تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2089 از 2600 اولاول ... 108915891989203920792085208620872088208920902091209220932099213921892589 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,881 به 20,890 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

والا قیمتا الان شما بخوای حساب کنی زیاد هم بد نیستا! مخابرات رو اگه تعرفه هاش رو بزاریک کنار که کلا جز بشر ها حساب نمیشن ، مابقی شرکت ها الان سرعت و حجم خوبی ارائه میدن ، الان اونقدر ریال ما بی ارزش شده که والا 50 هزار تومان ماهیانه دیگه پول به حساب نمیاد ! شما جدول شرکت ها رو ببین ، همه روی سرعت 8 مگابیت با قیمت پنجاه هزارتومان ، 200 گیگ حجم ارائه میدن ، واقعا 200 گیگ کمه ؟ تازه اینترنت هم موقع تموم شدن حجم قطع کامل نمیشه...
    سلام

این حجم ها که تو جدول و عکسی که زحمت کشیدی گذاشتی همیشه نباید ثابت باشه؛ درسته؟ چون بالا سمت چپ تصویر نوشته تا "پایان 11 اردیبهشت". این به معنی این هست که شرکتهای هر مدت قیمتها و حجم رو کاهش و افزایش می دهند؟ اگر اینطور هست هر ماه این کار صورت می گیره یا بیشتر؟ فکر کنم بخاطر رقابت باشه؛ درست گفتم؟

بله پول ما که ببخشید از کاغذ توالت هم بی ارزش تر شده و در چند ماه دیگر رکورد بی ارزشی پول و اقتصاد ونزوئلا را خواهیم زد! ولی باز 50 ماهیانه یک کم زیاده؛ 25 بود بهتر بود!.

به بیشتر سرعتها به نظر میاد بالاترین حجم رو شرکت "دیده بان نت" میده. شما از این شرکت دارید؟ وقتی اشتراک می گیریم پنل کاربری هم داره که بشه حجم خرید؟ سالها پیش که از شرکت صبا نت حجمی اشتراک می گرفتم پنل داشت و حتما برای این حجمی ها هم همینطور دیگه؟ حجم تمام بشه سرعت روی چند میاد؟ شنیدم روی 128 کیلو بایت میاد؟ مثلا اگر طرف ظرف 15 روز حجمش تمام بشه و 15 روز بقیه رو بخواد با کاهش سرعت سر کنه تا سر ماه دوباره شارژ بکنه؛ اون 15 روز که سرعت کند هست رایگان حساب میشه یا هزینه اون هم حساب میشه؟

من نظرم روی شرکت "دیده بان نت" هست که حجم ارائه شده اش بیشتر از سایر شرکتهاست؛ ولی اگر هر ماه یا چند ماه کاهش بده و شرکت دیگه بیشتر حجم بده حال گیری می شه و نمیشه هر روز ISP عوض کرد.

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

واقعا کی قراره از دست این انحصار فیبر نوری و مخابرات خلاص شیم؟؟ بقیه شرکتها یکسری طرحهای جشنواره دارن که با حجم کم سرعت خوب ارائه میدن ولی مخابرات هیچی نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    من جدیدا vpn که وصل میکنم اینترنتم هر 5-6 دقیقه یکبار قطع و وصل میشه!
    کسی هست این مشکلو داشته باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دو روزه اینجوری شده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بعضی سایتهایی که Https هستند هم باز نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درود

مشکل به خاطر dns سرورهای زیر ساخت هست به شکل زیر تغییرات رو انجام بدید مشکل حل میشه :

Primary DNS Server : 10.3.100.100

Secondary DNS Server : 8.8.8.8

مقدار MTU رو به صورت دستی به 1440 تغییر بدید.

7. 3 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

داداش .... شمایی که میگی توهمی بیش نیست من میگم شما حساب کن :
    اینترنت نا محدود مخابران 512 داشتم با قیمت ماهیی 22 هزار تومن
    شبانه روز لپتاپم روشن بود . ماهی 120 گیگ دانلود داشتم
    120 گیگ در ماه اونم بصورت بین الملل
    اونم فقط با 22 هزار تومن
    الان چه تعرفه ای باید انتخاب کنم که برام مقرون به صرفه باشه ؟
    یکبار من قعطی از مخابرات توی این چند ساله ندیدم

شما جوش نزن بیا برو جشنواره پارس 6 ماهه 130 تومن میشه همون ماهی 22 تومن بهت 900 گیگ حجم میده با سرعت 8 مگ لازم نیست 24 ساعت روشن بگذاری.

9. این کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

هنوز هم حجم داشته باشیم سرویس برقرار میمونه؟ تقریبا یه هفته دیگه زمانم تموم میشه و کلی حجم برام مونده، نمیدونم مصرف کنم یا بذارم بمونه

داره خودمونی میشه IvIoI-IsEn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان من یه مدتیه وقتی بدون وی پی ان به اینترنت مخابرات وصل میشم نتم کلی تایم اوت داره اما تا وی پی ان وصل میکنم تایم اوتا میپره البته وی پی ان هم هر نیم ساعت یک بار به هم میریزه شما هم این مشکل و داشتید تا حالا ؟

حالا با وی پی ان

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان من یه اینترنت فسیل 512 نامحدود از قدیم دارم. تا مدتی پیش دانلودهای خیلی سنگینی داشتم و به این اینترنت نیاز داشتم، ولی الآن در حد 40،50 گیگ بیشتر دانلود ماهانه ندارم و میخوام برم سراغ سرعت بالاتر.
    توی خود سایت مخابرات که گزینه تغییر سرویس رو میزنم هیچی نمیاره و انگار نه انگار! اگه برم مرکز مخابراتی که ازش اینترنت رو گرفتم و مثلاً بگم 4 مگ بده، سریع راه می افته یا دنگ و فنگ داره؟
    بعد این سرویس هایی که چند وقت اخیر مثلاً به اسم نامحدود راه افتاد ولی محدود هستن، بعد از تموم شدنشون چه اتفاقی می افته؟ سرعت خیلی کم میشه یا قطع میشه یا به دانلود ادامه میده و یه دفعه یه قبض عظیم میاد؟ یعنی مثلاً اگه 50 گیگ محدودیت داشته باشه و تموم بشه و نخوام پول اضافی برای گیگ های بعدی بدم، چه اتفاقی می افته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •