میکنه از وی پی ان های داخلی استفاده کنید. دردسرش کمتره دیگه لازم نیست همه لینک ها رو چک کنید. بعد هم اینکه سیستم تفکیک ترافیک مخابرات خیلی قابل اعتماد نیست، یه موقع حتی از سایت ایرانی دانلود میکنید 4 برابر حجم از دست میره. شما کافیه به این وی پی ان وصل بشی، کل ترافیک مصرفی ات از اون سرور رد میشه و داخلی حساب میشه، حالا از هر سایتی میخوای دانلود کن. قیمتی هم نداره. من خودم 2 تا میشناسم یکیشون داخل همین فروم ها هم هست. اینم سایتش اگه میخوای چک کنی
    یه موقع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

دوست عزیز یه چی می گی ها...هیچ سایت دانلود ایرانی (نرم افزار، بازی، فیلم، انیمیشن) رو مخابرات داخلی حساب نمی کنه 99% سایت های دانلود ایرانی ترافیکش بین الملل حساب میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان در این ضمینه هایی که گفتم: انیمیشن، بازی و فیلم و نرم افزار اگه سایتی به غیر از شاتل لند هست که ترافیکش داخلی حساب میشه بگید ما هم بدونیم... .

تنها سایت شاتل لند برای دانلود بازی و نرم افزار فقط ترافیک داخلی حساب میشه... .

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه موقع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

دوست عزیز یه چی می گی ها...هیچ سایت دانلود ایرانی (نرم افزار، بازی، فیلم، انیمیشن) رو مخابرات داخلی حساب نمی کنه 99% سایت های دانلود ایرانی ترافیکش بین الملل حساب میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان در این ضمینه هایی که گفتم: انیمیشن، بازی و فیلم و نرم افزار اگه سایتی به غیر از شاتل لند هست که ترافیکش داخلی حساب میشه بگید ما هم بدونیم... .

تنها سایت شاتل لند برای دانلود بازی و نرم افزار فقط ترافیک داخلی حساب میشه... .
    سافت 98ف دانلودها، آسان دانلود...اینا مثالهایی از سایتهای داخلی برای نرم افزار

11. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سافت 98ف دانلودها، آسان دانلود...اینا مثالهایی از سایتهای داخلی برای نرم افزار
    برای نرم افزار تست نکردم احتمالا درست می گید... ولی برای انیمیشن می خواستم دانلود کنم چند تا سایت رو که زدم بین الملل حساب کرد...واسه بازی هم شاتل لند خوبه همه بازی ها رو داره اونهایی که من تست کردم ولی واسه انیمیشن سایتی رو نمی شناسم که داخلی حساب کنه متاسفانه...

شما سایت های ترافیک داخلی رو از چه سایتی نگاه می کنید؟؟؟
    من توی گوگل سرچ کردم یه فایل پی دی اف برای مخابرات هست که هیچکدوم از سایت دانلود نرم افزار که شما گفتین توش نیست!!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سایت وزارت ارتباطات که سایت های ترافیک داخلی رو زده لینکش رو میشه بدین؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •