تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2274 از 2599 اولاول ... 12741774217422242264227022712272227322742275227622772278228423242374 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,731 به 22,740 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

از حدود ساعت 12 امروز مشکل جدیدی نداشتین؟ یهو ارتباط من با مودمم قطع میشه و کانکشن میپره و بعد از چند دقیقه برمیگرده، گاهی هر چند دقیقه و گاهی طولانی تر مثلا چهل دقیقه. متاسفانه پیش مودم نیستم اون لحظه ببینم مشکل سخت افزاری داره و ریست میشه یا مشکل از سمت مخابراته.
    سلام.
    این هفته من چند روز این مورد رو داشتم.
    چراغ adsl هم هنگام قطع شدن اینترنت سبز رنگ و ثابت هست.
    دیشب که دیوانه کرد منو.
    هم سرعتم کم شده بود هم دایم قطع و وصل میشد.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از حدود ساعت 12 امروز مشکل جدیدی نداشتین؟ یهو ارتباط من با مودمم قطع میشه و کانکشن میپره و بعد از چند دقیقه برمیگرده، گاهی هر چند دقیقه و گاهی طولانی تر مثلا چهل دقیقه. متاسفانه پیش مودم نیستم اون لحظه ببینم مشکل سخت افزاری داره و ریست میشه یا مشکل از سمت مخابراته.
    یه اسکرین شات از مودم (وقتی وصله) اینجا بزارید تا بشه در مورد مشکل بحث کرد.

3. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.
    این هفته من چند روز این مورد رو داشتم.
    چراغ adsl هم هنگام قطع شدن اینترنت سبز رنگ و ثابت هست.
    دیشب که دیوانه کرد منو.
    هم سرعتم کم شده بود هم دایم قطع و وصل میشد.

من متاسفانه بالا سر مودم نیستم ببینم وضعین چراغا وقتی قطع میشه چطوریه ولی اصلا ریتم منظمی نداره. برای شما هم کلا کانکشن میپرید؟ یعنی ویندوز قطع میشه از مودم و میره تو وضعیت Connecting که وصل بشه؟ (تو ویندوز 10 کنار علامت wifi یه ستاره میاد). یه چیزی که باعث میشه یکم کمتر شک کنم به مودم اینه که اسم WiFi من هست و نمیپره. با یه مودم دیگه خیلی سال پیش مشکلم این بود که اسم شبکه هم وقتی قطع میشد تو لیست شبکه ها نبود و مشخص بود یه بلایی سر مودم اومده.

یه اسکرین شات از مودم (وقتی وصله) اینجا بزارید تا بشه در مورد مشکل بحث کرد.
    متوجه نشدم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من متاسفانه بالا سر مودم نیستم ببینم وضعین چراغا وقتی قطع میشه چطوریه ولی اصلا ریتم منظمی نداره. برای شما هم کلا کانکشن میپرید؟ یعنی ویندوز قطع میشه از مودم و میره تو وضعیت Connecting که وصل بشه؟ (تو ویندوز 10 کنار علامت wifi یه ستاره میاد). یه چیزی که باعث میشه یکم کمتر شک کنم به مودم اینه که اسم WiFi من هست و نمیپره. با یه مودم دیگه خیلی سال پیش مشکلم این بود که اسم شبکه هم وقتی قطع میشد تو لیست شبکه ها نبود و مشخص بود یه بلایی سر مودم اومده.

متوجه نشدم.
    بله.قطع میشه.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چند صفحه ای از تاپیک زیر رو مطالعه کنید تا با مسائل اولیه در بحث نویز آشنا بشید. منظور از اطلاعات مودم و اسکرین از اون هم در همونجا توضیح داده شده:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من هنوز نصف بیشتر حجمم مونده ولی تو قسمت تغییر سرویس مینویسه:
    امکان تغییر سرویس برای شما وجود ندارد، زیرا: ارزش سرویس فعال شما بر پایه‌ی ترافیک مانده از سرویس صفر ریال است.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

آیا مخابرات تهران اجازه داشته که بدون اطلاع طرح من رو که 512 نامحدود بوده به 2 مگ محدود تغییر بده.

امروز سرویسم قطع بود زنگ زدم گفتن سرویس های قبلی قطع شده و الان این رو وصل می کنیم.

کارشون قانونی بوده؟ می شه شکایت کرد؟ کسی تجربه ای داشته؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام

منم مشکل دوستمون آقا محسن رو دارم. من اینترنت قدیمی نامحدود 256 داشتم که از دیشب انگار تغییر کرده و سرعت دنلودم از 30 رسید به 110 - 140! معلوم سرویس عوض شده. آیا این 1 مگ هست یا 2 مگ؟ به نظر 1 مگ باشه. زنگ زدم 2020 ولی خطها شلوغه و هنوز موفق نشدم صحبت کنم. البته در مورد من قبلا 2 بار از طریق اس ام اس به گوشی هشدار و خبر دادند که خطم باید تغییر بکنه ولی من اقدامی نکردم و ترجیح دادم همون سرعت افتضاح 256 با سرعت دنلود 30 رو داشته باشم. خودمم از اون سرعت خسته شدم. من بیشتر فیلم و سریال از سایتهای ایرانی می گیرم. آیا سرعت 1 مگ 1 ماه برام کافیه؟ ماهی 20 تومن پیش پرداخت رو می خوام بگیرم که خودکار شارژ نشه سر ماه قبض زیاد بیاد و هر وقت تموم شد بگیرم.
    یه سوال دیگه که دارم اینه که فیلم و سریال هایی که از سایتهای ایرانی می گیریم ترافیک داخلی حساب میشه یا خارجی؟
    دوستان نکته و کمکی اگر می دونید بفرمائید برای من که با طرح قدیم نامحدود کار کردم و با این جدیدها زیاد آشنا نیستم.

ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان

آیا مخابرات تهران اجازه داشته که بدون اطلاع طرح من رو که 512 نامحدود بوده به 2 مگ محدود تغییر بده.

امروز سرویسم قطع بود زنگ زدم گفتن سرویس های قبلی قطع شده و الان این رو وصل می کنیم.

کارشون قانونی بوده؟ می شه شکایت کرد؟ کسی تجربه ای داشته؟
    بله. طبق دستور وزارت ارائه سرویس های نامحدود ممنوعه. درواقع خیلی وقته این دستور داده شده و حتی بعضی از شرکتها از ترس وزارت برای ترافیک رایگان شبانه هم عنوان نامحدود رو حذف کردند و یه ترافیکی براش مشخص کردند.

سلام

منم مشکل دوستمون آقا محسن رو دارم. من اینترنت قدیمی نامحدود 256 داشتم که از دیشب انگار تغییر کرده و سرعت دنلودم از 30 رسید به 110 - 140! معلوم سرویس عوض شده. آیا این 1 مگ هست یا 2 مگ؟ به نظر 1 مگ باشه. زنگ زدم 2020 ولی خطها شلوغه و هنوز موفق نشدم صحبت کنم. البته در مورد من قبلا 2 بار از طریق اس ام اس به گوشی هشدار و خبر دادند که خطم باید تغییر بکنه ولی من اقدامی نکردم و ترجیح دادم همون سرعت افتضاح 256 با سرعت دنلود 30 رو داشته باشم. خودمم از اون سرعت خسته شدم. من بیشتر فیلم و سریال از سایتهای ایرانی می گیرم. آیا سرعت 1 مگ 1 ماه برام کافیه؟ ماهی 20 تومن پیش پرداخت رو می خوام بگیرم که خودکار شارژ نشه سر ماه قبض زیاد بیاد و هر وقت تموم شد بگیرم.
    یه سوال دیگه که دارم اینه که فیلم و سریال هایی که از سایتهای ایرانی می گیریم ترافیک داخلی حساب میشه یا خارجی؟
    دوستان نکته و کمکی اگر می دونید بفرمائید برای من که با طرح قدیم نامحدود کار کردم و با این جدیدها زیاد آشنا نیستم.

ممنون
    برای فیلم و سریال میتونید لینک مربوطه رو از طریق سایت trainbit تبدیل کنید و لینکی رو بگیرید که ترافیک داخلی محسوب میشه.

سرعت 1 مگ خیلی کمه. حداقل 2 مگ رو بگیرید. 5 هزار تومن اختلافشون این روزها دقیقا پول یک نوشابه خانوادست و ارزش نداره دیگه 1 مگ واقعا.

11. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

برای فیلم و سریال میتونید لینک مربوطه رو از طریق سایت trainbit تبدیل کنید و لینکی رو بگیرید که ترافیک داخلی محسوب میشه.

سرعت 1 مگ خیلی کمه. حداقل 2 مگ رو بگیرید. 5 هزار تومن اختلافشون این روزها دقیقا پول یک نوشابه خانوادست و ارزش نداره دیگه 1 مگ واقعا.
    چطوری باید لینک رو در trainbit تبدیل کنم؟ رفتم به trainbit ولی نمی دونم چکار باید بکنم؟ لینک آموزش این کار رو دارید برم بخونم یاد بگیرم؟ آیا با یک کپی و پیست لینک در سایت trainbit تبدیل به ترافیک داخلی میشه یا مراحل بیشتر و آپلود داره؟

بله حق با شماست فقط اختلافش 5 تومن هست که احتمالاً اون رو بگیرم. تو فهرست فروش سرویس ها وقتی این 2 مگ که پیشنهاد فرمودید رو که می زنم حجم ترافیک ماهانه رو می زنه 160 گیگابایت و ترافیک بین المللی رو میزنه 40 گیگابایت. آیا 40 جزء همین 160 هست یا جداست و کلا میشه 200 گیگابایت؟ اگر مثلا 40 گیگ ترافیک همه صرف ترافیک بین الملل بشه یعنی کل 160 رفته و تمام شده؟ من اصلا تماشای یوتیوب ندارم و فقط سایتهای خارجی رو مثل فروم ها و از این قبیل رو می رم و یا مطلب می خونم یا پستی می زارم و دنلود از سایتهایی مثل یوتیوب یا تورنت و از این چیزها ندارم. فقط دنلودم از سایتهای رایگان فیلم و سریال وطنی خودمون هست؛ لطف می کنید که به سوالاتم جواب می دهید؛ خیلی ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •