تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2258 از 2599 اولاول ... 12581758215822082248225422552256225722582259226022612262226823082358 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,571 به 22,580 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مشکل سرویس رنگین نت برای خرید یا تغییر سرویس حل شده.

دوستانی که از سرویسهای کمپین رنگین نت (3 ماهه و یا بیشتر) استفاده میکنند و نمیتونستند سرویسی رو رزرو کنند یا سرویس فعلی رو ابطال کنند، الان میتونند بدون مشکل از طریق پنل اینکار رو انجام بدند. همینطور گزینه تغییر سرویس هم دوباره فعال شده.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان برای شما هم توی خرید سرویس ( تا اخری بیاد پایین ) سرویس ها رو به صورت 3 ماه نشون میده؟

برای مثال

سرویس 1mb استاندارد غیر حجمی سه ماهه پیش پرداخت 100 گیگ ترافیک داخلی یا 25 گیگ ترافیک بین الملل
    یا مثلا زده 8 مگابیت 3 ماه 140 تومن ؟
    در پنل (برای من) سرویس ها از 12 ماه شروع میشه، 6 ماههف سه ماهه و در نهایت سرویسهای معمولی 1 ماهه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان برای شما هم توی خرید سرویس ( تا اخری بیاد پایین ) سرویس ها رو به صورت 3 ماه نشون میده؟

برای مثال

سرویس 1mb استاندارد غیر حجمی سه ماهه پیش پرداخت 100 گیگ ترافیک داخلی یا 25 گیگ ترافیک بین الملل
    یا مثلا زده 8 مگابیت 3 ماه 140 تومن ؟
    درسته
    من چند روز پیش سرویسم تموم شده بود ولی کلا 1 ماهه تو پنل نداشت زنگ زدم 2020 درست کردن
    ولی الان دوباره دیدم خراب شده

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستانی که از سرویسهای کمپین رنگین نت (3 ماهه و یا بیشتر) استفاده میکنند و نمیتونستند سرویسی رو رزرو کنند یا سرویس فعلی رو ابطال کنند، الان میتونند بدون مشکل از طریق پنل اینکار رو انجام بدند. همینطور گزینه تغییر سرویس هم دوباره فعال شده.
    شما 3 ماه به بالا داشتی؟ مثلا 6 ماهه یا 12 ماهه؟ چون من خودم 3 ماهه داشتم و 5 روز به پایان، خرید برام فعال شد، شاید جوری تعریف کردن که فقط به آخر نزدیک میشه باز میشه. البته دوستانی که 6 ماهه دارن تایید بکنن یعنی مشکل بر طرف شده.
    با همین استدلال پیش خودم گفتم اینکه شبانه فعال شده هم بخاطر اینه که آخرای سرویسه! با این کار دوباره مردم رو ترغیب کنن دوباره سرویس جدید بخرن و دوباره بعد چند روز شبانه از کار بیوفته! که طبق تجربه از مخابرات اصلا بعید نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

حل نشده
    فقط میشه رنگین نت خرید نه همه سرویس ها رو

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شما 3 ماه به بالا داشتی؟ مثلا 6 ماهه یا 12 ماهه؟ چون من خودم 3 ماهه داشتم و 5 روز به پایان، خرید برام فعال شد، شاید جوری تعریف کردن که فقط به آخر نزدیک میشه باز میشه. البته دوستانی که 6 ماهه دارن تایید بکنن یعنی مشکل بر طرف شده.
    با همین استدلال پیش خودم گفتم اینکه شبانه فعال شده هم بخاطر اینه که آخرای سرویسه! با این کار دوباره مردم رو ترغیب کنن دوباره سرویس جدید بخرن و دوباره بعد چند روز شبانه از کار بیوفته! که طبق تجربه از مخابرات اصلا بعید نیست.
    من بیشتر از دو ماه به پایان سرویس باقی مونده.

کلیه سرویسها در بخش خریددر حال حاضر در دسترسه. چه سرویس استاندارد یک ماهه و چه سرویس کمپین رنگین نت.
    شبانه هم از اول برای من مشکلی نداشت. (حتمالا مشکل استانی بوده ). تنها ایراد شبانه اینه که خیلی کم حجم کم میکنه (کلا شبانه رو داخلی حساب میکنه، از هر ای پی که باشه و این یعنی عملا ماهی 800 گیگ شبانه داره برای من حتی اگه از سایتای خارجی محتوایی دانلود یا استفاده بشه)
    Last edited by misam5526; 18-05-2019 at 16:08.

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من بیشتر از دو ماه به پایان سرویس باقی مونده.

کلیه سرویسها در بخش خریددر حال حاضر در دسترسه. چه سرویس استاندارد یک ماهه و چه سرویس کمپین رنگین نت.
    شبانه هم از اول برای من مشکلی نداشت. (حتمالا مشکل استانی بوده ). تنها ایراد شبانه اینه که خیلی کم حجم کم میکنه (کلا شبانه رو داخلی حساب میکنه، از هر ای پی که باشه و این یعنی عملا ماهی 800 گیگ شبانه داره برای من حتی اگه از سایتای خارجی محتوایی دانلود یا استفاده بشه)
    تهران فقط میشه رنگین نت خرید(باز خوبه میشه یه چیزی خرید!)، شبانه هم فقط 10 روز اول سرویس کار کرد و 10 روز آخر! از 90 روز یعنی فقط 20 روز

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

سلام دوستان

من از قم بخوام از مخابرات سرویس بگیرم پیشنهاد میدید؟!
    و اینکه این تعرفه ها رو دیدم ببینم چجوریه میصرفه؟!
    و اینکه تو این عکس نوشته سرعت 4 برابری یکی اینو توضیح بده یعنی من سرعت
    16 مگ بگیرم سرعتش 4 برابر میشه ؟!!!
    یه تو ضیح جامع بدید ممنون میشم

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

..............
    Last edited by Abolfazl-Star; 18-05-2019 at 23:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام از طرف مخابرات برای کسی پیامک اومده که سرویس شما طبق مصوبه 266 تغییر می یابد؟ درحالی که من قبلا نامحدود داشتم و چند وقت پیش تبدیل به غزال کردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •