تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1852 از 2599 اولاول ... 85213521752180218421848184918501851185218531854185518561862190219522352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,511 به 18,520 از 25988

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال faramobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    بالاخره بعد از کلی تحقیق و امتحان سرویس های مختلف و تجربه عملی مشکل اینترنت رایگان شبانه را حل کردم که بدین صورت است :

شما برای اینکه اینترنت کاملاً رایگان شبانه داشته باشید و از حجم تان یک مگ هم کم نشود باید موارد ذیل را رعایت کنید:

1- حتماً باید سرویس "پیش پرداخت" را انتخاب کنید (کلیه بسته های "پس پرداخت" مشکل دارند و از حجم تان کم می کند)

2- حتماً باید یکی از این 3 سرویس زیر را انتخاب کنید :
    3952-0100-0010-1013 ( UP TO 4M ) PrePaid اینترنت ٢٠٤٨ 24GB 12 820,000 خیر بلی نا محدود خیر خیر
    3952-0100-0010-1014 ( UP TO 8M ) PrePaid اینترنت ٢٠٤٨ 24GB 12 890,000 خیر بلی نا محدود خیر خیر
    3952-0100-0010-1015 ( UP TO 16M ) PrePaid اینترنت ٢٠٤٨ 24GB 12 950,000 خیر بلی نا محدود خیر خیر

که اینترنت "شبانه رایگان نامحدود" دارند. قیمت "12 ماهه" آنها به ترتیب 82 هزار، 89 هزار و 95 هزار تومان است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- حتماً باید یکی از مودم هایی که خود مخابرات تایید کرده است را داشته باشید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدلیل اینکه در زمان رایگان (2 تا 6 صبح) که اینترنت از طرف مخابرات قطع و وصل می شود، اگر مودم شما مورد تایید نباشد، این قطع و وصلی بدرستی انجام نمی شود.

4- برای اطمینان بیشتر از ساعت 2:10 تا 5:50 دقیقه برای دانلود اقدام کنید و سعی کنید که در این محدوده دانلود صورت گیرد. (مخابرات مابین 1:58 تا 2:05 دقیقه و 5:55 تا 5:59 دقیقه اینترنت را قطع و وصل می کند و زمان دقیقی ندارد)

امیدوارم که این موارد بدرد دوستان بخورد.
    دوست عزیز این حرف شما شاید برای شما صدق کرده باشه ولی به هیچ وجه جامع نیست و هزاران مورد نقض حرفای شما وجود داره

برای مودم هایی که فرمودید اصلا چنین چیزی وجود نداره که فقط مودم های اون لیست مورد تایید مخابرات بدون مشکل ریست میشن و در دانلود شبانه مشکل ندارن، من خودم سه خط از مخابرات دارم با همین طرح تابستان، هیچ کدومشون هم مودم های مورد تایید اونارو نداره، دوتاش لینکسیس ( سیسکو) هست یکیش هم tenda هست و سر ساعت خاموش روشن میشه ( حتی یک دقیقه هم اینور اونور نمیشه دقیقا سر ساعت)

در مورد طرح پس پرداخت هم چندین مورد خودم برای اقوام خریدم و هیچ مشکلی در دانلود شبانه ندارن فقط در پنل حجم مصرفی رو درست نمیزنه یعنی با تاخیر میزنه، ولی اضافه مصرف نمیکنه اصلا

طبق لیست زیر هم تمام پلن هایی که زده همراه شبانه رایگان همراه شبانه رایگان هست و تست هم شده هروقت مشکلی بوده طرح به اشتباه فعال شده که باید پیگیری بشه و طرح اصلاح بشه

2. این کاربر از faramobile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض حذف

پست حذف شود.
    Last edited by aliakbari313; 19-11-2016 at 18:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hes_luckey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    اینترنت من دچار اختلال شده و این دفعه سومه که این مشکل پیش میاد.
    پشتیبانی 2020 که کلا زبون نفهمه و میگه مشکل از طرف ما نیست.
    دو دفعه قبلی به یکی از کارکنان بخش adsl مخابرات زنگ زدم و ایشون واسم درستش کردن. اما الان دوباره همونجور شده و تا دوشنبه هم که دستم به جایی بند نیست
    کسی تا حالا این مشکلات رو نداشته؟ نمیدونید با این 2020 چجوری میشه به زبون خودشون حرف زد که بفهمن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اون زمان که فقط نامحدود بود تو این تاپیک پرنده پر نمیزد، از وقتی حرف مصرف منصفانه و حذف نامحدود پیش اومد اینجا چه خبره! همش حرف از پس و پیش و سر یه تایمی روشن خاموش کردنو ...
    به ما ایرانی‌ها نیومده راحت از یه چیزی استفاده کنیم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه karbar200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    من به حرف یکسری از دوستان که میگفتن طعم تابستانه شبانه رایگان شبی 20 گیگ دانلود داریم گوش کردیم از نامحدود به اینترنت خوب با طعم تابستانه 24GB -2M up to16M پیش پرداخت روی آوردم که اسپید سرعت من از 230 کیلو بایت بیشتر نمیره و فکر می کنم با این حساب بین 2 تا 6 شب حدود 4 گیگ به زور دانلود کنم
    پس کو می گفتند اسپید دانلود تا 1.5 مگ میره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    من به حرف یکسری از دوستان که میگفتن طعم تابستانه شبانه رایگان شبی 20 گیگ دانلود داریم گوش کردیم از نامحدود به اینترنت خوب با طعم تابستانه 24GB -2M up to16M پیش پرداخت روی آوردم که اسپید سرعت من از 230 کیلو بایت بیشتر نمیره و فکر می کنم با این حساب بین 2 تا 6 شب حدود 4 گیگ به زور دانلود کنم
    پس کو می گفتند اسپید دانلود تا 1.5 مگ میره ؟
    قبل سرویس جدید 2 مگ نامحدود داشتی؟؟؟ اگه اره که احتمالا مشکل از همون جاست. پهنای باندت رو تغییر ندادن و رو‌همون ۲ مگ مونده. باید زنگ برنی ریتت رو ببرن بالا. خطط چقدر میکشه؟؟ شاید خطط کشش نداشته باشه. تو مودم مکس ریت خطط رو چک کن و بگو تا جایی که میکشه واست ببندن. در ضمن وقتی زنگ زدی هر چی گفتن نه و‌نمیشه قبوا نکن. بگو شما بلید سرویس خودم رو بهم بدین وگرنه شکایت میکنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه karbar200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اره قبلش 2 مگ داشتم که این سرویس انتخاب کردم
    من از کشش خط سر در نمیارم ببین این عکس ها رو

من باید الان دقیقا چکار کنم کلا دپرس شدم این اسپید دیدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اره قبلش 2 مگ داشتم که این سرویس انتخاب کردم
    من از کشش خط سر در نمیارم ببین این عکس ها رو

من باید الان دقیقا چکار کنم کلا دپرس شدم این اسپید دیدم.
    شما الان سرعتت روی 18 مگ بسته شده و تا 20 مگ هم خطت می کشه. نمی دونم چرا مشکل سرعت داری؟ شاید مشکل از پهنای باند مرکز مخابراتی شما باشه. کدوم مرکز مخابراتی هستی؟
    به 2020 زنگ بزن بگو بررسی کنن. ضمنا توی "پنل کاربری" جایی هست که می تونی "تیکت" ارسال کنی.
    برو تو "تیکت خرابی" و "تیکیت خرابی جدید" رو انتخاب کن. "کاهش کیفیت سرویس اینترنت" رو انتخاب کن و اونجا تو توضیحات هم کامل مشکل رو مطرح کن.

10. این کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شما الان سرعتت روی 18 مگ بسته شده و تا 20 مگ هم خطت می کشه. نمی دونم چرا مشکل سرعت داری؟ شاید مشکل از پهنای باند مرکز مخابراتی شما باشه. کدوم مرکز مخابراتی هستی؟
    به 2020 زنگ بزن بگو بررسی کنن. ضمنا توی "پنل کاربری" جایی هست که می تونی "تیکت" ارسال کنی.
    برو تو "تیکت خرابی" و "تیکیت خرابی جدید" رو انتخاب کن. "کاهش کیفیت سرویس اینترنت" رو انتخاب کن و اونجا تو توضیحات هم کامل مشکل رو مطرح کن.
    آره حتما تيكت بذار پيگيرى كن تا سرعتت درست شه، ببين نبايد بى خيال شى پيگيرى كن و شاكى باش تا درست كنن، چون خطت بالا بسته شده بايد قاعدتا اون سرعت رو بگيرى، تو ساعات مختلف تست كن اگه بخصوص هميشه يه سرعته حتما محدوديتى از سمت اونا اعمال شده..

12. این کاربر از a66sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من این همه دلیل آوردم ولی شما یک دلیل هم نیاوردی! ... شما رو هوا قطعنامه می دی نه من!
    ضمنا مشکل من نیست کلی آدم اینجا با همین مشکل روبرو هستند. کافیه کامنت ها رو بخونید.

ممنون که دیگه ادامه نمی دی ...
    دوستان چيزى كه راجع به مخابرات مشخص هست اينه كه برا هر كس يه جوره، پس احتمالا هر دو نفرتون حق دارين الكى اعصاب خودتون رو خرد نكنين[emoji4] اين سيستم پشتيبانى مخابرات وحشتناك داغونه و براى هر كس يه جوره و هر كس يه مشكلى داره[emoji6]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •