تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1514 از 2600 اولاول ... 514101414141464150415101511151215131514151515161517151815241564161420142514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,131 به 15,140 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگه لیمیت رو رد کنیم کلا اینترنت قطع میشه یا هزینه اش رو میگیرن

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk
    فعلا که گویا هیچی معلوم نیست.

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه لیمیت رو رد کنیم کلا اینترنت قطع میشه یا هزینه اش رو میگیرن

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk
    بابت هر 1گیگ 3890تومن میاد روی قبض شما

3. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه زحمتی بکشید هم برای احقاق حق خودتون هم برای گرفتن حق اون بنده خدایی که خطش فیبر هست و از جایی بجز مخابرات نیم تونه سرویس بگیره مراحلی که توضیح میدم رو طی کنید شکایت شما به گوش مسولین میرسه جلوگیری بشه از این اقدام کما اینکه این مورد که خدمت شما عرض می کنم درباره 2برابر شدن قیمت بسته های اینترنت ایرانسل جواب داد و ایرانسل مجبور شد قیمت بسته هاشو حتی به مراتب ارزون تر از قبل در اختیار کاربر بذاره مراحل شکایت: 1-به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ثبت درخواست در سمت راست سایت صفحه جدید برای شما باز می شود: قسمت هایی مشخص شده باید طبق همین اطلاعات تکمیل شود: بعد از تکمیل فرم شماره یک دکمه صفحه بعد را زده و اطلاعات مشخص شده را طبق موارد زیر پر می کنید: سایر اطلاعات خواسته شده به دقت تکمیل کنید بعد از این مرحله شماره شکایت به شما نمایش داده می شود و به گوشی شما نیز پیامک خواهد شد این کد را تا به نتیجه رسیدن شکایت نزد خود نگه دارید. پیشنهاد: شماره شکایت و نه شماره پیگیری در صفحه اجتماعی وزیر ارتباطات به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام کنید تا شکایت شما سریع تر و بهتر مورد پیگیری قرار گیرد.
    پا نشید بیایید اینجا دکمه تشکر بزنید برید شکایت کنید حداقل به یه جایی برسیم ببینیم حرف حساب مخابرات چیه!

5. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوشبختانه مردم این خراب شده (خودم رو میگم!) تنها کاری که بلدن اینه که از مسائل زندگیشون نکات فان بسازن یه وقت مشکلی براشون ایجاد نشه!

منم اگه مخابرات واقعا این حرکت رو بزنه پس میدم سرویسش رو! به درد خودش می خوره!
    اما پیشنهادم اینه! حداقل حرکت انقلابی بزنید! حداقل قبل از رفتن خدمتشون برسیم بعد بریم!
    من اصلا الان برام سواله! مخابرات به چه پشتوانه ای می خواد این کار رو بکنه! من خطم 256 اه! بزارم فول رو دانلود ماهی 76 گیگ می کشه! بدترین حالت 70 گیگ!
    حالا اگه من این کار بکنم مخابرات می خواد قبض برام بفرسته 60 تا 1600 تومن! یعنی توی دوماه بیش از 220 هزارتومن! خط تلفن خونه ما 50 تومن بیشتر نمی ارزه!

خطم واسه مخابرات پول نمیشه!

راستی یه نکته ای! اون اقایونی که میگن همه جای دنیا FUP هست و باقی حقشون رو خوردن! هیچ جای دتیا پهنای باند رو اشتراکی نمیدن! شما پهنای باند خودت رو داری! و پهنای باندت یک چزئی از یک مجموعه بزرگه که به همه چوابگوئه! منتها قضیه اینه که میزان منابع قابل استفاده محدوده! هر سروری به یه تعداد مشخص بیشتر چوابگو نیست! قرار باشه شما همه سرورهای دنیا رو اشغال کنی اونایی که پهنای باندشون کمتره نابود می کنی! یعنی این قانون برای حمایت از حق افرادی مثل من و شماست که توی این دنیا که همه با سرعت مگابیتی وصلن هنوز با کیلوبایت وصلیم!
    تو این حراب شده ما داریم با سرعت پایین وصل میشیم! و خطمون وقتی از مخابرات گرفته میشه معمولا از DSLAM کانفیگ شده! یعنی دقیقا پهنای باند تقسیم شده سخت افزاری (البته یه سری شرکتها واسه تقلب و مخابرات هم توی جاهای خیلی خلوت سرور اشتراکی میزاره و نرم افزاری تقسیم می کنه! ولی این قضیه در حالت کلی صادق نیست!) و این پهنای باند مال شماست چون داری پولش رو میدی! شما استفاده کنی یا نکنی ربطی به مخابرات نداره ولی وقتی هم نیاز مبرم داری قدرتش افزایش نمیابه! مثلا مال من بزاریش رو دانلود میشه 30 کیلو و نزاریش این 30 کیلو مال منه و دست کسی دیگه ای نمیرسه! اینقدر هم سرعت پایینه سرورهای اون سر دنیا خیلی وقتها قطعم می کنن چون جلوی سرعتشون رو می گیرم! اونا عادت ندارن 1 روز تموم به یه آی پی جواب بدن واسه یه فایل! میگن کم بگیر ولی اومدی سریع بگیر! نه انقدر کش دار!

حالا حرف مخابرات اینه که ما می خوایم این 30 کیلو شما رو با باقی به اشتراک بزاریم که بیشتر در بیاریم! یعنی قراره من در ماه یک هفتم حقم رو استفاده کنم و باقیش به 7 نفر دیگه فروحته بشه! اونم حقی که قیمتش لب مرز 1000 دلار هم نبوده و دست من 40 میلیون رسیده! یعنی من دارم حدود 10 برابر بیشتر پول میدم!
    یه حساب سر انگشتی میگه مخابرات میخواد سود 70 برابری روی هزینه اش بکنه!

شما خیلی نگران حقتی برو از اونی که داره ازت می دزدتش بگیرش! من توضیح دادم بدونی چه خبره! اونایی که میگن ما اینقدر دان کردیم از حق شما استفاده ای نکردن!

اما اینکه بشینیم و بزاریم اینا هر کاری دلشون می خواد بکنن مصداق حماقت محضه! به نظرم باید همه رو در جریان بزاریم! کمپین آن لاین راه بندازیم، تومار آن لاین درست کنیم و ازشون شکایت کنیم! ما حقمون رو می خواهیم! می تونیم واسه شروع توی تموم فروم ها و سایت باقی رو آگاه کنیم و ترغیب کنیم به ما بپیوندند! خیلی مسخره است که حق این همه آدم داره خورده میشه و ما فقط توی اینجا و فروم پی تی اطلاعیه داریم و رفتیم روی دیوار سایت tct پیغام میزاریم! مشخصه که اینا ذی نفعند و جواب نمیدن! احتمالا الان نوچه هاشون رو هم فرستادن فروم ها رو پاک سازی کنن!

7. 6 کاربر از omiga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

قراره تمام نامحدودا محدود بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من هم از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت خودم رو ثبت کردم کسانی هم که ثبت نکردن حتما برن ثبت کنن ... تو دور و بری های خودتون هم هر کی اینترنت مخابرات نامحدود داره بگید بره همین کارو بکنه مطمئن باشید تاثیر داره شاید کلا بیخیال بشن یا اگه اجرا هم بکنن حداقل سقف دانلود بیشتری در نظر بگیرن

10. 2 کاربر از unepus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

دوستان برای من و توی این دو روز اردیبهشت زده 7/5 گیگ مصرف داشتم تا الان تازه هنوز چیز خاصی دانلود نکردم ... با این حساب فکر کنم این ماه کارمون ساختست ....

حواستون باشه امروز می بینید یه عدد رو زده فردا ده برابر شده برای من تا دیروز صفر بود نمیدونم چطوری یهو 7/5 گیگ دانلود کردم که خودمم خبر ندارم ...

احتمالا کل مصرف رو حساب میکنند ...

دیگه اگر ندیدینمون حلال کنید
    Last edited by Mr_100_dolari; 22-04-2015 at 15:43.

12. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

منم شکایت خودم رو ثبت کردم انشالله به نتیجه برسه.
    شما هم حتما بفرستید.

مشکل حجم های غیرواقعی در ریز مصرف رو منم دیدم و گزارش کردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. این کاربر از MJHamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان برای من و توی این دو روز اردیبهشت زده 7/5 گیگ مصرف داشتم تا الان تازه هنوز چیز خاصی دانلود نکردم ... با این حساب فکر کنم این ماه کارمون ساختست ....

حواستون باشه امروز می بینید یه عدد رو زده فردا ده برابر شده برای من تا دیروز صفر بود نمیدونم چطوری یهو 7/5 گیگ دانلود کردم که خودمم خبر ندارم ...

احتمالا کل مصرف رو حساب میکنند ...

دیگه اگر ندیدینمون حلال کنید
    برای من هم دقیقا همینطور شد اصلا دیروز دانلود نکردم فقط وب گردی امروز رفتم دیدم زده 6.5 گیگ حجم مصرفی فکر کنم اون 20 گیگ هم mp3 حساب کنن یهو روز سوم بدهکار هم بشیم
    اینا اگه میخوان اینجوری محدودیت بزارن حداقل سرعت رو ببرن بالا و حجم اضافی رو هم قیمتشو کم کنن مثلا گیگی بین 500 تا 1000 تومان

16. 2 کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

ماهه پیش رو نگاه کردم روزی تقریبا ۱۰ گیگ حساب کرده در صورتیکه با سرعت ۵۱۲ نمیشه اصلا همچین حجمی دانلود کرد.
    Last edited by MJHamed; 22-04-2015 at 17:23.

18. 2 کاربر از MJHamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •