تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2254 از 2599 اولاول ... 12541754215422042244225022512252225322542255225622572258226423042354 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,531 به 22,540 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ببخشید. الان عکس رو دوباره دیدم فک کنم جاشون رو پست قبل بر عکس گفتم.

اگه حجم بیشتر (100 گیگ روزانه +200 گیگ شبانه) و سرعت 8 سرویس سرشار (سمت راستی)
    اگه حجم 90 گیگ در ماه میخوای ولی سرعت بیشتر از 8 سرویس سمت چپی (افزایش سرعت)

** هردوی این سرویسها از اونی که الان میگیرید بهتره.
    ممنون از اینکه سریع جواب دادین. همون سمت راستی رو گرفتم چون فیلم میگیرم دانلودم بالاست

راستی در مورد سرویسهای غیر از کمپین ها که سوال کرده بودم به نظرتون قیمتها احمقانه نیست؟

مثلا 8 مگ با 360 گیگ داخلی یه ماهه رو میده 50 تومن (که الان من دارم)
    و 8 مگ با 360 گیگ داخلی سه ماهه رو میده 150 تومن
    یعنی آدم مگه مریضه سه ماهه بگیره؟

یا من اشتباه متوجه شدم و منظور از سه ماهه 360 گیگ اینه که هر ماه 360 گیگ؟

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دقیقا همینطوره منم مشترک قدیم مخابرات هستم و پی این شرکت حسابی به تنم خورده و دولا پهنا برای منم حساب کردن و فقط با شکایت تونستم درستش کنم.
    حالا خوبه من طرح غزال هستم و شبانه رایگان و این داستان ها رو ندارم .
    وگرنه الان مثل شما ها باز داستان داشتم.
    ماهی ۱۷۵ گیگ بین الملل یا ۷۰۰ گیگ داخلی دارم.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
    مسئله اینه همه وقتی با یه ISP به مشکل میخورن میرن جای دیگه. ولی ما عین اسیر هرچی گفتن باید بگیم چشم چون آپشن دیگه ای نداریم. وقتی تو این شرایط کسی میاد میگه مخابرات مشکل نداره و شما هستید که دارید اشتباه میکنید خیلی دیگه زور داره. کاش حالا میذاشت حداقل ماه اولش تموم بشه بعد. بنده خدا خبر نداره یه چیز ساده مثل شارژ کردن سر ماه هم برای ما بارها مسئله بوده و شده 3 روز بدون اینترنت بودیم و نتونستیم یه شارژ ساده کنیم.
    راستی حامد جان یه سوال کرده بودم فک کنم ندیدی، اینجا کپیش میکنم اگه وقت داشتی جواب بده : (در ضمن قابل توجه دوست جدیدمون که با مشکلات آشنا بشن!)
    "حامد جان مشکل احراز هویت رو غیر حضوری حل کردی یا مجبور شدی بری مرکز؟اگه امکانش هست یه توضیح مختصری از زمان شکایت به 195 تا رفع شدنش بده"

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون از اینکه سریع جواب دادین. همون سمت راستی رو گرفتم چون فیلم میگیرم دانلودم بالاست

راستی در مورد سرویسهای غیر از کمپین ها که سوال کرده بودم به نظرتون قیمتها احمقانه نیست؟

مثلا 8 مگ با 360 گیگ داخلی یه ماهه رو میده 50 تومن (که الان من دارم)
    و 8 مگ با 360 گیگ داخلی سه ماهه رو میده 150 تومن
    یعنی آدم مگه مریضه سه ماهه بگیره؟

یا من اشتباه متوجه شدم و منظور از سه ماهه 360 گیگ اینه که هر ماه 360 گیگ؟
    هر ماه 360 گیگ.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مسئله اینه همه وقتی با یه ISP به مشکل میخورن میرن جای دیگه. ولی ما عین اسیر هرچی گفتن باید بگیم چشم چون آپشن دیگه ای نداریم. وقتی تو این شرایط کسی میاد میگه مخابرات مشکل نداره و شما هستید که دارید اشتباه میکنید خیلی دیگه زور داره. کاش حالا میذاشت حداقل ماه اولش تموم بشه بعد. بنده خدا خبر نداره یه چیز ساده مثل شارژ کردن سر ماه هم برای ما بارها مسئله بوده و شده 3 روز بدون اینترنت بودیم و نتونستیم یه شارژ ساده کنیم.
    راستی حامد جان یه سوال کرده بودم فک کنم ندیدی، اینجا کپیش میکنم اگه وقت داشتی جواب بده : (در ضمن قابل توجه دوست جدیدمون که با مشکلات آشنا بشن!)
    "حامد جان مشکل احراز هویت رو غیر حضوری حل کردی یا مجبور شدی بری مرکز؟اگه امکانش هست یه توضیح مختصری از زمان شکایت به 195 تا رفع شدنش بده"
    اون احراز هویت و چندتا مشکل دیگه رو داشتم تو این سامانه جدید که فکر کنم زمستان ۹۷ برای تهران هم وصلش کردند و الان داریم استفاده میکنیم.
    به ۱۹۵ شکایت کردم.
    یک خانمی بود که زنگ میزد پیگیری میکرد هفته ای یک بار زنگ میزد میگفت فلان ایراد حل شد یا نه و...
    از طریق همون حل شد.
    شاید یک ماه درگیر اون مجموعه شکایت بودم.

5. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    کجای مودم میزنه کشش خط رو؟؟؟
    داخل تنظیمات مودم برید هست.
    مثلا این برای مودمasusهست.
    برای هر مودم یکجا نوشته.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

فلاح جوشقانی با اشاره به این که موضوع کم‌فروشی به هر یک از اپراتورها تذکر داده شده، افزود: رگولاتوری نیز بر اجرای این الزامات به طور دقیق نظارت می‌کند و مشترکان در صورت مشاهده تخلف در زمینه کم‌فروشی اینترنت می‌توانند در تماس با سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات ۱۹۵ یا مراجعه به سایت www,۱۹۵.cra.ir شکایت خود را ثبت کنند.

با توجه به تاکید وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات، کاربرانی که احساس میکنند حجم و ترافیک مصرفیشون معقول کم نمیشه شکایت خودشون رو حتماض ثبت کنند. برای شکایت در این مورد نیاز به اسکرین شات و مدارک نیست و خود رگلاتوری ابزار لازم برای کنترل ترافیک مصرفی مشترکین رو داره.

8. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

داخل تنظیمات مودم برید هست.
    مثلا این برای مودمasusهست.
    برای هر مودم یکجا نوشته.

موقع اتصال به اینترنت مشخصات مودم این بوده:

من میتونم سرعت 16 مگ دریافت کنم یا خیر؟ با دانلود منیجر و 32 کانکشن تا حدود دو مگ دانلود داره ولی تک کانکشن کمتر میشه و همچنین موقع پخش فول اچدی در فیلیمیو هم نکث و توقف داره. 720p بدون مشکل پخش می کنه. سرعت فعلی هم 8 مگ هستش.

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    الان سرویس 8 مگ مخابرات دارم که زیاد قطع و وصل میشه و البته snr هم حدود 10 11 هستش(پشت کنتور هم تست کردم)
    حالا به نظرتون با تغییر شرکت وضعیت بهتر میشه یا نه؟

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

حط شما نهایت تا هفت مگ یعنی سرعت 8 مگ هم بگیری به مشکل میخوری شما باید اینترنت 4 مگ خریداری کنی

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

حط شما نهایت تا هفت مگ یعنی سرعت 8 مگ هم بگیری به مشکل میخوری شما باید اینترنت 4 مگ خریداری کنی
    با تغییر شرکت هیچ تفاوتی نمیکنه؟تفاوت شرکتها فقط سر قیمت و حجمه؟

13. این کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •